Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tepla


Tepla
csendes tag

Re!! Nos a gondom az lenne, hogy a gép hosszab menet után meghal. Ezt úgy értem, hogy néhány program pl: Nero, particion Magic, ulead DVD stb. nem indul el és amikor resetelni akarom a gépet akkor kb 20 perc után jut el oda, hogy a Windows leáll. Majd ezután it ragad és csak akkor indul el újra a gép ha lekapcsolom áramról. Egyszerűen nem értem :F mi lehet a gond, mindent kipróbáltam de ugyanez mindig. Help please!!!!!!!! :(

(#2) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Megnyomod a reset gombot es nem indul ujra??:F

╚╦╦╦

(#3) Tepla válasza RedAnt (#2) üzenetére


Tepla
csendes tag

De akkor újraindul csak a reset után betölt kb a proci típusáig azt ott kész!!!!

(#4) Tepla válasza RedAnt (#2) üzenetére


Tepla
csendes tag

De akkor újraindul csak a reset után betölt kb a proci típusáig azt ott kész!!!!

(#5) Tepla


Tepla
csendes tag

Akkor úgy mondom, hogy restartolni akarom a windowst v. kikapcsolni és kb 20 perc után jut el oda, hogy a Windows leáll!!!!!

(#6) RedAnt


RedAnt
aktív tag

Nincs rajta valami virus?
Pl emlitettel valami Windozt:P
Na de tenyleg nezesd at par keresovel, az jot tesz.

╚╦╦╦

(#7) Flashy


Flashy
veterán

ha az oprendszer indulásáig sem jut el akkor hardverhiba. memtest, bios reset, bios defaults betöltés, aztán ha elindul a win akkor valami stability teszt, pl prime95.

(#8) Rez_Grof válasza Tepla (#1) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hardver hiba elég valószinű, én mindenféleképpen egy bios frissitéssel kezdeném. Aztán egy alapos virus/spyware kergetés, úgy hogy a háló kábel ki van húzva a gépből.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#9) harry válasza Tepla (#1) üzenetére


harry
veterán

majd ha spyware írtásra kerül a sor nézd át ezeket: Bővebben: link

[Szerkesztve]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10) PH! kedvence


PH! kedvence
tag

Esetleg nincs túlhajtva a géped. Nekem is szórakozott, amikor túlhúztam, hogy lefagy, újraindítom, és még a bios sem postol. Ilyenkor nekem is csak az áramról lekapcsolás segített.

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#11) Tepla


Tepla
csendes tag

Na re!!! Hát meglett a hiba egyik dolog se volt hibás amit mondtatok. Nem az volt a probléma, hanem a táp. Kedden bekapcsoltam a tápot azt puff valami tompa hang azt bűz... :Y A tápom ez: Coolink AP-350X. Pedig amúgy jó ez a táp szerintem. Csak lehet az 5 hütő meg miegyéb sok volt neki ezekszerint. Úgyhogy thx az eddigi hozászólásokat.

(#12) Tepla


Tepla
csendes tag

Hi! Hát mégse táp, hanem az alaplap volt a ludas és énis a mistralba vettem mint Csepy, úgyhogy valszeg nekem is meleg volt a chip v valami hasonló probléma. Úgyhogy holnap viszem vissza !!!!

(#13) woodpaul


woodpaul
őstag

Ja, látom, már meglett a ludas!

[Szerkesztve]

Androidő

(#14) Joey_the_man válasza Tepla (#11) üzenetére


Joey_the_man
tag

Kicsit megijjedtem, mert nekem is ilyen tápm van. :) És nálam is gondok vannak, csak más jellegűek...

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.