Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) cyberkind válasza 7600 GS (#47800) üzenetére


cyberkind
félisten

Olaszoké isteni. :))

Paranormal Cocktivity

(#47802) szentkuti11 válasza Tibiajax (#47799) üzenetére


szentkuti11
addikt

Én nem vagyok elfogult, a mi himnuszunk szerintem kifejeztten gyenge, ami a dallamát illeti. Szövegében nagyon szép viszont.

[ Szerkesztve ]

(#47803) DeathAdder válasza SpaceKombajn (#47798) üzenetére


DeathAdder
veterán

Neked is :D

(#47804) Sirpi válasza Tibiajax (#47795) üzenetére


Sirpi
senior tag

Asszony érthetően drukkol az oroszoknak, szóval nézzük :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#47805) RockHaRD válasza 7600 GS (#47800) üzenetére


RockHaRD
addikt

A magyar himnusz az elmúlt kb 50 évben lett ilyen. Régen sokkal gyorsabb-indulósabb volt. Érdemes amúgy meghallgatni az új sport versenyekre szánt himnuszunk 90 másodperces verzióját, az már egy fokkal jobb lett. Van benne némi élet...

Amúgy nekem az Orosz, és az Amerikai himnusz tetszik a legjobban, de ha egyet kell mondani, akkor mindenképp az Amerikai, mert abba annyi lehetőség van. Ahány előadó, annyiféle himnusz. :K

(#47806) NyxNyxNyx válasza szentkuti11 (#47802) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én nagyon szeretem a miénket. Sokszor gondolkoztam milyen lenne egy lendületes himnusz, de megvan ennek a bája. Az tény hogy sportesemények előtt praktikusabb egy gyorsabb darab.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#47807) Tibiajax válasza Sirpi (#47804) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jajj hát helló, nézd már ki van itt.. :)
ugye ugye, a sok sok readonly user között néha még egy meglepetés cimbora is akad

(#47808) Sirpi válasza Tibiajax (#47807) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ja, eddig read onlyban toltam, pedig folyamatosan olvasom a topikot. Ezek szerint viszont nem tűnt fel, hogy délután én tettem be az egyik képet étvágygerjesztőnek ;)

A meccs mondjuk uncsi, asszem elég lesz reggel megnézni a végeredményt.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#47809) DeathAdder


DeathAdder
veterán

30. perc, helyzetek 1-1, kaput eltalaláló lövések 0-0 :U

(#47810) szentkuti11 válasza DeathAdder (#47809) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ez az orosz szabadrúgás volt az első értékelhető megmozdulás a meccsen.

(#47811) tiv83us


tiv83us
veterán

Eleg szomoru, hogy eddig a mai nap legizgalmasabb, leglenduletesebb meccse egy 0-0-as meccs volt... :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47812) DeathAdder válasza DeathAdder (#47809) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azóta elment 3 perc és több minden történt mint fél óra alatt :D

(#47813) tiv83us


tiv83us
veterán

Najovan, ez mar fizikailag faj, gudnajt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47814) cyberkind válasza tiv83us (#47813) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg húztam Ponyvaregényt lesni.

Paranormal Cocktivity

(#47815) pohár válasza tiv83us (#47813) üzenetére


pohár
félisten

hol akarsz te aludni már délutan? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47816) szentkuti11 válasza cyberkind (#47814) üzenetére


szentkuti11
addikt

,,Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága. Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője. Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!"

:D

(#47817) pohár


pohár
félisten

huhúúú, micsoda mexikói kommentátor :Y :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47818) Tibiajax válasza Sirpi (#47808) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, azt nem vettem észre.. megnézem

ezt a két csapatot meg haza kéne szépen engedni. jóvan gyerekek, menjetek szépen haza, köszönjük h megjelentetek, közötök nem lesz úgyse a legjobb 16hoz se, nem is kell rohangálni itt nektek már

(#47819) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Asszem húztam énis, ezzel a meccsel vallatni lehetne :DDD
Inkább nézem a sorozatomat, úgyis elhanyagoltam már..
Elegem van h minden nap 3 meccs, unom már, holottmeg mindet szeretném látni :N

pohár - kapná az ívet rendesen :C

(#47820) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Nekem eddig ez a kedvenc meccsem.

:DDD

(#47821) pohár


pohár
félisten

ez odabaszott :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47822) messi6502


messi6502
tag

Úristen..Megkoronázta a meccset..

(#47823) NyxNyxNyx válasza pohár (#47821) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mi történt?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#47824) messi6502


messi6502
tag

Naa!
Beindul ez. :-)

Mike: Akinfeev óriási potya..

