Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141001) Peterhappy válasza mephi666 (#140997) üzenetére


Peterhappy
őstag

Adná az ég :K Mint minden meccs előtt, én is bízom a csodában, és most talán vajmi esély is kínálkozik rá. Úgy érzem, gólt szerzünk, csak ne kapjunk idejekorán. Ha higgadtan és koncentráltan tudunk játszani, mint Torinóban, bármi megtörténhet. De a BÁRMIBÁRMI végképp csodaszámba menne.

(#141002) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Félig off, de csak félig, mert könnyen előfordulhat, hogy iránymutató lehet.

A magyar férfi kosárlabda-válogatott koronavírusos esete miatt új módszert vezetett be a nemzetközi szövetség, amely kapcsán az MKOSZ úgy döntött, saját költségén letesztelteti a női és a férfi NB I-es klubokat – számolt be róla a Magyar Nemzet.

A magyar válogatott Szlovéniában játszott volna Európa-bajnoki selejtezőket, ám olyan sok játékosunknak lett pozitív a tesztje, hogy a FIBA elhalasztotta az osztrákok és szlovének elleni mérkőzéseket, és hazaküldte Ivkovics Sztojanékat.

A FIBA november 30-tól új szabályt vezetett be, miszerint azoknak a játékosoknak, akik már igazoltan átestek a betegségen, nem kell koronavírustesztet csináltatniuk, ha egy másik vizsgálat alapján megfelelő számú antitest található a szervezetükben.

A Magyar Kosárlabda-szövetség emiatt a Sportkórház segítségével letesztelteti a férfi és a női NB I csapatait (együttesenként húsz főt), és ha valakinek a megfelelő értéken belülre esik az antitestek száma, egészségesnek tekintik és pályára léphet a bajnokságban – akkor is, ha a koronavírustesztje pozitív lett.

forrás: nso.hu

(#141003) venember83 válasza villamos (#140998) üzenetére


venember83
nagyúr

1-2 a Dinamónak, 1-3 a Barcelonának.

(#141004) Redneck


Redneck
veterán

Tegnap azt álmodtam hogy 2-0-ra nyerünk, és a másodikat Lovrencsics rúgja. Nyilván nem valószínű, de azért hajrá Fradi! :DD
Kár azért a Juve elleni vereségért, szerintem megérdemeltük volna a döntetlent. Remélem ma a Kijev nem csinál csodát, mert akkor a matematikai esélyünknek is lőttek...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141005) Tibiajax válasza Redneck (#141004) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"..Nyilván nem valószínű.."

:)

(#141006) Redneck válasza Tibiajax (#141005) üzenetére


Redneck
veterán

Azért ébredtem fel, mert gyanús lett, hogy valami incepció alatt állok. Félálomban simán összehozok, ilyen meglepő sületlenségeket...

Aztán ha bejön, sírok, hogy miért nem raktam meg a mikszen. :P

mephi666:
Ez, de a gigászok csatája, kicsit más. Akkor én sem gondoltam hogy összejön, de nagyon szurkoltam a Liverpoolnak. Hatalmas meccs volt a visszavágó, az egyik legjobb amit láttam. Azóta vágyom rá, hogy egyszer eljussak az Anfield Roadra egy hasonlóan nagy derbire.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141007) mephi666 válasza Redneck (#141004) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a foci: 1.5 éve is ki gondolta volna, hogy 3 gól hátrányból a 'pool kiüti a barcát? ...és most messi sincs a pályán :) oké, hogy nem egy szint a 2 csapat, de ha a fradi "mer játszani", mint a juve ellen, okozhatnak meglepetést... (jó: nem 4-0-t, de egy döntetlen is lenne olyan meglepetés, mint a 'pool elleni zakó)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141008) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

azért remélem, szóltak a fradi játékosainak, hogy most nem a Bicske II ellen fognak játszani.. picit másabb lesz a labdajáratás

(#141009) forceberg válasza Tibiajax (#141008) üzenetére


forceberg
veterán

Eddig nem ugy nez ki...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141010) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A VAR szobában ruszki bírók.
Na Kassai most intézkedhet a fradi érdekében, vagy ellenérdekében.
Kassai és a Fradi viszonya koránt sem volt felhőtlen a múltban.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141011) Richard!


