Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Rendo84


Rendo84
senior tag

Híres román orvos: „Önként fertőzöm meg magam a koronavírussal, hogy bebizonyítsam: ez a járvány a hisztérikus, és buta emberek járványa!” [link]

(#402) Ringman válasza t72killer (#388) üzenetére


Ringman
nagyúr

Ha már balfaszság, usa nem tud kiteket legyártani+minden mintát atlantaba kell küldeni. (alaszka+hawaii sem kivétel)

Meg most tervezik a cdc jovo evi tamogatasat megvagni. :U

(#403) AMD Power válasza Rendo84 (#401) üzenetére


AMD Power
titán

Es milyen igaza van.... :K

(#404) Graphics válasza Rendo84 (#401) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek az oldalak, Clickbait, hatásvadász...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#405) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Basszus, spanyol fordításban kell megértenem, hogy az olaszok miért vannak annyira kétségbe esve.... Nagyon nem jött ez jókor nekik.

Lombardia és Veneto tartomány a nemzeti vagyon kb 30%-át teszi ki és az ország teljes exportjának a 40%-át. Abban az esetben, ha tavaszig kitart a korona vírus, akkor is minimum 5000-7000 millió EUR veszteséget becsül a Confcommercio (az olaszországi kereskedők fő szövetsége).

Az idegenforgalom a teljes bevételek 13%-át képviseli, ami éves szinten ~ 146 millió EUR forgalmat generál (közvetetten ugye ettől sokkal többet). Csak ebben a két régióban évente ~ 15 milliót EUR-t otthagynak a turisták...
~ 200 millió helyfoglalást mondtak fel Olaszországban márciusra. Ez az általános közvélemény szerint egy olyan sötét pillanat volt, amihez még a 09.11-et se lehet igazán hasonlítani.

Nápolyban a foglalások 30%-át azonnal lemondták, Torinóban 50%-ot, de általános a vélekedések, hogy márciusra a 90%-ot biztosan elérik. Milánóban a szállodák kihasználtsága azonnal 20%-ra csökkent. Az az éves rendkívül fontos bútorvásár, ami tradícionálisan Milánóban zajlik évről évre, évi 400.000 látogatót vonz és kb 350 millió EUR bevételt generál. A milanoi divathét ~1000 kínai munkavállalót szokott jelenteni, aki megfordul olaszorszában... (sanszos, hogy ez volt a katalizátor)

Nevetséges az, hogy pl. egy külügyminiszter arra buzdítsa az európaikat (Luigi Di Maio), hogy látogassák akár nyugodtan Lombardiát és Veneto régiót is, hiszen csak 0,05% a fertőzött... Ez a része kész vicc... (lombardiai vezetéstől is érkeztek hasonló nyilatkozatok)

Egy 86 éves gyógyszer lehet a koronavírus ellenszere?

[ Szerkesztve ]

(#406) Graphics válasza Soulfly842 (#405) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ez már az első hírek kapcsán is megjelent, hogy az olasz gazdaságnak nem fog jót tenni, mert azokon a területeken jelentős a gazdaság.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#407) Rendo84 válasza Graphics (#404) üzenetére


Rendo84
senior tag

Itt a facebook profilja: [link]
De nem egy orvos vélekedik hasonlóan mint ő!

[ Szerkesztve ]

(#408) Soulfly842 válasza Graphics (#406) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, azt olvashattuk, csak eddig ennyire számszerűen nem láttam még az adatokat leírva, s ezek még csak a nagyobb események, tények kapcsán a számok. A teljes képnek csak a töredékét jelentik. Ez az olasz gazdaságnak kemény tö'ön rúgás lesz... és Európa top 5 országának egyikéről beszélünk.

Hogy fogja ez érinteni a gyengébb gazdaságokat???

Vagy, ha pl. németországban leáll az autógyártás és az ipar?

