Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) Integra


Integra
titán

real sterlingre is szemet vetett :(

mod:
mirror
azt írják, hogy 2019-ig akarnak hosszabbítani a sráccal és most hirtelen nagyon fontos lett a kívánság listán a reálnak. meg csak évi 2 milliót keres és simán rálicitálhatnak a fizujára is csalogatásként. plusz béla is elkezdte a nyilatkozataival megkörnyékezni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57802) 7600 GS válasza Integra (#57801) üzenetére


7600 GS
addikt

Melyik újság/újságíró unatkozik ennyire? :D

(#57803) Cartevo válasza Integra (#57800) üzenetére


Cartevo
őstag

Neten se?

(#57804) Integra válasza Cartevo (#57803) üzenetére


Integra
titán

remélem lesz majd a kocsmában netem, akkor laptopról tudom nézni, de eurosport2 a dortmund meccset adja. nem otthon vagyok, így most más megoldást kéne találnom. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57805) DeathAdder válasza Integra (#57801) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mily meglepő.. :DDD

(#57806) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a Sterling gyerek a Pool-ban milyen posztra való?

Paranormal Cocktivity

(#57807) Integra


Integra
titán

vfb kirakta bobicot

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57808) nextman válasza Integra (#57807) üzenetére


nextman
aktív tag

Pedig eleg jo csatar:)

(#57809) pohár válasza cyberkind (#57806) üzenetére


pohár
félisten

amolyan csatárféleségnek mondanám, de a labdákat is tudja osztani rendesen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57810) Integra


Integra
titán

#balotellisitsonthings :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57811) L_YKing válasza Integra (#57800) üzenetére


L_YKing
addikt

Pedig a HSV most behuzza. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#57812) Integra


Integra
titán

b+ :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57813) L_YKing válasza Integra (#57812) üzenetére


L_YKing
addikt

90 perc

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#57814) Integra válasza L_YKing (#57813) üzenetére


Integra
titán

ez sajnos nem az a teljesítmény, amit a bayern ellen mutattak, nagyon nem :(
továbbra is nagyon gyenge a támadójáték....

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57815) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A FIFA 15-ben is el lesz tiltva Suarez :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57816) 7600 GS


7600 GS
addikt

Tibi ki nem találod mennyire vezet a Juve...

(#57817) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ilyen bzmeg nincs, megint szögletből szerezték a gólt a matracosok. :D

(#57818) #84221696 válasza 7600 GS (#57817) üzenetére


#84221696
törölt tag

Milyen erőteljes volt már az a fejes! :)

(#57819) Tibiajax válasza 7600 GS (#57816) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak a szokásos..
aztán vagy ennyi is marad, nekik általában elég ez, vagy ha kapnak ne adj isten csoda folytán egyet, akkor rúgnak még egyet azt jóvan. lényeg, h éppen de minden meccs meg legyen
scudetto már borítékolva

---
Osvaldóóóó, édes barátom.. te meg közbe mit csinálsz?? :D hát csak nem nyomtál egy van basten-t??
:D
Inter-Atalanta uno-zéró

[ Szerkesztve ]

(#57820) pohár válasza 7600 GS (#57816) üzenetére


pohár
félisten

már nem :Y ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57821) #56268288


#56268288
törölt tag

Spanyol liga fanokhoz volna két kérdésem:
tavaly a Malaga jol szerepelt, nem ? Nekem valahogy igy rémlik. Mennyi esélye van a Barca ellen ?

(#57822) Napfénysüti

Fasza, szépen eltörtem az ujjam ma focin... :(((
Holnap műtik és rögzítik csavarokkal. Van valakinek erről tapasztalata hogy milyen egy ilyen műtét meg mennyi a gyógyulás? :F

Més que un club!

(#57823) Tibiajax válasza Napfénysüti (#57822) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:( jobbulást.. én megúsztam a mai focit, megvágtam a magam góljait
viszont te egy darabig nem fogsz tudni megujjazni senkit

közben a Juventus rámcáfol, vigyázat.. a végén még tényleg sok góllal fognak nyerni..

