Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A Pro érdekesebb lehet, bár az is csak egy n+1-ik variáns.... :U

B.Cs.

(#4) Curtain válasza #21221888 (#1) üzenetére


Curtain
senior tag

Kicsit izzadság szagú már amit művelsz de előbb utóbb csak megunja majd egy moderátor hogy minden topikot teleszemetelsz az apple sz@rságaiddal.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#8) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ez a 695....mar note 11be se jött be. Értem én hogy csökkentsük mindenen de kB a 100+1. vacak lesz ez is. Máshogy hívják na bumm. Kivi lettem volna a snapis procira.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) novinyul válasza #21221888 (#7) üzenetére


novinyul
veterán

Nem az a baj hogy írsz :N Hanem amiket írsz, na avval van a probléma. Ok hogy a mindened a szifon, de rohadtul nem kellene mindenhol ezt írnod. :U

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#11) #60624896 válasza Lami66 (#2) üzenetére


#60624896
törölt tag

:D :R :D

(#13) Alarikman


Alarikman
senior tag

A cikk írónak: a 695 erősebb mint a SD 4 gen 1, hiába régebbi. És valószínűleg olcsóbb is. Viszont így is kb a 732g sebessége.

(#17) Blizzardking válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Blizzardking
őstag

A pro lesz az igazi, az lesz méltó utódja az X3 pro-nak és az nfc-nek. Ha az lesz amiket írnak róla, nagyon jól balanszolt teló lesz.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#18) Alarikman válasza Blizzardking (#17) üzenetére


Alarikman
senior tag

A lehetőségekhez képest lesz jó, balanszolt teló. Csak az ár legyen elviselhető...
Poco F4 is teszik, az ára már nem annyira.

(#19) Blizzardking válasza Alarikman (#18) üzenetére


Blizzardking
őstag

Hogy érted hogy a lehetőségekhez képest? Én úgy értettem amit írtam, hogy egy jó fogyasztású felső-közép soc jobb mint a 10 mp után throttlingoló aksihorpasztó top vonal. Gcam úgyis lesz rá, onnantól a kamera tuti megugorja azt a szintet amit egy telefontól el lehet várni, meg amúgy már gyárilag is. Simán hozni fog 7-8 óra sot-ot 120Hz-en, 60-on meg szerintem 10 fölött. Innentől a vezeték nélküli töltés totál felesleges, sebesség simán állat jó, és még jack is van egy normális füles számára. Az F5 meg flagship killer lesz annyiért mert a többi flagship meg 3x anyi lesz. Ja és nem beszélve a developer közösségről, hogy 5 főverzió váltást túlél ha valaki erre gerjed. Nagyon sajnálom hogy a Oneplus már nem az ami volt anno, ez lehet az utódja esetleg. Ha érted mire gondolok.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#20) himpike


himpike
aktív tag

Kamera, vezeték nélküli töltés, 3.5mm jack nem érdekel de miért kerül ezekre az x3 Pro óta egyre gyengébb chipset? Lassan telefont kéne cserélnem és lassan csak fis-fosokból lehet válogatni. Gondolom emellett még drágább is lesz, az x3 Pro-t 80K alatt vettem spanyolból.

(#21) Alarikman válasza Blizzardking (#19) üzenetére


Alarikman
senior tag

Chip hiány, általános drágulás, stb. Ilyen korlátozó tényezők miatt a lehetőségekhez képest tényleg egész korrekt készüléket hozott össze a POCO. Nem, nem vágyok melegedő 8xx szériára. Talán egy SD 870 jobb lett volna, de fene tudja.

(#22) Alarikman válasza himpike (#20) üzenetére


Alarikman
senior tag

"himpike" Az X3 pro egy elég egyedi eset volt. Nem valószínű, hogy hamarosan lesz egy ilyen jó deal. Legutóbbi talán a Poco F1 volt annó.

(#23) Blizzardking válasza himpike (#20) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ahelyett hogy örülnél hogy itt van feketén fehéren marketinggel, árcédulával bizonyítva hogy nem kell telefont váltanod!
Még így se csökken ez az égető érzés hogy ugyanebben a kommentben írtad le hogy csak lefelé tudnál váltani több pénzért? Ha van olyan metszete az időnek és a technológiának amikor hátra lehet dőlni és százezreket spórolni, akkor ez 2023-ban a poco x3 pro, F3 és F4 tulajok arany éve.

Alarikman - picit gyengébb teljesítményben és picit jobb üzemidőben mint 870-nel lett volna. Nem biztos hogy olyan rossz az. Nem..?

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.