Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74151) lacy86 válasza venember83 (#74150) üzenetére


lacy86
addikt

Jo nagy "csattanos" pofon volt tegnap ...

(#74152) KisTücsök válasza szami777 (#74128) üzenetére


KisTücsök
addikt

Bombázol itt a jobbnál jobb hírekkel. :D

Álmomban sem gondoltam volna, hogy legalább ő ne tőlünk vonulna vissza. Persze csak én voltam túl naiv, és lemaradtam úgy 6-7 évvel. Egy újabb (nagy) korszak zárul le akkor a nyáron.
____

Nyújtsa már fel a kezét, aki hallott már Renato Sanches-ről. Hát ő már hallott róla. Igen, a nevét bepötyögve a gugliba ez az első kép, ami felugrik jobb oldalt. Biztos pont ő hiányzik a bajnoki cím megnyeréséhez, potom 40 milláért. Én biztos vagyok benne. Tényleg.

(#74153) venember83 válasza KisTücsök (#74152) üzenetére


venember83
nagyúr

Legalább forog a pénz a futballban. Vajon csak kíváncsi LvG, hogy mennyit is enged meg neki a vezetés? Negyven millióért már elég jó labdarúgókat lehet venni. Akik esetleg bizonyítottak is már...

(#74154) lacy86 válasza venember83 (#74153) üzenetére


lacy86
addikt

A penz eleg lenne "boven" csak kerdes az, hogy a megfeleloeket valassza-e

(#74155) Enzolord válasza lacy86 (#74154) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem úgy tűnik.. :)Sajnos.. Én a helyében ennyiért elhoznám Hulkot. Biztos, hogy jó lenne angol közegben is..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74156) L_YKing válasza Enzolord (#74155) üzenetére


L_YKing
addikt

A Unitednek nem jatekosok kellenek, hanem egy edzo aki csapatot csinal a mostaniakbol.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#74157) 7600 GS


7600 GS
addikt

Guardiola -> City

(#74158) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#74157) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És akkor megint jöhetnek a pletykák, hogy Neymar-t és Messi-t megveszik 647 millióért, mert a kopasszal szeretnének dolgozni. Yawn

Enzolord:: Hulk megint egy olyan játékos, akit nem szívesen látna az ember a klubjában. A Unitednek jelenleg olyan emberek kellenek, akik a címerért küzdenek és motiváltak.
Hulk olyan, mint Martial. Ego overload, megtol, aztán bumm. Látványos annyira hogy el lehessen adni, de nem véletlenül fütyülték ki a Brazil válogatottban sem. Rettenetes nagy balfasz tud lenni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#74159) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#74158) üzenetére


Enzolord
addikt

És ugye mindet abból a pénzből veszik, amiért megdolgoztak, a sok legális bevételből.. :C :C :C
Elnézést, ha ez is gennyes fröcsögés volt.. :C :C

(#74156) barca0519951 De inkább e mellé a bráner rángató mellé igazolunk testőröket, mert attól szárnyalni fog a csapat.. ;] ;] ;]

(#74157) 7600 GS már lázadnak is a piros felén Manchesternek, hogy jöhet a Special One.. ;] ;]
Kevés lesz a testőrség Lajcsinak.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74160) KisTücsök válasza 7600 GS (#74157) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na most majd kiderül, mire is képes. Gondolom rendesen bevásárol majd aztán megy a tikitakitakiki.

Ha Mou meg megy a Mu-ba, nagyon komoly csata lesz jövőtől a PL elsőségért.

Úgyhogy ha Wenger jót akar magának, idén valahogyan megnyeri...

(#74161) Enzolord válasza KisTücsök (#74160) üzenetére


Enzolord
addikt

Mou megy a MU-ba.. :) Igazi tehenész csapat leszünk.. ;] ;]

Más, Pepi bekezdett, Herrerát akarja a Unitedből... ;] ;]
Hát van humora..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74162) venember83 válasza Enzolord (#74161) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább vinné LvG-t asszisztensnek. :DDD