Közben Hernanes ordas nagy gólt vágott
2-0

[ Szerkesztve ]

(#57824) Napfénysüti válasza Tibiajax (#57823) üzenetére

Most nincs is kit. :DDD
Alighanem az őszi szezonomnak lőttek, sajnálom mert remek formában voltam. Vasárnap még tizit is fogtam. :(

IreN!CuS: bakker ez eszembe se jutott. :DDD Mákomra a bal kisujjam törtem el és jobbkezes vagyok. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#57825) IreN!CuS válasza Napfénysüti (#57824) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Hmmm én azt hittem az lesz a válaszod ,hogy szerencsére ott a másik kezed ;)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#57826) Integra válasza Napfénysüti (#57822) üzenetére


Integra
titán

:(
Jobbulást!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57827) szab.tam válasza Napfénysüti (#57822) üzenetére


szab.tam
nagyúr

édasanyámnak volt.
könyök.
ráadásul úgyn. "húzódrótos".
mert ellen kellett tartani a letört részt húzó izomnak.

tudtommal ugyanannyi, mint egy normál gipszes rögzítés.
(a csont nem tudja, hogy mi tartja össze, ugyanolyan gyorsan forr.)

a lényeg, hogy nagyon menjél rá, hogy majd a rögzítés eltávolítása után a gyógytornáztatás azonnal kezdődjön.
minél több kihagyás, annál kevésbé fogod tudni behajlítani.
elég pár nap ellinkeskedés, és merev lesz örökre.

tehát az a fontos, hogy jó szakember mondjon erre jó véleményt.
mert ugye az sem jó, ha túl korán kezded majd mozgatni, és az sem, ha sokat vársz.
egy traumatológiai rehabilitációs tapasztalatokkal rendelkező gyógytornász segítsége kell majd.
(hát, most lesz egy kis időd keresni ilyet...)

****

ja, és fontos:
az összes röntgenről készült képet gyűjtögesd.
előtte, csavarral, gyógyultan csavarral, rögzítés eltávolítása után.
ez is kell a profi gyóytornásznak.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#57828) szab.tam


szab.tam
nagyúr

a gugli kb szerdán hajnban fogja szétqúrni az agyam maradékát.
az esmtk - fradi meccset közvetítette valaki?
és ha igen, ki?
és ha igen, ki és hol ismétli?
(b+ google, b+ mlsz, b+ txt, ...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#57829) szab.tam


szab.tam
nagyúr

simon krisztián mai nyilatkozatát meghalgattam.
"őreá" hatott a tréning.
de tényleg!!! :K :U :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#57830) BenHans


BenHans
addikt

Ezzel kezdem mielőtt még kapnám a köveket: Nem fikázásból írom a következőket csak bizonyos tekintetben többet várok a Barca játékosoktól és a játékuktól. De ettől függetlenül én csak örülök az ilyen eredménynek, mert már csak 4 pont, szóval jöhet még...

Ez most komoly, hogy a Barcelona egyetlen kaput eltaláló lövést sem tud felmutatni egy Malaga ellen 90 minutum alatt? :Y Ha nem megy a büntető területen belül a buli akkor elszáll minden tudománya Messinek és elmegy a kedve a futástól is? Lazán rásuhinthatná 20+méterről is azzal a balossal(persze nem mindig csak ha már nem megy másképp), és még én is szívesen megnézném holott nagyon nem vagyok odáig érte... Lehet ezek csalnak a szemészeten és azért mennek kényszeresen a 16-oson belülre de ha minden jól megy inkább az ötösig hogy meglegyen a target? :F Na ez is egy oka annak hogy nem kedvelem a katalánokat. Neymart amúgy bírom, de hát ő meg rossz helyre igazolt ;]

Majd kíváncsi leszek a harapósra hogy vele mennyit képes változni ez a felfogás, mert eddig csak Rakitic gondolta úgy hogy meg van a lövőereje. De ha Suarez is belefásul a rendszerbe, akkor én többet rá se nézek a meccseikre csak majd természetesen a Classico-n a Real miatt.

Persze ez lehet csak számomra unalmas és ettől még lehet hogy a legtöbb Barca szimpatizánsnak ez jön be, szóval bocsánat ha valakit megsértettem és ez szigorúan csak az én egyéni véleményem. Nem vagyunk egyformák hál'Isten. :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#57831) venember83 válasza Napfénysüti (#57822) üzenetére


venember83
nagyúr

Megirigyelted Bogdán Ádám helyzetét? :( Jobbulást neked!

Tibi, három gólt lőtt a Juventus, szegény Cesenai játékosok hátát biztos jó alaposan feltörte a háló.

(#57832) Tibiajax válasza venember83 (#57831) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mit is mondhatnék?.. :R :R :R :DDD
a kis giovinco is sokat próbálkozott a végén, láttam..

Mi is hoztuk a kötelezőt, de hogy a parma mekkora egy lúzer, nem igaz.. már megint a végén szoptak ki, most meg a fővárosiaktól.. bssza meg..
mindegy, így legalább nem húztok el

A nápolyi-palermo nagy derbi lehetett, de azt nem néztem

(#57833) 7600 GS válasza BenHans (#57830) üzenetére


7600 GS
addikt

Egy az egyben adom amit mondasz, csak én ezt nem tudtam volna ennyire szépen megfogalmazni. :D

Amúgy véleményem szerint ugyanabban a hitben élnek, mint tavaly év elején (új edző, új impulzusok), holott meg ugyanazt a szar tiki-takát tolják mint tavaly, én nem úgy látom hogy direktebb lett a focijuk. Kíváncsi leszek hogy mire lesz ez majd elég, no meg hogy a nagy csapatok ellen mit mutatnak.