[ Szerkesztve ]

(#409) #73959936


#73959936
törölt tag

Vélemény, mert vki kérdezte.-

Mivel tegnapra minden valamirevaló (és semmirevaló) szájmaszk elfogyott itthon és egész eu-ban vagy 10x áron kapható, ha kapható - pánik van.

Én is azt gondolom itthon van már, csak még kell neki kicsi idő, amíg bizonyítsák.

A véleményem pedig: őrület, hogy azt hiszi mindenki, hogy itt a világvége és mindenki megy a levesbe. Nem tartom valószínűnek, hogy ez visz el, de ha tévednék akkor sem tudnék tenni a már megírt sors ellen. Úh.: :D :D :D

(#410) Soulfly842 válasza #73959936 (#409) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nyugalom, a rabok dolgoztak rajta!

Azt ígérték, hogy milliós nagyságrendben tegnap elkezdték a kiszállítást a gyógyszertárakba.

(#411) #73959936 válasza Soulfly842 (#410) üzenetére


#73959936
törölt tag

:D :D :D

orvosi szájmaszk (vagy papír ?)

minek ?

nem várok választ...

még az ffp3-as sem 100 %-os védelem

[ Szerkesztve ]

(#412) Soulfly842 válasza #73959936 (#411) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hogy-hogy minek? :D A tömeg megnyugtatására! :D

(#413) #73959936 válasza Soulfly842 (#412) üzenetére


#73959936
törölt tag

A tömeg megnyugtatására elég lenni annyi, hogy a média nem minden másodpercben ezt szajkózná, csak mondjuk naponta 1x, este 10 kor 10 percben....

(#414) Soulfly842 válasza #73959936 (#413) üzenetére


Soulfly842
addikt

Á, de ez nem így megy... Marika néni, aki a szociális készségeit figyelembe véve jobban hisz a beidegződésnek, belső (őszinte!) hangoknak, mint a kívülről jövő ingereknek, megtévesztéseknek - szüksége van arra, hogy legyen egy ilyen otthon biztonságba helyezve.
"Marika nénikből" meg tömeg, van, akik ott csörtetnek.

Egyébként a legfontosabb funkciója nem is a közvetlen védelem, hanem a beidegződések, spontán reakciók elkerülése....
Egy átlagos ember rengetegszer ér óvatlanul az orrához, szájához... Legalább akkor, amikor ilyen van az arcán felfogja, hogy ha leveszi, fertőtlenítse a kezét.

Így közvetlenül nem, de közvetetten szerintem jelentős védelmet jelent.

A legtöbb ilyen fertőzés nem abból ered, hogy az arcodra köhécsel valaki, hanem abból, hogy megfogsz valamit az utcán, vagy bárhol s utána az arcodhoz, érsz pl ösztönösen.

Az egy dolog, hogy a már ferőzötnél javasolt, hogy ne adja tovább, de a már fertőzött - legtöbbször nem tud róla, hogy fertőzött, mert enyhébb a lefolyása. Emiatt egyébként a kínaiak jól csinálták, hogy tömegesen mindenkire ráparanyoltak, hogy hordja!

[ Szerkesztve ]

(#415) #73959936 válasza Soulfly842 (#414) üzenetére


#73959936
törölt tag

Á - tökéletesen igazad van, azonban elég egyetlen "rövidzárlat" egy átlagos embernél....és ha levette - már meg is ette a fene az egészet, ha pont akkor kapja el, mert a fertőzést követően már nem kell kezet fertőtlenítenie :DDD

(#416) Soulfly842 válasza #73959936 (#415) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, de statisztikailag akkor is jelentősen javítja az esélyeket, ami a tovább NEM terjedést jelenti - ez meg magával vonja a terjedés százalékos esélyeinek csökkenését is. És ezt nem értik meg sokan... sem az olaszoknál, sem itt Magyarországon. A kínai ezzel szemben, ha bárkit meglátott maszk nélkül a tömeg azonnal szólt neki, hogy ne, ne tedd ezt - azonnal vegyél fel egyet. Egyszerűen, javítottak az esélyeiken. A magyar erre azt fogja mondani, hogy nem azon az egy emberen fog múlni, én meg úgyis kiheverem, mert egészséges vagyok. A sok egyes esetből meg tömeg lehet és még erősebb fertőzöttség. De nem csak a magyarokra, hanem úgy általánosságban igaz ez.

