Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56017) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Egy kis értékelés a BL csoportokról:

A csoport (Atletico, Juventus, Olimpiakosz, Malmö):

Keret alapján a Juve és az Atleti sima továbbjutó, a csoportelsőségért kéne harcolniuk. Sajnos azonban a Juve tavaly bizonyította, hogy könnyű csoportból is ki lehet esni. Allegrivel nem várok csodát. Talán meglesz a továbbjutás, de nagy összeget nem tennék rá. Az Olimpiakosz is odaérhet. A Malmö szerintem esélytelen, örülhetnek ha pontot tudnak szerezni.

Sorrend:

1. Athletico
2. Juventus
3. Olimpiakosz
4. Malmö

B csoport (Real, Basel, Liverpool, Ludogorec):

A Real csoportelsősége nincs veszélyben. A Ludogorec tavaly már bizonyította, hogy nem szabad őket leírni, a parádés play off meccs pedig hatalmas löketet ad nekik. A Basel szerintem itt esélytelen, a Pool pedig Suarez nélkül nem fogja megváltani a világot. Azt pedig megkockáztatom, hogy a Ludogorec lesz az idei meglepetéscsapat.

Sorrend:

1. Real
2. Ludogorec
3. Liverpool
4. Basel

C csoport (Benfica, Zenyit, Leverkusen, Monaco):

Keretileg a Zenyit a legerősebb, meg is szerzik az elsőséget. A Monaco gyengült, de küzdhetnek a továbbjutásért. A Benfica és a Lever is hasonló erőt képvisel. A Lever tavaly hatalmas mákkal továbbment, de ez idén kevés lesz. Másodiknak a Monaco vagy a Benfica fog befutni. Inkább az előbbire tippelek.

Sorrend:

1. Zenyit
2. Monaco
3. Benfica
4. Leverkusen

D csoport (Arsenal, Dortmund, Galatasaray, Anderlecht):

Az Arsenal és a Dortmund továbbjutása nem fog veszélyben forogni. Az Anderlecht egy pontnak is örülhet.

Sorrend:

1. Arsenal
2. Dortmund
3. Galatasaray
4. Anderlecht

E csoport (Bayern, City, CSZKA, Roma):

Halálcsoport. Szinte lehetetlen megtippelni a sorrendet. A Bayern-City-CSZKA tavaly is együtt volt. Azóta viszont sok minden változott. Keretileg a Bayern valamivel jobb a Citynél, a CSZKA meg a Roma pedig nagyon hasonló. Nem zárnám ki a Bayern kiesését se. A Roma a várakozásokkal ellentétben nem fog szerintem jól szerepelni. A CSZKA szerencsével továbbmehet. Lehet, hogy sokan be fognak most szólni, de én megkockáztatom, hogy az idei év negatív csalódása a Bayern München lesz.

Sorrend:

1. City
2. CSZKA
3. Bayern
4. Roma

F csoport (Barcelona, PSG, Ajax, APOEL):

Ez egy tipikusan két részre szakadó csoport lesz. A Barca meg a PSG harcol az elsőségért, az Ajax és az APOEL pedig a harmadik helyért.

Sorrend:

1. Barcelona
2. PSG
3. Ajax
4. APOEL

G csoport (Chelsea, Schalke, Sporting, Maribor):

Sokat nem tudok erről a csoportról írni. A kalapok szerinti sorrend lesz a végeredmény.

H csoport (Porto, Sahtyor, Bilbao, BATE):

A legkiegyensúlyozottabb csoport. Lehetetlen megtippelni a végét. A Sahtyort mondanám alapból elsőnek, de a hazai pálya hiánya, és a játékosok félelme betehet nekik. A Porto és a Bilbao hasonlóan erős, de a BATE-t se szabad leírni. Nem merek itt sorrendet felállítani.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.