Richard!
addikt

1
2

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141012) DeathAdder válasza Tibiajax (#141008) üzenetére


DeathAdder
veterán

nagyon máshogy néztek ki a juventus ellen, erről beszéltem a múltkor, nem degradálni akartam az olaszokat, de itt olyan iram van, hogy azt sem tudják milyen rendezvényen vannak.

(#141013) forceberg válasza DeathAdder (#141012) üzenetére


forceberg
veterán

Igen, brutal a sebessegbeli kulonbseg.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141014) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ha két együttesnek tfh. egyenlőek az egymás közötti eredmények, akkor mi a második rangsoroló tényező?
Ha gólarány, akkor egy nagy zakót el kellene kerülni, mert még akár x találat egyik vagy másik javára dönthet.
De a fentiekhez kell a két papír, és a hideg Kijevben egy 2-2

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141015) Pkc83 válasza forceberg (#141013) üzenetére


Pkc83
őstag

Reálisan nézve a Fradinak a Barca b vagy c ellen sincs
sok esélye sajnos. De mindegy is Kijevben kell nyerni(vagy 3-3)
az a lényeg. :K

[ Szerkesztve ]

(#141016) Redneck


Redneck
veterán

Hát itt ma nem lesz 2-0, hiába álmodtam róla... Azt hittem egy keserves 1-2 vagy 1-3 lesz, erre már csúnyán kapjuk. Botkát mondjuk nem értem miért rakta be, eddig 2 góllal végződő akció ment az ő oldaláról.

Ez van na. Ez a BL top10 szint, mi meg az EL top32 vagyunk max. Jobb napokon.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141017) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

No Messi, Yes Party. ;]
A Grízesember és a Braihtwaite ficánkol.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141018) Richard! válasza Redneck (#141016) üzenetére


Richard!
addikt

Hát ha minden évben eljutnak eddig, akkor 2-3 év és hozzászoknak az iramhoz. Kár hogy a magyar nb1 iszonyat lassú, mert így csak nemzetközi meccseken tudják ezt szokni...ewwan

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141019) Napfénysüti válasza LyonnaisFan1 (#141017) üzenetére

Szemmel láthatóan felszabadultabbak.

Més que un club!

(#141020) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Lehet, hogy most már szolipaliék bánják, hogy szóltak, hogy Budapest az a bizonyos Bukarest.
Még most lépnének át a határon. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#141021) alázógyík válasza Redneck (#141016) üzenetére


alázógyík
őstag

Botkának 1 jó megmozdulása nincs, teljesen homály.
Mondjuk bajnokin is iszonyat gyenge volt..

(#141022) Redneck válasza alázógyík (#141021) üzenetére


Redneck
veterán

Zubkovhoz hasonlóan ő is besötétedett mostanában. No nembaj. Ha kihúzzuk ennyivel, és rúgunk egyet, nem szólok semmit, mert tudom hogy teljesen más szint a két csapat.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141023) perempe válasza alázógyík (#141021) üzenetére


perempe
addikt

én a mezszámokat írogattam, hogy ki volt benne a gólokban:
1. gól 88, középen 33
2. gól 21, középen 5

legalább nem adtak sok területet a Barcának, talán a harmadiknál...

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141024) mephi666 válasza forceberg (#141013) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ezt figyeltem én is... más szinten vannak... ilyen képességbeli különbségek mellett 3-4gól difi sem szégyen...

Ejj, mi szép volt ez a fradi támadás... Sigér felakaszthatta volna a bal felsőbe :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141025) Richard!


Richard!
addikt

Pjanic mehet vissza a juvéba 👋

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141026) perempe


perempe
addikt

ők viszont adtak, mint pl. a 40. és a 49. percben; akár ki is lehetett volna vmelyiket használni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141027) bagyulajuve válasza Richard! (#141025) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi, de inkább ne :DDD

Resistencia eterna

(#141028) Tibiajax válasza alázógyík (#141021) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem is.. állítólag ő nagyon jó játékos. nekem azt írták a múltkor

(#141029) alázógyík válasza Tibiajax (#141028) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#141030) Richard! válasza Tibiajax (#141028) üzenetére