Az ázsiai emberek higéniája sok szempontból azért sokkal jobb (azon kívül, hogy az izzadás, testszag genetikából adódóan nem intenzív náluk), mert ők eleve a privát (intim) zónát is máshogy kezelik, nagyobb távolságságtartás, más az érintés kultúrális szerepe. Ugyanígy ösztön szinten jobban odatudtak figyelni szerintem arra is, hogy a tömeg odafigyeljen ezekre a részletekre...

Ha jártál már dél-olasz, vagy olasz WC-kben (nem egy felsőkategóriás Ristorante-ben, hanem egy általános olasz családias étteremkben, vagy étkezdében), akkor ezzel szemben az olasz higéniát nem kell magyaráznom. másak a személyes terek is, sokkal jobb melegágy a terjedéshez. És az olasz jellemzően nem vesz fel maszkot, mert nem azon fog múlni..

Azok, akik azt mondtják, hogy nem kell maszk (senkinek!), mert rá úgysem köhögnek közvetlenül elemzzék magukat kb. egy napig, de szerintem pár óra is elég - hogy hányszor nyúlnak ösztönösen az arcukhoz, szemükhöz... és gondolják át egy kicsit. :) Arról nem is beszélve, hogy a tünet nélküli fertőzött, vagy a lappangási idő alatt lévő ugyanúgy fertőzhet.

Bár hozzá teszem: én sem vagyok a félős fajtából való. Az erősebb, vírusos lebetegedést, influenzát (amitől más másfél hétre kidől) is 2-3 nap alatt ki szoktam heverni.

Sőt tegnap tárgyaltam egy olasz cégvezetővel, aki most jött haza Olaszországból. 1000* elmondtam magamnak, hogy kézfogás, bemutatkozást követően, ne nyúljak az arcomhoz, de zsigeri szinten ezt az ember nem tudja átkódolni magában. Ösztönösen félig ökölbe szorítva a kezemet, tárgyaló pozícióba 'gondolkodó kéztartássel' 'az államhoz értem és tetten értem magamat, hogy a számhoz is.

Kézfertőtlenítőt egy órás tárgyalás után használtam a kocsiban, 'félnedvesen' inkább még az arcomat is áttöröltem, hazaérve meg egy szájöblögető. Ez van. Azért jobb most óvatosnak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#417) #73959936 válasza Soulfly842 (#416) üzenetére


#73959936
törölt tag

megint tanultam :K

(#418) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#416) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az egyébként, hogy a kínaiak (több hónap után) úgy néz ki pozitívabbra tudják fordítani a számokat több hónap brutális odafigyelés és hihetetlen rendszer szintű precizitás eredménye... amin egy egész ország dolgozott. Ők karantén alá tudtak vonni egy 11 milliós nagyvárost, de az olaszok meg sem próbálják ezt pl. egy sokkal csekélyebb méretű várossal sem (Milánó pl.) - inkább védik a gazdaságukat.

Ezt pl. egy politikailag instabil ország esetében, ahol széthúzás van nem fog menni semmilyen összefogás...

És csak, hogy értsük az arányokat: Kínában 1,3 Milliárd ember megoldotta, hogy egy 11 milliós várost karanténba helyezzenek, s mindenhol máshol meglegyenek az óvintézkedések.

Irán esetében egy széthúzásokkal teli, politikailag instabil országnak kellene megoldani azt, hogy egy 77 milliós ország megakadályozza a brutális népsűrűségű 8 milliós város ( agglomerációval együtt 14 milliós) városban ugyanezt.