[ Szerkesztve ]

(#47825) pohár válasza NyxNyxNyx (#47823) üzenetére


pohár
félisten

majd nézd vissza, ezt lehetetlen elmondani :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47826) szab.tam válasza Tibiajax (#47799) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"orosz himnusz"
ne is mondd. nekünk még kötelező volt megtanulni. oruszul, magyarul...
"szövetségbe forrt szabad köztársaságok, a nagy oroszország kovácsolta frigy..."
(ezt csak így fejből, kb 30 év után.)
tehát szabadon összekovácsolták őket.
lehet, hogy dallamos, ha nem érted.
de ez minden, csak nem szép... :(

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#47827) Napfénysüti

Most néztem csak az esti eredményt, az oroszok le tudtak ikszelni a koreaiakkal. :D
Ez az Akinfeev potya meg hatalmas volt, serdülő koromban ilyen után már jött is a csere. ;]

A mexikóiaknak viszont nagy respect, remekül helytállta. Már régóta kedvelem a válogatottjukat. Ochoának mondjuk jönnek pár sörrel mert eszméletlen formában védett. Ő melyik klubban tolja?

Més que un club!

(#47828) Napfénysüti válasza Napfénysüti (#47827) üzenetére

Közben megleletem hogy Ochoa az Jaccioban tolja. Bevallom eddig nem hallottam a srácról nagyon pedig már 29 éves. És még csak nem is valami egeteverő magasággal bír. :)

Més que un club!

(#47829) venember83 válasza Tibiajax (#47772) üzenetére


venember83
nagyúr

Abból a szempontból igen, hogy már vártam, mikor pattan meg valamelyik mexikói védőn a labda, és pottyan védhetetlenül a kapuba. De nem rohamoztak annyira a brazilok, mint amennyire számítottam.

(#47830) DaveNo1 válasza szentkuti11 (#47785) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem, ha ez a brazil válogatott vb-t nyer, az maximum a többi csapatot minősíti. Gyakorlatilag 0 középpálya, és nincs egy rendes befejező csatáruk se, így hogy lehetne mégis VB-t nyerni? Egy szem Neymar nem csinál nyarat...a horvátoknál a bíró kellett, Mexikó ellen meg semmit nem mutattak kb. Normális esetben most lenne két pontjuk két döntetlennel, és még annak is örülhetnének ha tovább mennek a csoportból. Ilyen vacak játékosokból felépülő brazil válogatott szerintem nem volt még. :N

You are not prepared.

(#47831) TommyGun válasza szab.tam (#47535) üzenetére


TommyGun
őstag

Vazze a ha a Dubaiaknak lenne ilyen csapata mint a németeknek azok vazze szigetet építettek vólna 1200m magas szállodával vizi dízni lenddel :D

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#47832) szentes711


szentes711
tag

ÓÓÓÓÓÓÓÓ ezt a fakezüt!!!! :DDD most látom csak!

[ Szerkesztve ]

"Az univerzum vállalja, hogy kijavítja helyettünk a hibákat."

(#47833) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#47827) üzenetére


Sickboy25
addikt

Akinfeev bakizott?? Egy nagy kedvencem pedig... Nah nemsokára meglesem az összefoglalót...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47834) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#47833) üzenetére

Az hogy bakizott enyhe kifejezés. Bevédett egy olyan lövést amit ki is fejelhetett volna akár. Sajnáltam szegényt mert amúgy jó kapus de itt valami borzasztóan nyúlt bele a labdába.

Més que un club!

(#47835) L_YKing válasza Sickboy25 (#47833) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez meg Casillaset is felulmulja :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#47836) Napfénysüti válasza L_YKing (#47835) üzenetére

Nekem erről egyből az 1996-os német-cseh döntő ugrott be amikor azt hiszem Oliver Bierhoff lövését védte be hasonlóan Petr Kuoba. Hogy sajnáltam szegény kapust akkor. :(

Més que un club!

(#47837) Tibiajax válasza szab.tam (#47826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi is tanultuk még.. lehet a szövege bármilyen, de én azóta is imádom hallgatni ezeket a mozgalmi dalokat, meg a soviet himnuszkát.. olyan lelkesítőek, grandiózusak, szépek
-----------

Hanem, na kik fognak ma játszani ismét, többek között??
:D

hát persze, hogy a

(#47838) Napfénysüti válasza Tibiajax (#47837) üzenetére

Most már tudom miért az oranje a szíved csücske. :DDD

Més que un club!

(#47839) Sztbeni válasza szab.tam (#47826) üzenetére


Sztbeni
őstag

A szovjet és az orosz himnusz nem ugyanaz. Dallam ugyanaz, de a szöveg más. És szerintem is a legszebb himnusz a világon. Tudom kívülről oroszul :D

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.