Richard!
addikt

Mindenki hazudik

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141031) mephi666


mephi666
nagyúr

Asszem lehet úgy mondani, hogy ennek a fradinak sok helyzetben Mak-ja van :D kaphattak volna már simán 5öt is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#141032) perempe


perempe
addikt

tegnap nem volt magyar csapat érintett, így 15 perccel korábban kezdődött az összefoglaló.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141033) Noukoum


Noukoum
veterán

Szóljon már valaki Hajdú Bének hogy a Dinamo nagyon nem fradi szint.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#141034) perempe válasza Noukoum (#141033) üzenetére


perempe
addikt

A Szatyor eredményein látszik, hogy jó a bajnokságuk.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141035) Noukoum válasza perempe (#141034) üzenetére


Noukoum
veterán

Biztosan nem azért vannak szatyor eredményeik mert topcsapatok ellen játszanak. És biztosan rossz a bajnokságuk hiszen a B csoportban is tök utolsó az ukrán csapat. Na meg az ukrán válogatott is olyan rossz eredményeket szokott elérni. Meg hát ugye kit érdekel a sok szakértő mikor Magyarországon van belőlük 10 millió, ugye?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#141036) venember83


venember83
nagyúr

Következő olasz edzőképzés névsora pár komoly névvel:

(#141037) bagyulajuve válasza venember83 (#141036) üzenetére


bagyulajuve
addikt

csak De Rossit tudom elképzelni innen edzőnek elsőre, aztán majd a jövő megmutatja

Resistencia eterna

(#141038) venember83 válasza bagyulajuve (#141037) üzenetére


venember83
nagyúr

Furcsa, de ezek a harcos középpályások (Conte, Gattuso) eddig jobban beváltak a kispadon, mint a Pirlo/Seedorf féle kreatív játékosok.

(#141039) bagyulajuve válasza venember83 (#141038) üzenetére


bagyulajuve
addikt

igen, legalábbis az utóbbi időben úgy tűnik, mondjuk Allegri (bár nagy sztár nem volt) vagy Ancelotti meg inkább kreatív volt, ha régebbi időkre nézünk vissza

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#141040) Cartevo válasza Redneck (#141016) üzenetére


Cartevo
őstag

mert robotka

(#141041) Redneck válasza Cartevo (#141040) üzenetére


Redneck
veterán

A második félidőt kb 5 perc után kapcsoltam ki és aludtam egy jót. :B Az viszont jó hogy a Dinamo is megkapta a maga hármasát, így még összejöhet egy kanyar EL.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#141042) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

valakik monták, anno mielőtt még elindulás előtt, hogy nna persze, 'valószínűleg' a két nagy fog továbbmenni, meg persze ők az főesélyesek de azért várjuk meg a végét, lehet, okoz még meglepetést a zöld-fehér csapat. nagyon együtt vannak, fantasztikus, technikás játékosok, kiváló állóképességgel, min.3 passzolásra képes fiatalok. edző is, hát Rebrov, ha valamikor, majd most megmutatják. bármi lehet majd
aha
https://prohardver.hu/dl/upc/2020-12/03/25750_ewl27dipwlu5ajw4_nevtelen_2.jpg

..na akkor így
mégse lett bármi.. a zseniket nélkülöző katalán gárda is csak oktatni voltak képesek, a szívtelenek
mi lett volna, ha jön a két nagy sztár is? nekünk látványosabb második félidő, maximum

(#141043) Cartevo


Cartevo
őstag

Szerencsétlenül alakult az a -1 gól, mert így kevés lesz a 2-2 a záró meccsen.

(#141044) venember83 válasza Tibiajax (#141042) üzenetére


venember83
nagyúr

"valakik monták, anno mielőtt még elindulás előtt, hogy nna persze, 'valószínűleg' a két nagy fog továbbmenni, meg persze ők az főesélyesek de azért várjuk meg a végét, lehet, okoz még meglepetést a zöld-fehér csapat. nagyon együtt vannak, fantasztikus, technikás játékosok, kiváló állóképességgel, min.3 passzolásra képes fiatalok. edző is, hát Rebrov, ha valamikor, majd most megmutatják. bármi lehet majd"

Kétlem, hogy bárki komolyan gondolta volna. Max. nem lehetett őszinte kijelentést tenni az esélyeket illetően, pl. a királyi televíziónál.

