Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57151) Napfénysüti válasza Andris837 (#57148) üzenetére

Fényezőre csak tellik még neki. :DDD

Més que un club!

(#57152) venember83 válasza Enzolord (#57150) üzenetére


venember83
nagyúr

Elég jól erősítettek a nyáron, de szerintem idén nem fog nekik olyan jól menni, mint tavaly, amikor kicsit megszorították a Juventust, mivel most nekik is ott lesz a BL.

(#57153) venember83


venember83
nagyúr

Nem rossz a srác, főleg ilyen korban.

(#57154) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Videó: kísérteties hasonlóság - CR és Di María első MU-s gólja

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#57155) Deck


Deck
titán

Veronának milyen a csapata? Igazoltak jó játékosokat?

PS5

(#57156) L_YKing válasza Deck (#57155) üzenetére


L_YKing
addikt

tippmixtopikba inkább illő kérdés :D

De itt mindent megtalálsz: [link]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#57157) Tibiajax válasza Deck (#57155) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mivel nyilván nem a csapat érdekel, csupán a saját anyagi haszonszerzésed, válaszra se kellene talán méltatni. . de azért megtesszük és elmondjuk igen, a Palermo erősebb csapat

(#57158) venember83 válasza Tibiajax (#57157) üzenetére


venember83
nagyúr

A Palermora én nem tennék pénzt.

(#57159) NyxNyxNyx válasza Deck (#57155) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

hétfő van és olasz bajnoki, villog a bunda jelző

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#57160) pohár válasza venember83 (#57158) üzenetére


pohár
félisten

egyértelmű, hogy a Verona az esélyesebb csapat :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57161) Tibiajax válasza venember83 (#57158) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tudom, azért mondtam

(#57162) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

néhány saját gondolat a hétvégéhez, az éjszakai ismétléseknek hála meg meg tudtam nézni pont azokat, amelyek számomra fontosak voltak

- Barca-meccsről már írtam
- Milánóban a csapat újfent lemosta a Sassuolo-t, pont ugyanannyival, mint tavaly. biztató az új felállás, vendégeknek momentuma nem volt igazából, edzőmeccsnek jó volt. várok már egy nagyobb ellenfelet majd, meg kell tudni mire képes az új, formálódó gárda egy komolyabb erő ellen
Dodó, Iccardi egyre jobb, Kovacic meg csak az új Sneijder.
- Man United.
Fantasztikus edzői kvalitás a kispadon, új, nagy nevek a csapatban... az, h most egy valóban egy új és komoly United csapat lesz-e ebből majd, vagy csak egy cityhez egyre jobban hasonlító világválogatottacska, nem tudom.. egy biztos, régen élveztem már ennyire meccset, mint a hétvégi manchesteri előadást. az új nevek nagyon jól mutatkoztak be, mária az elején még félszeg volt, de egyre jobban feltalálta magát, Blind teljesen jó, higgadt és osztogat hátul szépen, ahogy csinálta az Ajaxban is. Rojo is jó lesz szerintem mellette, Matáék is mintha jobban élvezték volna a játékot, mint az utóbbi időkben
egyedül Persie szürke még, na meg Falcao. előbbi kérdőjel, utóbbinak még idő kell
új United van születőben, ebből még sok jó kisülhet - nekünk, szép focira éhes nézőknek

(#57163) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#57162) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Basszus így hogy olvasod a neveket a Unitedben, brutális :Y Amikor Falcao feljött Rooney ment hátrább vagy hogy oldották meg?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#57164) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#57163) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fent maradt Persie is és Rooney is.. három csatár volt + egy januzaj