Németország autógyártás ha leállna, skandináv országokban ha elburjánzik a város, ott vannak azért olyan északi részek, ahol az eddigi 'hőmérsékleteket' akár egész évben elviselje ez a vírus - ha nem lesz rá közvetlen ellenszer.

(#419) kisza25 válasza Rendo84 (#401) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Csak bele ne haljon, mert akkor tömeg hisztéria lesz :D

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#420) Tetsuo válasza Soulfly842 (#418) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Ennek politikai/ideológiai háttere is van. Egy liberális demokráciában nem lehet lezárni egy várost úgy, hogy mindenkit kötelezel a szigorú szabályok betartására (eleve a bürokrácián mire végigmegy...), míg ez Kínában simán megy, ott az emberek el is fogadják, meg is értik.

(#421) Soulfly842 válasza Tetsuo (#420) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez igaz, de az is igaz, hogy ilyen szinten leszervezve azért hatékonynak is bizonyult a megoldás.

Bár hozzátenném, hogy ideológiai/politikai és kultúrális háttere is van. Az európai kultúrkörben, az ÉN-kép, ÉN-központú szerepe mindig sokkal inkább előretolt volt. Az általános gondolkodásban is.

De ugyanígy kínai vallás, a taoizmus, ami a kínai filozófiával, a kínai hozzállással is összefüg ott elemeiben teljesen más és töredékeiben sem olyan én-központú, mint az euróapai. Jobban bele van ivódva az emberekbe, hogy nem ellenállva kell ÉN-né vállni, hanem a világot mozgásban tartó erőknek kell megfelelni, a cselekedeinket a világhoz igazítani. Bár ez magával vonzza azt is, hogy a poltikai hátteret és az ideológiát is jobban betudták fogadni, de ott nincsenek az egyes területek között olyan elkülönülések, mint európában. Minden mindennel összefügg :)

[ Szerkesztve ]

(#422) Tetsuo válasza Soulfly842 (#421) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Európában semmilyen alkalmi szervezés nem hatékony... ami előny itt van, az a pénz.

(#423) Soulfly842 válasza Tetsuo (#422) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az kínában is meg van :D

Jó-jó értem, nem is arra gondoltál, hanem arra, hogy azért most más gazdasági helyzetben lévőket is durván pofán vághat ez az egész egy globális fertőzöttség esetén.

(#424) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ez a két picsa csak annyit akart, hogy mindenki aggódjon értük, 1 perc hírnév + home office egy jó ideig.... kész :D Nem véletlen bújtak szemüveg mögé...

Egy darabig most otthonról fogok dolgozni

(#425) Graphics válasza Soulfly842 (#424) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt most nem értem, szerintem itt megkérdeztek embereket, ha jól látom Olaszországban.

Ebben mi a hírnév?

Tök logikus az, ha hazaérkezik, akkor nem megy be a munkahelyére... Én se mennék be.

A többi alany, akikkel beszélgettek, ők mit akartak? Hírnév? Kicsit túlreagálod.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#426) Soulfly842 válasza Graphics (#425) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem a többi alanyra vonatkozott. Az érdekes volt.

A két magyar csaj: Jajj, olyan jó, hogy aggódnak értünk ez jóól esik, szerepelünk a tv-ben is belemosolygunk, mert átgondoltuk, s milyen jó hogy így döntöttünk... aztán jövünk haza potenciális vírusgazdaként, de olyan jó, hogy nem mondtuk le, mert mi okosabbak voltunk... Aztán nem kell kínlódni se munkába járással, mert jajj, akkor kapok legalább egy otthoni nyugodt fizetett hóm' óffiszt is...