(#74163) Enzolord válasza venember83 (#74162) üzenetére


Enzolord
addikt

Jajj, az lenne a legszebb ajándék.. :) És ketten együtt összehoznák a 140%os labdabirtoklást, átlag 1600 passzal.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74164) pohár válasza 7600 GS (#74157) üzenetére


pohár
félisten

na faszom :(((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#74165) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#74158) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor kit hoznál el csatárnak, aki mozdítható, még a télen?
Mert borzasztó harmatos a csapat csatár fronton, és valami befejező ember kellene..
Hogy legalább a 4. hely meglegyen a végén, mert előrébb fix, hogy nem leszünk..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74166) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#74165) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Fingom sincs, amíg nem küldik el Van Gaal-t, nem tudom ki tudna változtatni a helyzeten. Még Messi sem lenne életbiztosítás a 4. helyre.
Szerencsére ez nem az én problémám.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#74167) cyberkind válasza 7600 GS (#74157) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem hittem volna pont róla. :o

Paranormal Cocktivity

(#74168) j.peter65


j.peter65
tag

A Telegraph szerint Falcao Madridba utazott, hogy az Atlético Madrid képviselőivel egyeztessen a visszatéréséről.

(#74169) lacy86 válasza 7600 GS (#74157) üzenetére


lacy86
addikt

Ez egy igazan jo hir! :K
Csak aza kerdes, hogy kit akar majd odavinni ;]

(#74170) Citroware válasza lacy86 (#74169) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem Messit 20m fontért a cserepadra. :P

(#74171) Enzolord válasza Citroware (#74170) üzenetére


Enzolord
addikt

Szalai mellé.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74172) lacy86 válasza Citroware (#74170) üzenetére


lacy86
addikt

Most igy belegondolva, nincs azert olyan rossz jatekos allomany.
Itt szerintem kell egy rendes fejmosas es akkor ( remeljuk ) jobb lesz a helyzet

M.Unitednel ez mar keves lenne 😂
Ott a " hal fejet kell levenni "

Enzolord - de gonosz 😆
Amugy en Pep helyeben Dzsudzsit elhoznam torokbol 😜😂

[ Szerkesztve ]

(#74173) Enzolord válasza lacy86 (#74172) üzenetére


Enzolord
addikt

Levenni? Túl finom vagy..
Bedarálni azt az ostoba tukó nagy tapló paraszt fejet.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74174) lacy86 válasza Enzolord (#74173) üzenetére


lacy86
addikt

Igy is lehet mondani 😂😂😂

(#74175) Citroware válasza Enzolord (#74173) üzenetére


Citroware
addikt

Látom, nem túl népszerű LVG a MU szurkolók körében. Nagyapám is utálja (ő sokáig edző volt, szóval van valamiféle rálátása is). :C

(#74176) Enzolord válasza Citroware (#74175) üzenetére


Enzolord
addikt

Azon kívül, hogy De Geát nem engedte el abba a .. Madridba, ezen kívül tudsz mondani valamit, amiért szerethetnénk? Bármit? :W :W ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74177) lacy86 válasza Enzolord (#74176) üzenetére


lacy86
addikt

Pedig annyira de annyira akar bizonyitani 😂

(#74178) Enzolord válasza lacy86 (#74177) üzenetére


Enzolord
addikt

Jajj, hogy egyem meg a kis bizonyítani akaró pici szívét... :)
Elég bizonyíték, hogy sehol sem emlékeznek rá igazán jó szívvel klubcsapatoknál.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74179) Citroware válasza Enzolord (#74176) üzenetére


Citroware
addikt

Én szeretem, mert Liverpool szurkoló vagyok. ;] :C

Egy valamit utálok benne, azt pedig a MU szurkolók szerethetik. Akármilyen szarul játszik a csapat (mert általában nagyon szarul), általában valahogy mégis ilyen szar játékkal valahogy hozzák a meccseket, bemákolják a végén, így-úgy jól alakul, és ott voltak tavaly is a BL helyen, meg most is közel vannak ahhoz.

[ Szerkesztve ]

(#74180) lacy86


lacy86
addikt

A hatterben azert mennek az adok-kapok ugyek 😁
[link]

(#74181) Tibiajax válasza Enzolord (#74178) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

be member' '95, Wienna...