(#141045) perempe válasza Noukoum (#141035) üzenetére


perempe
addikt

A Donyecknek utánanéztem: fele brazil, fele ukrán, bár többet már honosítottak is.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#141046) Richard! válasza Tibiajax (#141042) üzenetére


Richard!
addikt

Barcelonában sokkal jobban jáccottak. Itthun nagyon meg voltak illetődve.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#141047) DeathAdder válasza Tibiajax (#141042) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az inter real kettősre is ezt mondták :DDD

Amúgy meg nincs szégyenkezni valójuk, torinoban konkrétan nem érdemeltek vereséget, a hazai meccsen meg saját magukat verték meg, barsza ellen nyilván esélyük nem lenne 10-ből 10x. Sokkal nagyobb különbségre számítottam, bár boldoltam egy olyat h egy meccsen elkapják a juventust, majdnem bejött :D

(#141048) Cartevo válasza DeathAdder (#141047) üzenetére


Cartevo
őstag

Az Interen kívül kieshet még az Atalanta és a Lazio is, mert úgy alakult, hogy ki-ki meccs lesz a Lazio-Brugge. A 4 biztos BL-hely könnyelmű ajándék a digóknak, mégsem lelkesednek érte.

(#141049) DeathAdder válasza Cartevo (#141048) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az benne volt azért hogy abból a csoportokból az Atalanta nem jut tovább, Lazio azért talán megcsinálja, de arra nem sokan gondoltak hogy 1 fordulóval a vége előtt az Inter real lesznek a kieső helyen, ami majdnem olyan fix 1-2 nek tűnt mint a juve barsza :))

(#141050) forceberg válasza Richard! (#141046) üzenetére


forceberg
veterán

Így nézők nélkül a Pufkás nem volt hazai pálya. Üresen jobb lett volna az Üllőin...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141051) Cartevo válasza DeathAdder (#141047) üzenetére


Cartevo
őstag

Amely kettősre nem épp találó a divatba jött együttes szó.

(#141052) Noukoum válasza venember83 (#141044) üzenetére


Noukoum
veterán

Én nem láttam ilyen embert sem élőben sem független oldalakon. De a hsz is egyértelműen full rossz indulat, tekitnve hogy a fradinak a papírforma kb 0-24 gólkülönbség, 0 pont. Ehhez képest már többet nyújt a csapat. Gólokat szereztek, pontot is sőt Juventus ellen is majdnem összejött az 1 pont.

Ehhez képest a bohóc inter tök utolsó egy hulladék formában lévő real, egy kijev szintű sahtar és egy szökőévente BL szereplő gladbach ellen. Úgy hogy majdnem egy teljes kezdőcsapatot kitud állítani úgy hogy mindegyik játékosnak a piaci értéke nagyobb mint a fradié. :C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#141053) Peterhappy válasza Cartevo (#141043) üzenetére


Peterhappy
őstag

A -1 nem oszt - nem szoroz, pontegyenloseg eseten az egymas elleni eredmeny szamit. A torinoi masodik golert, na azert kar nagyon.

(#141054) forceberg válasza Peterhappy (#141053) üzenetére


forceberg
veterán

Nyugi, 3-3! ;)

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#141055) Peterhappy válasza forceberg (#141054) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ámen, nagy fehér sastestvér ;)

(#141056) Peterhappy


Peterhappy
őstag

A tegnapi meccsről elmondtatok mindent, én nagyon nem is vesézném ki. A legdurvább a sebességkülönbség volt, a leglehangolóbb az egészben pedig az, hogy épp ebben javult a Fradi az elmúlt években. Egész egyszerűen a Barca más kávéház. Csak abban bízhattunk, hogy B csapattal, demotiváltan játszanak, de kaptunk egy igen erős AB kezdőt és sajnos a motivációval sem volt gond. A Juve meccs után az is várható volt, hogy nem veszik félvállról a találkozót, sajnos fél óra koncentrált, magas hőfokú játék erre volt elég.

