Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74201) Tibiajax válasza Enzolord (#74197) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

délután akartam még firkálni, csak közben melóznom kellett helyette.. szóval,

Louis akkor volt még hatalmas császár, amikor a Barcánál az első időszaka második felében a katalán csapatot valami irgalmatlan intenzitással kezdte el telepakolni hollandokkal :DDD gyakorlatilag csurig.. a végén már kb olyan érzete volt az embernek, hogy minden mindegy kiről van szó, csak holland válogatott legyen, az azonnali beutaló a Barcelonába Rivaldoék mellé :D én persze imádtam, de azért elég vicces is volt. akkor 11 katalán játékos úgy volt, hogy Bogarde, Reiziger, a DeBoer-ikrek :D, Cocu, Zenden, Overmars, Kluivert és.. a végén még Litmanen is érkezett
hogy imádtam.. akkor lettem igazán nagy barcás, addig csak az ajax és inter
Lajos király!
:DDD
aztán persze egyre több füttyöt kapott, majd kegyvesztett lett

[ Szerkesztve ]

(#74202) Enzolord válasza Tibiajax (#74201) üzenetére


Enzolord
addikt

:)

Én is néztem sok Barca classic meccset, sportklub, Horti Gabi kommentálásában.. :)
Sírtam... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74203) Tibiajax válasza Enzolord (#74202) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fszom, mindegyik bziszájú angol nagy nyer, csak az ágyúsok képtelen hozni a meccsüket
nem hiszem el ezt egyszerűen. valaki csináljon már valamit
nem elég nekem, h az Inter-em balfasz, már ezek is..

(#74204) Enzolord válasza Tibiajax (#74203) üzenetére


Enzolord
addikt

18 lövésből nem tudtok gólt rúgni...
Ez már az az Arsenal, akit szerettem.. :)
Szép/Gyönyörű játék, kevés eredmény..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74205) Tibiajax válasza Enzolord (#74204) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sajnos ma este a játékuk se annyira szép

[ Szerkesztve ]

(#74206) Citroware válasza Enzolord (#74200) üzenetére


Citroware
addikt

Ahhoz annyira az angolok sem értenek mostanság. :DDD

De amúgy értem én a mondandót, hogy az angolokban kevesebb a kreativitás, csak csontzene van meg, csak futnak meg lőnek, de ez elég erős általánosítás. A latin foci meg sok esetben pont a másik véglet. Cselezgetnek össze-vissza meg passzolgatnak szépen, csak nincs aki belője, művészkednek a kameráknak csak előrébb nem jut a csapat vele.

CR is akkor lett igazán jó játékos, amikor Alex bácsi megtanította neki, hogy előrefele kéne játszani, nem széltében, mert ő állandóan cselezgetett oldalfele, aztán visszament megint kicselezte ugyanazt a játékost, youtube-összeállításba tökéletes alapanyag, csak gól nem lesz belőle sosem.

[ Szerkesztve ]

(#74207) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Wengerben nem tudatosult, hogy ha idén nem nyer bajnokságot, akkor egy darabig megint nem fog. :D

Tottham is bejelentkezett a bajnoki címért?

Ejj de jó lesz a vége.

(#74208) bagyulajuve válasza vans? (#74189) üzenetére


bagyulajuve
addikt

egész jó volt a csapat, csak a helyzetkihasználás :(
Dróth meg egy zseni, nem is tudtam, hogy Kazahsztánba igazolt :R

Resistencia eterna

(#74209) lacy86 válasza vans? (#74186) üzenetére


lacy86
addikt

Itt van mellettem az ETO stadion de meg itt se voltam egy meccsen sem!
Talan valamikor raszanom magam :)

(#74210) lacy86 válasza Enzolord (#74193) üzenetére


lacy86
addikt

Mondtam, hogy meg fog javulni a "Mester" ;]

Leicester szepet produkalt.
Le a kalappal :R

(#74211) máyköl válasza Citroware (#74206) üzenetére


máyköl
veterán

Világéletembe gyűlöltem a Premier Legaue -t és az angol focit. Pont ettől a csontszáraz játéktól, a nyomorult futástól meg az ívelgetéstől. Ha szerinted ez miatt nem értek a focihoz, hát oké.

De én Batistutak, Riquelmék, Zidaneok, Maradonák, Ronaldinhok, Pirlok, Redondok, Forlánok, Davidsok miatt szerettem meg ezt a sportot, akik nem a gondolkodás nélküli futásból és lövöldözésből lettek legendák, hanem varázsoltak a labdával. Ezért is voltam rosszul mindig a Peter Crouchoktól, John Terryktől, Rooneyktól.

Számomra ég és föld a kettő.
Ui: Angoloktól is voltak azért kedvenceim: Beckham, vagy a régiek közül Paul Grascoigne.