[ Szerkesztve ]

(#74182) Enzolord válasza Tibiajax (#74181) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, azt hozzá akartam csapni, higy Tibi és az Ajax korszak kiesik a válaszok közzül.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74183) vans?


vans?
őstag

Matol futsal EB, erdekel rajtam kivul valakit? :)

hábm bábm

(#74184) lacy86 válasza vans? (#74183) üzenetére


lacy86
addikt

I don't like it

(#74185) KisTücsök válasza vans? (#74183) üzenetére


KisTücsök
addikt

Még régebben állandóan belenéztem, hogy majd milyen jó lesz, aztán sosem lett az. :D De azért a magyarokra ránézek... Bár, leszter-pool is lesz este. Meglátjuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#74186) vans? válasza lacy86 (#74184) üzenetére


vans?
őstag

Eloben voltal mar kint a Magvassyban ETO v. valogatott meccsen? Teljesen mas, mint teveben.

hábm bábm

(#74187) Napfénysüti válasza vans? (#74183) üzenetére

Én szoktam nézni. Párszor már játszottam az egyik volt válogatott kapus ellen, ismerem személyesen is. :)

Közben olvasom hogy ő lett a kispályás válogatott szövetségi kapitánya. :C

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#74188) bagyulajuve válasza vans? (#74183) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Én nézni akarom. Magam is játszottam réges régen, Trencsényivel pl még fociztam is régen 1-2x - meg ellene is.

Resistencia eterna

(#74189) vans? válasza bagyulajuve (#74188) üzenetére


vans?
őstag

Na, akkor leszunk azert. :R

hábm bábm

(#74190) fatal` válasza vans? (#74183) üzenetére


fatal`
titán

Engem :)

(#74191) Citroware


Citroware
addikt

Minden Liverpool meccset megnéztem ebben a szezonban (is), a 23 meccsből egyetlen egy olyan nem volt, amiben ilyen mezőnyfölényben játszott volna egy csapat a Liverpool ellen, mint ahogy most a Leicester.

Ezek valamit nagyon tudnak. És nekem van egyfajta sejtésem, hogy mit. Olyan letisztultan és egyszerűen játszanak, ahogy kell. Az összes nagycsapat topjátékosai túlgondolják, túlbonyolítják, mindenféle cseleket meg taktikákat kitalálnak, eközben a Leicester játékos csak simán lepasszolja a labdát a támadónak, az eltolja szélen és beadja és már jön is az ember, ilyen egyszerű. Csak fejben rendben kell lenni. A sok topcsapat top játékosai meg túlságosan elizgulják, mert nagy a nyomás.

(#74192) Tibiajax válasza Citroware (#74191) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#74193) Enzolord


Enzolord
addikt

Jesszusom, hát mi folyik itt Manchesterben? 7 kapura lövés, 2 gól 31 perc alatt?? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74194) szami777


szami777
addikt

Azta kva élet Vardy mekkora gólt lőtt. :Y :Y

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#74195) Citroware válasza szami777 (#74194) üzenetére


Citroware
addikt

Na, erről beszéltem. Benteke meg a többiek mit csináltak volna abban a helyzetben? Leveszi a labdát, megáll, aztán összeszerencsétlenkedik valamit, amíg el nem veszik a hátvédek. Rá kell b.szni kapura, mint ahogy Vardy tette, nem pedig "meg kell becsülni a labdát, meg kell tartani", ahogy a nagyemberek mondják. Meg a lóf.szt. Seggbe kell rúgni azt a labdát, aztán vagy bemegy, vagy nem. :R

Teljes mértékben megérdemli a Leicester ezt az eredményt (is).

[ Szerkesztve ]

(#74196) Tibiajax válasza Enzolord (#74193) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

látod...csak egy jó holland edző kell és van szép játék, van sok gól

xd

(#74197) Enzolord válasza Tibiajax (#74196) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

A humorod a régi.. :C :C

És már 3.. nem találok szavakat.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#74198) máyköl válasza Citroware (#74195) üzenetére


máyköl
veterán

Tipikus Premier League nézők mondanak ilyen szövegeket, hogy "seggbe kell rúgni a labdát, azt vagy bemegy vagy nem."
Én nem ennek a láttán szerettem meg a futballt...

(#74199) Citroware válasza máyköl (#74198) üzenetére


Citroware
addikt

Te se értesz a focihoz akkor, ha nem értetted a lényegét.

(#74200) Enzolord válasza Citroware (#74199) üzenetére


Enzolord
addikt

Az angol focihoz biztos nem ért.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.