Nagyon jól mondta valaki (elnézést, hogy nem kerestem vissza, kicsoda), erre nem készít fel a mennyei. Ezekből a meccsekből lehet a legtöbbet tanulni és minél többször jut ide el a Csapat, annál inkább helyt állhat. De tegnap csúfosan kijött a klasszis különbség.

Azt sajnálom, hogy nem tudtunk gólt szerezni, de tegnap nem is igazán volt benne a játékunkban.
Mondanám, hogy nincs más hátra, győzni kell Kijevben - de még az sem reális elvárás. Én hihetetlen boldog leszek, ha valahogy valamilyen isteni csoda folytán beelőzzük a Kijevet és odaérünk a tavaszi EL-be, de akkor is büszke leszek, ha simán kikapunk ott is. Őszintén remélem, hogy nem így lesz :K de azzal a gondolattal értek egyet, miszerint még a Kijev is jócskán más szintet képvisel, mint mi.
De amilyen futballévünk és általában amilyen szeszélyes (és sok tekintetben iszonyatosan elszabott) esztendőnk van, miért ne sikerülhetne épp Ukrajnában nyerni? :)

(#141057) Peterhappy


Peterhappy
őstag

A nap kérdése: Melyik csapatnál nem lesz januárban fizetés?

A) Puskás Akadémia
B) Bayern München
C) Barcelona

"A HELYES VÁLASZ nincs túl jó anyagi helyzetben, amelyen Lionel Messi 500 ezer eurós heti fizetése sem segít. Tusquets csütörtökön közölte, hogy januárban nem fognak tudni fizetést adni a futballistáknak, akik az esetleges prémiumokat is késve fogják megkapni. Azt nem árulta el, hogy erre mikor kerül sor."

[ Szerkesztve ]

(#141058) Pkc83 válasza Peterhappy (#141057) üzenetére


Pkc83
őstag

C :DDD

(#141059) Noukoum válasza Peterhappy (#141056) üzenetére


Noukoum
veterán

A barca összeszedett játéka szerintem nem függ össze a juve-fradi meccsel. Az első párharc során látszott hogy a barca kevésbé vette komolyan a fradit, ennek megfelelőlen 10 perc alatt majdnem kaptak 2 gólt. És nagyon kedvetlenül is játszottak. Viszont azóta történt egy elnökváltás, az edző taktikáját megszokták. És sokkal nagyobb kedvel játszanak, ez az egész meccsen látszott. Ezért sem hoztak B csapatot, egy döntetlen vagy vereség lélekben elég sokat tud elvenni mely a folytatást is befolyásolhatná. Meg nem is lesz hétvégén egy el classico hogy finoman fogalmazzak :).

De tegnap csúfosan kijött a klasszis különbség.
Ami a realitás. Egy magyar embernek gondolom fáj, de ez a valóság. Valójában ez a 3-0 ez lehetett volna 8-1 is ha a barca 25 perc után nem áll le. Egy ilyen barca a fradinál jóval erősebb csapatokat is kitömött volna, lásd Kijev!

Amit még érdemes hozzátenni hogy nagyon de nagyon látszik hogy fáradnak a játékosok, nem bírják a kettős terhelést. Kijev ellen tényleg óriási csoda kéne, ezért sem értem hogy miért mondják sokan hogy fradi szint. Csak magunkat csapjuk be, aztán meg jön a pofon. Ugye Dinamo Zagreb 0-4? Így hogy 3-3 alatt még az iksz is nekik kedvez, azt gondolom nagyon kicsi esély van 3. helyre.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#141060) Peterhappy válasza Noukoum (#141059) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Valójában ez a 3-0 ez lehetett volna 8-1 is ha a barca 25 perc után nem áll le."
Egyetértek, ez a színtiszta igazság. Mondom ezt úgy, hogy imádom a csapatot.

Azért gondolom, hogy összefügg, mert a Barca az első meccsen is komolyan vette a Fradi, csak akkor mentálisan a béka hátsója alatt volt. a Juve viszont - szerintem - a második meccsen egyértelműen lenézte a Fradit (talán az odavágóból kiindulva) és félvállról vette. A Barca ezt nem akarta elkövetni tegnap. De lehet, hogy tévedek, én nem igazán értek a focihoz, csak nagyon szeretek okoskodni :D

(#141061) venember83 válasza Peterhappy (#141057) üzenetére


venember83
nagyúr

Valami olasz klubot is bedobhattál volna a hitelesség kedvéért. Az első osztályú olasz klubok jelentős része több havi bérrel tartozik a játékosoknak. Nem vicc sajnos.