Tipikus, okosabb vagyok (meeert csaak) jellegű: megfontoltnak, okosnak tűnni akaró csapongó hölgyek :)

Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#427) #73959936 válasza Soulfly842 (#426) üzenetére


#73959936
törölt tag

nem csak a Te véleményed

+1

(#428) Graphics válasza Soulfly842 (#426) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Most mindenféle bántás nélkül, nem tolod túl ezt? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#429) Soulfly842 válasza Graphics (#428) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ahogy a vírusnak, az ilyen pi'áknak is meg van a maguk burka :D Ugyanúgy férkőznek be... a burok védi őket, s ezzel álcázzák is magukat általános immunrendszerrel, az emberi szervezettel (ez esetben az emberekkel) szemben :D De a Lényeg ugyanaz, az álcával be akarnak férkőzni (átakarják adni az álokosságot :) - Lehet ezért nem férnek a vírustól? :DDD ;] ) A burkukok nélkül már védtelenek, s könnyen átláthatóak! Lehet el is pusztulnának - ugyanúgy, mint a vírusok!

Na jó, talán egy kicst :D de a lényegen nem változtat! :D

[ Szerkesztve ]

(#430) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#429) üzenetére


Soulfly842
addikt

[...]

A tüdejükbe, a veséjükbe látok! :DDD

(#431) inf3rno válasza #16741888 (#43) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Siralmas, hogy az ilyen videokat komolyan veszik az emberek meg hogy valaki ehhez a nevét adja doktori címmel. Dehát ebben van a pénz, a népbutításban...

Buliban hasznos! =]

(#432) Gaben360


Gaben360
senior tag

Nyugalom, még van remény!!!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#433) inf3rno válasza Gaben360 (#432) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Bátyám is erre esküszik, azt mondja tele van a bárszekrény, felkészült a járványra. :DD

Buliban hasznos! =]

(#434) forceberg válasza inf3rno (#433) üzenetére


forceberg
veterán

60% felettit írnak fertőtleníteni. Most akkor egy 51-es szilva semmire sem jó? :Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#435) #93187072 válasza Rendo84 (#401) üzenetére


#93187072
törölt tag

Biztos legit, ha kizárólag random román kiskegyed szintű oldalak írnak róla

(#436) blu79


blu79
addikt

Újabb 2 román allampolgár pozitív lett ... és nem a mostani (román) karantén zónából hanem egyik Temesvár a másik Máramaros ... a máramarosi férfi febr 25-én olaszba elment orvoshoz mert betegnek érezte magát .. ott írtak receptet tüneti kezelésre (influenza) aztán hazament Romaniaba ... ott belázasodott elment dokihoz ... kapott valami gyogyszereket (tünetibkezelés) közben meg mintát vettek .... pozitív lett .. koronavírus ... :(

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#437) kisza25 válasza forceberg (#434) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Dehogynem, a félelem ellen kitűnő :D

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

(#438) Graphics válasza blu79 (#436) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És még hány ilyen megy haza....

Én erősen agyalok, hogy a 2 hét múlva esedékes Szlovákia irányába tartó kirándulást is lemondjuk...

Mondjuk arrafelé ahogy olvastam igyekeznek jól ellenőrizni, de 2 hét hosszú idő.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#439) Gaben360 válasza forceberg (#434) üzenetére


Gaben360
senior tag

Akkor 72%-os Tatratea! :C
Nekem van 1 üveg cannabisos absinth itthon, az 70-es és már 10 éves, már tuti beérett!!!

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#440) Graphics válasza Gaben360 (#439) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

NA az mindent visz :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#441) Micsurin válasza Graphics (#440) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az jó cucc de attól nem hőemelkedésed lesz az az idegrendszert támadja, öntudatod és az emlékeid is viszi! ;] :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#442) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Tibor TeplánTegnap, 4:56
Sorban állok a pénztárnál, előttem egy mami kb. 40 kiló cukorral és legalább 60 kiló liszttel a szalagon várja, hogy sorra kerüljön. Büszkén néz körbe, ő már betárazott. Hátra szól nekem:
- Fiatalember, ha fizettem, segít betenni a
bevásárlókocsibba a csomagokat.

Volt a hangjában valami parancsoló, nem kérés volt, kijelentés, de természetesen igent mondtam rá.