(#57165) Integra


Integra
titán

pintér a legrosszabb focikapitány - origo

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57166) Integra


Integra
titán

És akkor a szokásos napi őrület.. egy újabb edzőt darált be Európa káosz klubja, Slomka távozott azonnali hatállyal.. +1 fő a már amúgy is abszolút Európa rekorder edző elfogyasztási listára.. Kabaré :DDD
Na most aztán kiderül mekkora diplomata Beiersdorfer.. Pénz úgyis lesz edzőre, csak vajon igent mond e Tuchel..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57167) szab.tam válasza Integra (#57165) üzenetére


szab.tam
nagyúr

" legjobbnak Mezey György bizonyult."
idáig jutottam, tovább nem is olvastam. :N

1986-ban érettségiztem oroszból, "szvábódnoje vrémjá i szport" témakört húztam "véletlenül" a szóbelin.
(gyk: szabadidő és sport.)
kb. 5 percen keresztül tudtma szidni a magya focit oroszul szóban egy 1/2 írásbeli után.
( tésztaprgramos mexikói 6:0 után pár nappal volt a szóbeli érettségi vizsgám.)
(a cucista elnök nem értette, hogy egy ilyen perspekt ruszki gyerek hogyan írhatott ilyen harmatos írásbelit...)

tehát, hogy ki a legrosszabb kapitány, nekem nehéz lesz elmondani.

de erről megkérdezném a leghitelesebb embert:
csank jánost.... :U :C :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#57168) Sickboy25 válasza Integra (#57166) üzenetére


Sickboy25
addikt

CSak Dollt ne vigyék még el...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#57169) Integra válasza Sickboy25 (#57168) üzenetére


Integra
titán

mikor elolvastam, hogy az ő neve is a sholle blogjában felemrült, elkapott a röhögőgörcs és a kétségbeesés..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57170) Andris837 válasza Integra (#57169) üzenetére


Andris837
senior tag

:DD :DDD

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#57171) Andris837


Andris837
senior tag

Cristiano Ronaldo belátható időn belül távozhat a Real Madridtól, mivel elege van, elsősorban a klubvezetésből, annak is az átigazolási politikájából – állítja a blancók korábbi elnöke, a hangzatos nyilatkozatairól is ismert Ramon Calderon.

[link]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#57172) Sickboy25 válasza Integra (#57169) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pedig megfordult már hamburgeréknél :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#57173) cyberkind válasza Andris837 (#57171) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha ez kell hogy Pérez papa agyat növesszen, csak nyugodtan.

Paranormal Cocktivity

(#57174) Andris837


Andris837
senior tag

Hehe :D

(1860 München Oktoberfesti meze)

[ Szerkesztve ]

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#57175) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Megrugdosták Bale kocsiját a szurkolók

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#57176) 7600 GS válasza gyuromoj (#57175) üzenetére


7600 GS
addikt

Nagy az Isten állatkertje, ehhez pedig alacsony kerítés társul.

(#57177) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nem tud valaki linkelni olyan oldalt, ahol fent van milliom ezer stream, mint anno a coolsport tv -t?

Don't Tread On Me

(#57178) viharhozo válasza Integra (#57166) üzenetére


viharhozo
addikt

Valahol ertheto Slomka, a hetvegen is minimalis az esely a pontszerzesre (bar a Bayern hiresen fosul jatszik a BL-meccsek utani fordulokban), utana jon a Gladbach idegenben, megint szinte biztos buko, es addigra ugyis felallitjak. Pedig Slomka nem rossz edzo, peldaerteku, amit a Hannovernel csinalt, pech, h igy alakult.

Tuchelnek meg nemet kene mondani, max. penzben lehet elorelepes a Mainzhoz kepest a Hamburg, es gyanus, h ha ennyi edzonek nem jott ossze a dolog, akkor ott valami nagy gaz van.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#57179) Tibiajax válasza gyuromoj (#57175) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szép autója van

(#57180) venember83 válasza gyuromoj (#57175) üzenetére


venember83
nagyúr

Most ez tényleg hír, hogy X senki meg akarta rugdosni Z labdarúgó kocsiját, mert az nem állt meg aláírásokat osztogatni? :U

(#57181) 7600 GS válasza venember83 (#57180) üzenetére


7600 GS
addikt

És most mi a meglepő abban, hogy ezt egy bulváros sport oldal lehozza hírként? :)

Tibi: Szerintem meg okádék, vehetett volna valami sokkal stílusosabbat is.

[ Szerkesztve ]

(#57182) Napfénysüti válasza 7600 GS (#57181) üzenetére

Mondjuk egy :DDD
Azt megsimogatták volna rúgás helyett. ;]

Més que un club!