(#141062) Noukoum válasza Peterhappy (#141060) üzenetére


Noukoum
veterán

Abban biztosan van igazság hogy a juve az első meccs után már nem adott bele mindent, de valljuk be azért az első meccsen meg is mutatták az erőviszonyokat.. Mindenki csak arról beszél hogy az utolsó két gól potya meg elkerülhető, de amúgy a fradi kb a pályán sem volt (és ez nem a fradi hibája).
Nem tudom, szerintem egy jól felkészült barca nem lepődik meg azon hogy az ellenfél nekiront. Kb el sem hitték, mit akarnak ezek :D Sem taktikailag sem mentálisan nem voltak toppon. Ehhez képest itt 25perc alatt lerendezték őket. Azon is csak nevettem hogy "jaj nincs itt Messi és még így sem megy!", valaki nézze már meg Dembele átigazolási árából hány Tökmagot lehetne venni :) Csak mert megint nem vagyunk képesek átlátni az erőviszonyokat. Tegyük hozzá hogy ez ránk amúgy is jellemző az élet minden területén. De bezzeg ha kikap a válogatott Andorrától vagy neadjisten San Marinotól akkor mindenki tud jönni hogy villanyszerelők ellen sem megy. Olyankor mindenki szakértő az erőviszonyok megítélésében is!

Ha nem változnak rosszra a dolgok, akkor jövőre már szinte elvárás lesz az EL-be való jutás. Nagy szó ez az elmúlt 30 évre tekintve.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#141063) Peterhappy válasza venember83 (#141061) üzenetére


Peterhappy
őstag

A Puskást a hitelesség kedvéért dobtam be, úgy látszik, nem volt jó választás.
Egyébiránt abszolút nem vagyok képben az olasz focival, ami minimális tudásom van róla, azt is nektek köszönhetem.

Nagyon benne van a levegőben, hogy tényleg új világ köszönt a futballistákra és nem lesznek szent tehénként kezelve, de legalábbis nem fog egy játékos megkeresni egy átlag magyar keresetet, amíg elolvasod a róla szóló cikket :U Legalábbis remélem, hogy e felé tartunk.

És remélem, hogy mire ide eljutunk, a Barca is megnyeri a Tercera Division-t és feljut a harmadosztályba...

(#141064) Peterhappy válasza Noukoum (#141062) üzenetére


Peterhappy
őstag

A Juve az első meccsen az első gólig ment, mint a meszes. Az rémisztő volt, csak nyomoztuk a labdát. Utána meg lehozták rutinból. 7 percig akartak focizni, a Barca 27-ig. Csak míg előbbi nagyon elkényelmesedett, addig a tegnapi Barca nem.
A második meccsnek a Juve nagyon rosszul ment neki, az első meccsből kiindulva, szerintem épp a potyagólokra alapozva. Pazar gólt szerzett CR, de nagy mákja volt azzal, hogy Frimpong duplán hibázott. Mákja volt a Juvénak, fenntartom hogy pontot érdemeltünk volna, de egy másodpercig nem kérdés, hogy osztálykülönbség van alapvetően a két csapat között.

A többivel viszont teljesen egyetértek :K
Dembélé pedig még spanyol szinten, sőt világviszonylatban is szélvészgyors. Egy mennyeihez edződött szemnek fájt szinte követnie a mozgását.

(#141065) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Több pontunk van az El-ben mint a bajnokságban. Jó taktika. :DDD

Go Gunners!

(#141066) Ringman válasza Peterhappy (#141063) üzenetére


Ringman
nagyúr

eleve ott a hiba, hogy nem azt írod: felcsút.

[ Szerkesztve ]

(#141067) Peterhappy válasza Ringman (#141066) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igyekeztem mellőzni a nyugalom megzavarására alkalmas képi hatásokat.

(#141068) Cartevo válasza Peterhappy (#141053) üzenetére


Cartevo
őstag

2-2 esetén a 6. sor dönt.
Ezért kell csoda Kievben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.