(#74212) Citroware válasza máyköl (#74211) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem Vardy gólja nem volt olyan csúnya. :P

(#74213) lacy86 válasza Citroware (#74212) üzenetére


lacy86
addikt

Meg most tudtam csak megnezni
Szepen behelyezte :Y

Viszont szerintem mind a ket golnal hatalmas vedelmi hiba volt
Talan meg az elsonel annyira nem

(#74214) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link]

Kár, hogy az egészet nem láttam. Nem semmi. Persze azért rohadjanak meg, hogy csak futkosnak meg ívelgetnek össze-vissza. :D ...
___

Ma elverjük a Watfordot, mert ugye elverjük... És már csak 3 pontra vagyunk Kloppéktól.

Hátha Pato pályára lép. Rég láttam már.

(#74215) máyköl válasza Citroware (#74212) üzenetére


máyköl
veterán

Nem volt csúnya, irgalmatlan nagyot lőtt...

(#74216) vans? válasza bagyulajuve (#74208) üzenetére


vans?
őstag

Szerintem abszolut jol jatszottunk, csak megremegtek a sracok a helyzetekben. Az elso ket kapott golunk abszolut meguszhato lett volna, helyzeteink megvoltak, szerintem biztato a helyzet. Csutortokon meg kene fogni az ukranokat mindenkeppen, szerintem jo eselyunk van ra, ha a helyzetkihasznalas kicsit javulna, Toth Gyuszi atmentene a format...

Zoli a magyar futsal legnagyobb alakja en azt gondolom, evekig nezhettem eloben a jatekat Gyorben, elkepeszto, amit tud a labdaval, lovoeroben, labdafedezesben, robbanekonysagban, stb... Baromi kellemetlen ellenfel lehet. :D Igen, UEFA Elit Roundban jatszottunk a kazahokkal, utana kerestek meg, tenyleg kihagyhatatlan ajanlat lehetett, ipari mennyisegu love van ott, plusz tele brazillal, komoly fejlodesi lehetoseg, remelem fog jatszani eleget... Csalad is megy ki, kb. 1 eves a kislanya... De hat csak igy lehet elore lepni. :)

hábm bábm

(#74217) bagyulajuve válasza vans? (#74216) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jaja, az ukránok elkapása nem reménytelen :K
nagyon várom a meccset, bár pár szívrohamot biztos kapok majd :DDD
am egyik cimborával ki akartunk menni, de meló miatt nem jött össze

Resistencia eterna

(#74218) szami777 válasza KisTücsök (#74214) üzenetére


szami777
addikt

Ezt a videót megnézve egyre jobban el tudom hinni, hogy a végén még akár megnyerhetik a bajnokságot is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74219) Enzolord válasza szami777 (#74218) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy jól olajozott gépezet, ami egyelőre nem akar kipukkadni.. ;] ;]

Ja, United hazai pályán szeptember 26. óta nem talált be az első félidőben.. Az is szép..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74220) L_YKing válasza KisTücsök (#74214) üzenetére


L_YKing
addikt

Elnezve oket ugy erzem, hogy a Pl-ben a Barca tarolni tudna... :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74221) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#74220) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Barca mindenhol tarolni tudna, és tarol is. Mondjuk a Pool sem a védelméről híres.mostanában.

Most nagyon izgalmas az első 5 csatája. Spurs szempontból még akár bajnoki cím is lehet, de ugyanannyi esély van arra is hogy még a 4. hely sem lesz meg.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#74222) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#74221) üzenetére


L_YKing
addikt

Spurs iden csendesen kibaszik mindenkivel.. Elveri azt akit kell (leicester, mu, arsenal, chelsea stb...) ha kicsik ellen is tudna hozni a format akkor sima 2.-3. meglenne. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74223) Napfénysüti válasza NyxNyxNyx (#74221) üzenetére

Klopp egyelőre nem váltotta meg a világot. Kíváncsi vagyok jövőre milyen lesz a Pool.

Més que un club!

(#74224) #16514048 válasza KisTücsök (#74214) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az még a poén, hogy az Index pont a Barcához hasonlította ezt a csontszáraz játékot. :DDD

Egyébként tisztára mintha az egyik haveromat hallanám, utálja a PL-t, ő is mindig az ívelgetésekkel meg a futkosással jön, de angol csapatot csak akkor lát játszani, ha a BL-ben összekerülnek a Bőrszalonnával. Ez van, haters gonna hate.

(#74225) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#74222) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tulajdonképpen nem emlékszek olyan meccsre a szezonban, ahol az ellenfél egyértelműen jobb lett volna. Csak azok a rohadt döntetlenek. :N
Ha nyertek volna Leicester ellen otthon, mikor ők kb 1 helyzetből gólt lőttek, akkor most első helyen lenne a Spurs. Kicsit bosszantó.
De amúgy a 4 csapat közül akit felsoroltál, egyik ellen sem nyertünk. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#74226) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#74225) üzenetére


L_YKing
addikt

Akkor csak en emlekszem city ellen egy 4-1re? :F

kdavid94: mutass az utobbi par evben ilyen csontszaraz jatekot a mutol... 1-et mutass! Ne 2-t amit egy meccsen csinaltak (ahogy most a leicester), 1-et!