(#57183) #84221696 válasza viharhozo (#57178) üzenetére


#84221696
törölt tag

A barszelóna is kurva szarul tud játszani bl után. Engem mindig a frász kerülget olyankor. Szinte minden játékos moslék módon játszik, hogy nézni is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#57184) Integra válasza Sickboy25 (#57172) üzenetére


Integra
titán

jaja, vágom, de ide most valaki olyan kell, aki emberileg képes a csodára, nem is annyira edzőként. én nagyon csípem slomkát, a higgadtságát, a kimértségét és a schalkéval és a hannoverrel is szép eredményeket ért el. viszont slomka a lehető legszarabbkor vette át ezt a csapatot. igaz, állás nélkül volt, és biztos dolgozni is szeretett volna, pénz is, kihívás, teljesen megértem. én is vállaltam volna a helyében. mert ha a hamburg kitör a szarból, akkor ott nagy dolgok történhetnek, az a stadion, az a város egy kisebb csoda. aki egyszer ott járt, mind ezt mondja, az összes ismerősöm, pedig ők csak napokat töltöttek ott. káosz klubként is a varázs örök.
ide valaki olyan edző kell, aki egy állat, elmebeteg tud lenni, üvölteni torka szakadtából, de egyben a falak mögött kiváló pedagógus is, empatikus, beletudja magát helyezni a játékosok életébe és helyzetébe. klopp, tuchel ilyenek, szétpattan a halántékukon az ér meccs alatt is, ide olyan kell, aki meghal ezért a klubért és a játékosokért, ha kell. a város képes magával rántani, olyan média és tábor van, ami kevés helyen máshol, hogy ennyi szar után is képesek teltházas meccsekre. doll egyébként megmondta, hogy ha hamburgba kerülne, 24/7 dolgozna, de karakterben nem látom azt benne, amit kloppoban és tuchelben. nekünk most tuchel kellene pont azért mert egy állat, fiatal és képes talán magával rántani végre ezt a csapatot, ki az apátiából és a bizalomhiányból. olyan impulzusokra van szükség, amit csak ilyen emberek képesek megadni, mert ők tudják miről szól ez az egész..
mocskosul nehéz szezon lesz, hiába rendeződik a háttér a klubban végre (közben készül az új és újra gondolt utánpótlás centrum is egy másik adakozó vállalkozó hsv őrült építő vállalat tulajdonos hozzájárulásával), szóval haladnak lassan a dolgok, most az a legfontosabb, hogy egy 10-14. hely közötti év végi eredmény meglegyen.
és ahogy viharhozo is írja, tuchel simán mondhat nemet az egészre, mert látja, tudja, hogy a hamburg őt is bedarálhatja (semmi garancia, hogy nem így lenne) és egyszerűen nem akar részese lenni. pénz lenne, nem gond, ugyanis kühne ad pénzt ha kell (szerintem elég rondán, de megmondta már slomka felvételekor tavaly, hogy nem sokra tartja) és másik edzőt szeretne, ebben biztos vagyok, tehát tuchel szerződtetésére nem lesz gond a pénz. ugyanakkor a schalkét is egyre többet hozzák szóba tuchellel és a schalke a cl-ben játszik, ami miatt tuchel könnyen lehet, hogy rábólint a felkérésre, ha kellert kidobják a schalkénál. tuchel viszont szíve szerint ügye kihagyná a szezont, pihenni akar, ez az eredeti felállása. a rulettkerék forog tovább, senki sem tudja, hogy a schalke menedzsment hol tart tuchelnél és hogy beiersdorfer is milyen viszonyban van már tuchellel...
ha nem tuchel lesz, akkor passz, egyetlen hasonlóan kőkemény, karakteres és vadbarom edzőt nem tudok mondani hirtelen. bízom kühne pénzében és fanatizmusában a klub iránt, bízom benne, hogy beisersdorfer képes tuchelt megfogni és abban, hogy tuchel valóban egy igazi állat és képes 19-re lapot húzni és bevállalja ezt az őrült bandát. lehet, hogy a schalkéval a bundásban és cl-ben is jól zárna, egyértelműen könnyebb és messze jobb ott a játékos állomány is, rendezett a háttér és a schalke is hatalmas klub, nagy múlttal..
de hamburg, ez egy külön világ az összes közül, csak egy ilyen van és azt remélem, hogy ezzel abszolút tisztában van és kellően elborult hozzá és kaján vigyorral azt mondja, hogy erre van szüksége, mert itt aztán tényleg meglehet őrülni, a szó jó értelmében is. vannak emberek akik a stressz alatt teljesítenek a legjobban és a legjobban pörögnek és imádják a feszültséget, lételemük. na ilyen ember kell ide, és tuchel, klopp ilyenek. ilyen kategóriás ember képes szerintem itt végre arra, hogy rendeződjön a helyzet idővel.
addig is kapunk egy irdatlanul nagy meg egy talán kevésbé nagy vereséget még a nyakunkba :( :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57185) Tibiajax válasza 7600 GS (#57181) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pl?