Mami következik, fizet, én kettőt köhögtem, erre mami rám néz, de olyan tekintettel, hogy ha szemmel lehetne ölni, minden bizonnyal ott rogyok össze holtan. A pénztáros hölgy figyelmét nem kerüli el az epizód, rám pillant. Az ő tekintetéből kitűnik a sokadik óra minden megpróbáltatás, cinkosan, kis mosollyal rákacsintok, parírzsepit fogva jobb kezemet a szám elé tartva ismét köhintek kettőt, majd két apró lépést teszek előre. Valószínűleg toló mágnes van bennem, mert mami egy fürge ugrással távolodik tőlem.
A pénztáros szeme könnybe lábad, látom, hogy kezdi nehezen tartani magát. Én elfúló hangon, arcomon a halálos kór tudtával, szinte suttogva mondom magam elé:
- Hát, sajnos ez van.
A pénztáros hölgy feje lehajtva, válla reszket.

Mondom a maminak, hogy akkor pakolnám a cuccait, ő viszont hevesen tiltakozik és profi árufeltöltőket megszégyenítő gyorsasággal rámolja be a túlélő készletet a bevásárlókocsiba. Eddigre a sorban mögöttem állóknak is elesett a sztori, egy fiatal anyuka a gyerek kezét elengedve, a röhögéstől nyüszítve fúrta párja vállába a fejét.
Mami viharos pakolás után, a bevásárlókocsiból kiiktatva a kipörgésgátlót, állóról százra két másodperc alatt gyorsítva eliramodott a kijárat felé. Közben gyilkos tekinteteket lövelt vissza, felém és esküszöm, mozgott a szája.
Gondolom, több száz éves, boszorkány őseitől örökölt átkokat zúdította rám mormolva.
Szóval, elátkoztattam, megbélyegeztettem, a Gyehenna legforróbb bugyrában fogok kerülni.
Csak azt nem tudom, hogy mi történik majd akkor, ha ne adja a Sors, de tényleg komolyra fordul a dolog.
Tényleg hülyék az emberek?"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#443) Gaben360 válasza Micsurin (#441) üzenetére


Gaben360
senior tag

Legalább nem fogok emlékezni erre a pánikra. ;]

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#444) t72killer válasza Graphics (#442) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mármint rápakolta a szalagra :W? Nagyész/ Tipikus kisszatyorral vásárló bemajrézott...

Mivel utálok boltba menni, csak 2hetente járok, de akkor mindenféle armageddon nélkül púposra pakolok a családnak egy kocsit - viszont ha van köztük tucatáru, pl 20kiló liszt, abból 1 zacsi megy a szalagra - a kasszás nem kap hordárbónuszt a fizuja mellé + én sem.

Ma egyébként megejtettem a "nagy pánikbevásárlást" - de a végterméken végignézve alig több a szokásosnál...

Ez a köhögés jó 5let, hétfőn fogok vonatozni - már megvan hogy csinálok magamnak helyet :DDD

#439: sztem ezt közölnöd kéne a WHO-val. Az a szer kb 100m sugarú körben minden vírust kiöl telepatikus úton:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#445) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egyelőre állnak a számok mindenhol, nagy a csend.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#446) t72killer válasza Graphics (#445) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A számokkal az a gond, hogy csak azokat mérik, akiket teszteltek. Szimpla influenzás tünetekkel, pláne tünetmentesen a legtöbben otthon maradnak, úgyhogy kb minden országban a számok után lehet írni 1-2 nullát.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#447) Tetsuo válasza Gaben360 (#439) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

De at napi szinten kellene tolni. ;-)

(#448) Graphics válasza t72killer (#446) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az azért kicsit erős lenne, ha "egy-két" nullát odaírnánk a kínai számok mögé... :) Ne túlozzunk vaktában.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#449) #93187072 válasza Graphics (#445) üzenetére


#93187072
törölt tag

"nagy a csend"

10 perce nem volt új hír?

(#450) kisza25 válasza Graphics (#445) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

olaszban délután szeszta van :D

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 29,9eFt, posta van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.