(#57834) venember83 válasza Tibiajax (#57832) üzenetére


venember83
nagyúr

Amúgy számomra kellemes meglepetés a Juventus, végre nem ugyanazt a fegyelmezett semmit látom a csapattól, mint Antonio Conte alatt, vannak egyéni villanások, van passzjáték, még ha bizonyos szempontból változatlan is a felállás, a taktika már nem ugyanaz. Eddig jó választásnak tűnik Allegri.

(#57835) #84221696 válasza 7600 GS (#57833) üzenetére


#84221696
törölt tag

Sajnos én is szkeptikus vagyok velük kapcsolatban.
Pep nélkül nem megy nekik ez.

(#57836) Tibiajax válasza venember83 (#57834) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem gondoltad volna még a kinevezésekor, mi?..
:)

(#57837) venember83 válasza Tibiajax (#57836) üzenetére


venember83
nagyúr

Volt bennem egy kis remény, de egyáltalán nem voltam biztos a pozitív folytatásban, az tény. Arra viszont egyáltalán nem számítottam, hogy nézhető, sőt, élvezhető játékot fog produkálni a csapat. :D

(#57838) KisTücsök válasza BenHans (#57830) üzenetére


KisTücsök
addikt

Alig várom már, hogy Chelsea - Barca meccs legyen a BL-ben. Szegények, hogy fognak szenvedni. :D Mondjuk a meccs nézői is, de nem érdekel. :D

(#57839) Integra válasza KisTücsök (#57838) üzenetére


Integra
titán

alig várom, hogy a barca elverje murinhot és hallhassam a magyarázást a meccs után :))
ez már rég fontosabb, mint maga a meccs :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57840) 7600 GS válasza venember83 (#57837) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem nem akkora meglepetés, amikor megvolt még neki a megfelelő keret a Milan-nál, egyedül az ő csapata játszott szép és eredményes focit az olasz ligából. :) Itt főképp a 2010-11-es szezonra gondolok.

(#57841) venember83 válasza 7600 GS (#57840) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy Ibrával a keretben azért lényegesen egyszerűbb látványos focit játszatni. :)

(#57842) Tibiajax válasza 7600 GS (#57840) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az Inter-én kívül, természetesen
:))

(#57843) Sickboy25 válasza Tibiajax (#57842) üzenetére


Sickboy25
addikt

cöcöcö :P

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#57844) Integra


Integra
titán

hahaha :DDD
és a cikkben ott a két link a wfl-es malanda kihagyott helyzeteihez is :))

a manu szurkolók azt tervezik, hogy a real villareal elleni meccsére az el madrigal stadion felé a meccs alatt gépet bérelnek ami a következő molinót fogja maga után húzni: come home ronaldo :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57845) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

tudtok BP-n jó helyet ahol bl meccsett lehetne nézni kollégákkal?? fontos a jó ár érték arány.
nekem megfelelne a sarki kiskocsma is de mégis csak az anyavállalattól jön 1-2 kolléga (nem vezető).

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#57846) pohár válasza dellfanboy (#57845) üzenetére


pohár
félisten

TGI talán?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57847) Integra válasza dellfanboy (#57845) üzenetére


Integra
titán

champs, dohány utcában
ha whiskysek, akkor pedig a törzshelyemet ajánlom: caledonia - itt van sky sports is, természetesen minden angol, de inkább skót :) én itt rúgtam be az összes külföldi főnökömmel az évek alatt, a skót supim vitt el minket először ide, 6-7 éve, azóta itt vagyunk és ide visszük a nagykutyákat. itt otthon vannak, mert az összes pesti keményarc expat ide jár piálni meg focizni, csak angol és skót ajkúak, meg mi páran magyarok, bátran ajánlom

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57848) viharhozo válasza Integra (#57814) üzenetére


viharhozo
addikt

Europaban nincs meg egy elso osztalyu csapat, amelyik nem lott golt. Nyilvan van, ahol mar 8 fordulot lement, de az ot fordulonyi goltalansag a nagyon gaz kategoria.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#57849) nextman válasza Integra (#57847) üzenetére


nextman
aktív tag

Caledonia tenyleg jo:)

(#57850) Integra válasza viharhozo (#57848) üzenetére


Integra
titán

ó ez csak azért történt így, hogy egy újabb rekordot írhassunk fel a szégyenfalra :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.