(#57186) 7600 GS válasza Tibiajax (#57185) üzenetére


7600 GS
addikt

Nekem nincsenek nagy igényeim, ha valami igazán klasszikust akarnék akkor ezek közül válogatnék. Persze ezek csak ilyen "edzésre járós, mutatom a sajtónak hogy van ízlésem" autók lennének, mindennapi használatra lenne másik. :)

Ferrari F40
Lamborghini Espada
VW Karmann Ghia
Volvo P1800E

És te milyen autót választanál? :)

(#57187) KisTücsök válasza 7600 GS (#57186) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nincsenek nagy igényeid, de kinéztél egy 800e euros ferrarit. :)

Ízlések és pofonok, de azért egy Bentleyt ne szarozzunk már le ilyen egyszerűen...

Szépek ezek a régi autók, a garázsba, nézegetni...

Nekem egy ilyenem lesz. Addig nem is veszek mást, amíg erre nem jön össze.

(#57188) 7600 GS válasza KisTücsök (#57187) üzenetére


7600 GS
addikt

Tipikus "gazdag vagyok de nem tudom mit csináljak a pénzemmel autó". Dzsudzsáknak is ilyen van amúgy. :)

Hát, akkor jó gyűjtögetést neked az elkövetkezendő 10-20 évre. Bár, ha esetleg sikerül mondjuk bekerülnöd a parlamentbe mint képviselő, akkor rövidebb idő alatt is össze tudod lopni ezt a pénzt. :D

(#57189) Sztbeni válasza 7600 GS (#57186) üzenetére


Sztbeni
őstag

Én ilyet veszek: [link]

:D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#57190) 7600 GS válasza Sztbeni (#57189) üzenetére


7600 GS
addikt

Erre mondjuk nem kell sokáig gyűjtögetned. :D

(#57191) Sztbeni válasza 7600 GS (#57190) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ja :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#57192) pohár válasza 7600 GS (#57188) üzenetére


pohár
félisten

hát a Bentley szerintem pont nem az az autó...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57193) KisTücsök válasza 7600 GS (#57188) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem mit mondasz. De akkor ezt kb az összes autóra rá lehet húzni, amelyik 100k-nál többe kerül és nem 40 éves...

Én sem vennék Bentleyt amúgy, de azért na, nem utasítanám vissza, ha valaki megdob vele.

Kösz. :D Már 10k font alatt kilehet amúgy fogni, annyira nagyon nem vészes. Persze ilyennek is csak akkor van értelme, ha fent tudod tartani.

Az F40-ed azért már húzósabb. :DDD

(#57194) pohár válasza KisTücsök (#57193) üzenetére


pohár
félisten

ilyen óra dukál az autóhoz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#57195) Enzolord válasza KisTücsök (#57193) üzenetére


Enzolord
addikt

Néztem az amcsi benzinfalókat, abban vettek egy TK F40-et, 450000$ volt az ára, megcsinálták, és 950000$-ért ment el, szóval nem olcsó még mindig az F40..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#57196) Integra


Integra
titán

van bastennek komolyabb szívproblémája van, mint hitték, visszavesz a tempóból és háttérbe vonul :(

verratti 2019-ig hosszabbított a psg-nél

hazard 5 éves hosszabbítás előtt áll, havi 200k fontos fizuért

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57197) Integra válasza Integra (#57184) üzenetére