Nem tudom emlekszel e amikor szeretett csapatod hetvenakarhany beivelesebol egy gol sem szuletett (ott se iveltek be, nem?).

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74227) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#74226) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De nem írtál City-t. :DDD
leicester(1-1;0-1 nekik), mu(1-0 nekik), arsenal(1-1), chelsea(0-0)

Am igen, a PL szépségét most nem a MU háza táján kell most keresni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#74228) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#74227) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedig azt akartam... :DDD
Pedig nekem az munál úgy rémlett, hogy elvertétek.. :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74229) #16514048 válasza L_YKing (#74226) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nyugi már, én nem támadtam senkit, csak védtem a kedvenc bajnokságomat.

Tisztában vagyok vele, hogy a MU mostanában nem játszik szép játékot, és igen, emlékszek olyan meccsekre, ahol azt az utasítást kapták az edzőtől, hogy ívelgessenek egész meccsen. (Ráadásul Ashley Young-ra bízták a beadásokat, aki 10-ből jó ha 1-szer tudta a 16-oson belülre ívelni...)

Ennek ellenére tegnap nem szereztünk csúnya gólokat, de az utóbbi évekből is tudnék válogatásokat linkelni szép támadásokból és gólokból. Tegyük hozzá, hogy a szép játék nálam nem feltétlenül egyenlő a tiki-takával, de ilyet is tudok mutatni, ha kell: [link]

[ Szerkesztve ]

(#74230) Tibiajax válasza #16514048 (#74229) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és éppen melyik csapat ellen......

(#74231) #16514048 válasza Tibiajax (#74230) üzenetére


#16514048
törölt tag

Hehe. ;]

[ Szerkesztve ]

(#74232) Enzolord válasza L_YKing (#74226) üzenetére


Enzolord
addikt

Fejezzed abba haj jr. Mert befizetem a prémiumot és letiltalak.. ;) :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74233) L_YKing válasza Enzolord (#74232) üzenetére


L_YKing
addikt

Na de! Igazam volt vagy igazam volt?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74234) Enzolord válasza L_YKing (#74233) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem tudom, nem olvastam el.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74235) IreN!CuS válasza Enzolord (#74232) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Milyen jr. ír ide ? ;]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#74236) L_YKing válasza IreN!CuS (#74235) üzenetére


L_YKing
addikt

Mr. akart az lenni. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74237) Enzolord válasza L_YKing (#74236) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, az JR akart lenni a profil képed után.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74238) L_YKing válasza Enzolord (#74237) üzenetére


L_YKing
addikt

Tutam h aszert irod.

Suuuaaareez!! 1-0!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74239) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A szar formában lévő Matics meg Mikel középen. Az egyre jobb formában lévő Hazard meg a padon. Hiddink fél a Watfordtól. Beszarok.

:O

(#74240) L_YKing válasza L_YKing (#74238) üzenetére


L_YKing
addikt

Milyen ketto??? :Y :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74241) L_YKing válasza L_YKing (#74240) üzenetére


L_YKing
addikt

Aaaaa :DDD
Ez mekkora :R
Neymar sarok, Suarez elhagy, Messi belo! 3-0

Milyen cselek vannak itt te joooisten...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74242) L_YKing válasza L_YKing (#74241) üzenetére


L_YKing
addikt

Beszedes a stat: 4 loves 3 kaput eltalalo loves 3 gol 1 kapufa. :)

Tevedtem... Hopsz.. Piros es tizi. :D
Messi lodd be! Ja hogy Neymar lovi... Grat Ney...:W

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74243) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyerekek, óriási hírem van!!

az Inter gólt rúgott!
:DDD
én ma bebaszok xdd

(#74244) bagyulajuve válasza Tibiajax (#74243) üzenetére


bagyulajuve
addikt

de azért kapott is, ugye? ;]

Resistencia eterna

(#74245) Tibiajax válasza bagyulajuve (#74244) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem nem, hihetetlen eredmény van születőben egyelőre Milánóban.. magabiztos 1-0!

(#74246) Enzolord


Enzolord
addikt

Mi van a LAzio Napoli meccsen? Livescoreon csak annyi van, hogy int...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74247) szami777 válasza KisTücsök (#74239) üzenetére


szami777
addikt

Érthetetlen. Rohadtul kene egy győzelem.

Mire leirtam, be is jött. De akkor is, fszmat var a 72. percig.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74248) Tibiajax válasza Enzolord (#74246) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt még nézheted is...

(#74249) bagyulajuve válasza Tibiajax (#74245) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kivételesen a Juve-Genoa-n is efelé tendál az eredmény :DDD

Resistencia eterna

(#74250) KisTücsök válasza szami777 (#74247) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt a retek watfordot csak az nem verte el az elmúlt időszakban, aki nem akarta. Fogyatékos ez a Hiddink?

De várom már az fa kupa meg bl meccseket.

Nocsak, beáll hazard és már 2 nagy helyzet. Nocsak :W Három.

Ez komolyan jobban felbasz, mint ami mou alatt ment.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.