Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A hivatal (The office) US

Hozzászólások

(#1) 1010


1010
őstag

Ennek a remek sorozatnak meg nincs topikja.

A tortenet egy megrendezett valosagshow leginkabb az amcsi motorokra hasonlit mufajban,csak itt minden kitalalt.

Egy papir valalat dolgozoinak mindennapi eletet kovetjuk vegig, a hulye fonokkel es munkahelyi viccekkel.
Fantasztikus sorozat mert szinte midneki megtalalja benne a sajat munkahelyet.
Eleg csak a fonokot emliteni aki akarmekkora baromsagot csinal,te nem tehetsz semmit.

imdb link
wikipedia link,itt minden le van irva

[ Szerkesztve ]

(#2) 1010


1010
őstag

senki? :(

(#3) Viszlát válasza 1010 (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Nagy kedvenc a kezdetektől (mindegyik évad megvan eredeti DVD-n is eredeti nyelvvel). De ettől függetlenül nem tudom mit beszélhetnénk meg ebben a topikban... hacsak nem vesszük át a TV.com stílusát ahol a Pam rajongók/gyűlölők drukkolnak, hogy összejöjjön/ne jöjjön össze Jim-mel. ;)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) 1010 válasza Viszlát (#3) üzenetére


1010
őstag

hat igen,a mythbusters topikba se nagyon ir senki.

sztem a szinkron egesz jo lett,

egyszer volt valami palyazat amire ha beadtal papirt akkor kaptal 1 evad dvd-t ingyen

(#5) 1010


1010
őstag

up

(#6) stfx


stfx
aktív tag

Tényleg nagyon brutál sorozat, de hogy a szinkron jó lett az tulzás. Én eredeti nyelven nézem, de mikor megláttam a bemutatót magyarul, hát mondom ez a szinkron meg fogja ölni a sorozatot. Munkatársamnak futtattam a sorozatot és mikor megnézte magyarul, csak annyit mondott hogy: ezt a szart futtatod. Egyébként az eredeti angol verzió is kurva jó, az 2évad+1 christmas special, azt a 3000FT-ot bőven megéri a 3 dvd. David Brent rules.
És ha tetszett az office UK, akkor be ke szerezni az extras c. angol sorozatot, tetszeni fog az is.

(#7) 1010 válasza stfx (#6) üzenetére


1010
őstag

az a baj hogy az ossze sorozatot ugyanaz a 10ember szinkronizalja

es valoban pl jim hangja nem lett eltalalva,

(#8) stfx


stfx
aktív tag

Csodalkozom hogy ilyen kevesen irnak a topikba, bar en se szoktam ilyenekbe irni de ez az egyik kedvenc sorozatom. Egyszeruen annyira mas kategoria mint a tobbi sitcom, es iszonyuan sulyos poenok vannak benne.

(#9) 1010 válasza stfx (#8) üzenetére


1010
őstag

neha en erzem kinosan magam annyira atjon mike hulyesege,

de mikor lesz uj resz,es felirat 5.evad 1.resz 0magyar felirat,

(#10) stfx válasza 1010 (#9) üzenetére


stfx
aktív tag

Igen, ez a legdurvabb benne hogy atjon a para.
5x02 nagyon durva, mar ahogy indul.

(#11) 1010 válasza stfx (#10) üzenetére


1010
őstag

nem volt semmi,megint egy gazos szitu,
de fejetol buzlott a hal,

5/3mat meg nem neztem vegig de sztem nem annyira jo ez a babas dolog

[ Szerkesztve ]

(#12) adalbert1


adalbert1
veterán

Nem is tudtam hogy van ilyen topik...
Mondjuk igaza van Viszlátnak, nagyon mit nem lehet vele kapcsolatban megbeszélni.

Viszont szerintem is nagyon jó a sorozat,a legjobb a "That's what she said."

A karaktereket jól eltalálták (a UK sorozatot nem ismerem, tehát hogy koppintás-e az egész), Michael-en és Dwight-on nagyon sokat lehet röhögni...
Még Creed is nagyon jó, sajnos keveset szerepel, de állandóan van valami stiklije.

(#13) adalbert1


adalbert1
veterán

Az 5-ik évad kezdett eléggé kifulladni és unalmassá válni (legalábbis szvsz), de az utolsó pár részt sikerült feldobniuk.

(#14) Espla


Espla
aktív tag

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A hivatal (The office) US
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.