Integra
titán

úgy tűnik tuchel lemondta, nem dolgozik idén, nem akar, jövőre meg ki tudja? addig is kell edző, de komoly név nem fogja elvállalni határozott időre ezt a rakás szarkupacot, érthető.
plusz ki is kellene vásárolni a szerződéséből a mainznál.
nagy szopó van.... b@sszameg :(((
u23 edzője fogja valszeg átvenni a csapatot

szerintem felhívhantánk kloppot, hogy netán van e kedve.... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#57198) viharhozo válasza Integra (#57197) üzenetére


viharhozo
addikt

Mondtam, Tuchel szeretne elorelepni. A Bayern sztem eselytelen neki, egyreszt Guardiolanak nagyon nagyot kene egnie, h megkuldjek, masreszt meg oda Tuchel meg keves. Kloppo varhatoan szinten nem tavozik, a Dortmundnak is lottek. A Kusen az ev kerdojele, nalam a nap meccse a Monaco-Leverkusen, nagyon kivancsi vagyok, mit hoz ki Schmidt a bandabol, Szarzenal-Dortmundot meg mar lattunk eleget.

Marad neki a Schalke, ahol Keller pozicioja a kinevezese ota inog, de vhogy sose rugtak ki (legyunk igazsagosak, Keller eredmenyei onmagaban nem annyira rosszak). Nagy valoszinuseggel erre palyazik Tuchel.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#57199) cyberkind


cyberkind
félisten

:D

Paranormal Cocktivity

(#57200) Integra válasza viharhozo (#57198) üzenetére


Integra
titán

nem hiszem, hogy tuchel amikor kijelentette, hogy elég volt és nem hajlandó dolgozni egy szezont, akkor egy pillanatra is a schalke miatt tette, szerintem egyszerűen besokallt, pihenni akart, ahogy pep is tette. viszont közben az élet megy tovább, a hsv amúgy is már slomka idején szerette volna megnyerni, de közben a schalke is képbe jött, ha a hamburg nem égne idén is, akkor most tuti, hogy a schalke lenne a szezon eddigi lúzere, azért az a 4:1-es zakó nagyon látványos volt. tehát lehet simán, hogy közben a schalke lesz a befutó, de lehet, hogy ők is csak következő szezonban, ha tuchel továbbra is tartja magát az eredeti elképzeléséhez. akkor viszont keller kibekkeli az idei évet is, ha meg nem, a schalke is hasonló gondban lesz, mint a hsv. de lehet, hogy már hasonlóban van, mert semmi sem indokolja az utolsó égésüket, mert veszettül jó játékos keretük van és a cl-ben is jól teljesítettek tavaly is. persze az is lehet, hogy ha a schalkénál nem érne az edzői poszt, akkor lehet, hogy most másképp állna a hsv-hez is, de így... és biztos van még pár variáció.
mindegy, én csak sajnálom.
ami sokkal jobban bosszant az az, hogy beiersdorfernek nem volt más lépése, elfogyott körülötte a tér, mert ez a fasz gernard, meg kühne meg a harmadik marha kibeszéltek előtte a médiának, azt hitte már az ember, hogy végre mindenki befogja a pofáját és csak a sportvezér beszél kifelé. de nem, semmi sem változott, hiába az új vezetés, ugyanolyan marhák... :((( nem tanulnak..
és akkor olvasom a transfermarkt, a spox, a spiegel, a matzab blog etc utáni kommenteket és ilyen neveket dobálnak be, hogy loddar meg a többi bohóc... édes istenem, németeknél is van gond :DDD nekem meg a hajam hullik az ilyen gondolatoktól.. tényleg baj lesz így. na meg a sky90-ben is.. értem effenberget is, tök igaza van slomkával kapcsolatban, de ide új impulzusok kellenek. más nem fog segíteni, mert nem tudom, hogy lehet ezeket a játékosokat kihúzni a mocsárból. pedig jó játékosok, ez a keret bőven az első 10 közé kellene repítse a hamburgot.
cardosot kirakták (bár most visszahozta beiersdorfer), de ha őt kirakták, akkor most az u23 kapitány miért lesz jó? mert éppen 8 meccsből 8-at nyertek eddig? tavaly meg majdnem kiesés volt ott is... mi volt a baj cardosoval? van itt még baj bőven...

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.