Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) baluka26


baluka26
veterán

Varanenak nagy szerencséje van, hogy Drogba 35 éves már, az átvételnél mindig megveri, utána nincs meg tempóelőnye. Állat ez az ember még mindig.

Ha lenne egy épkézláb védelme a Galatának jók lennének teljesen. Dicséretes, hogy nem fostak be.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12902) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#12898) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tiszta bajnoki meccs a nem teljesen leszart fajtából. Real 60%-on pörög, de ez is elég lövögetik a gólokat, de bealszanak hátul. Látszik, hogy van még bennük, de ha így folytatják bekapnak egyet-kettőt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12903) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#12901) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért Essien-től szép kis kötőt kapott az isteni Drogba. :P

Ja nem, az Sneijder volt. :B

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12904) Ps Vita válasza troland26 (#12896) üzenetére


Ps Vita
őstag

Digiken :))

(#12905) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#12903) üzenetére


baluka26
veterán

Sznájdi volt, nagyon szépen behúzta valóban.

Vicces, hogy összefoglalóban két RMA helyzet van, a két gól :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12906) Ijk


Ijk
nagyúr

Ilyent tizit elnézni, konkrétan megállt 2mp-re a labda a két játékos között. Vicc amit mostanában a bírók művelnek.
Törököknél az a bal szélső néger védő szerintem remekül játszik.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12907) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ez a Lewa mekkora kutyaütő. :O

Don't Tread On Me

(#12908) baluka26


baluka26
veterán

A kimondhatatlan nevű belső védő elképesztő a Galatából ma.

Ramos mekkora bunkó, elesnek Yilmazzal, Yilmaz felpattan, Ramos utánarúg és bekulcsolja. Össze kéne zárni Ribéryvel.

Ez a Madrid csak ívelgetni tud bakker?!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12909) gyuromoj


gyuromoj
veterán

RM szokás szerint ráül az eredményre, aztán majd kapnak egy gólt és futhatnak az eredmény után... :W
Ne legyen igazam és lőjenek még 1-2(-3) gólt hogy a visszavágó ne legyen nehéz.
Sajnos nem elég meggyőző a csapat, Galata veszélyesebb sokszor.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#12910) pohár válasza gyuromoj (#12909) üzenetére


pohár
félisten

hát most felrázták a stadiont :D

jó lehet ez a Dortmund meccs is...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12911) Tom5


Tom5
addikt

Higany :Y

(#12912) Motion_Blur válasza baluka26 (#12908) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A fejes gólhoz ívelni kell bizony.. ;]

3-0 :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12913) cyberkind


cyberkind
félisten

Semmi játékkal is 3-0, sima ügy ! :))

Paranormal Cocktivity

(#12914) vans?


vans?
őstag

Meg egy kene a teljes nyugalomhoz.

hábm bábm

(#12915) gyuromoj válasza pohár (#12910) üzenetére


gyuromoj
veterán

Úgy néz ki hogy mentálisan erős vagyok és megérezték hogy mit kéne csinálniuk. :DD

Amennyit a másik meccsből néztem, elég korrektnek tűnt. Helyzetek mind a 2 oldalon, csak semmi nem jön össze senkinek.

Eddig 2 tizivel adósa a spori a Galata-nak. Nehogy jövőhéten fújják be őket. ;]

(#12916) pohár
Ha így folytatják, akkor eléggé kétséges még az 1 gól is.

(#12917) baluka26
Teljesen igazad van. Hiába örülök hogy nem fújták be a tiziket, elkerülhetetlen lesz a videóbíró bevezetése, mert mostanában kritikán aluli amit játékvezetés címen művelnek... Egy dologtól félek, hogy megölné a focit teljesen a technika.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#12916) pohár válasza gyuromoj (#12915) üzenetére


pohár
félisten

két gól pedig nem ártana a másik meccsre ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12917) baluka26


baluka26
veterán

Ramos felkúrja Yilmazt, erre Yilmaz sárgát kap. Amellett, hogy sokkal jobb a Madrid a héten tökéletesn bizonyitják a bírók, hogy videó nélkül KÖZÜK SINCS a meccshez.
Szerintem ezzel mindenki egyetért.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12918) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ramos-nak mindent elnéznek... De nem csak most, hanem úgy általában. Ezzel szemben Pepe fele ekkora szabálytalanságért kapja mindig a sárgát.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12919) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Modric, vágd be a negyediket plz :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12920) Enzolord válasza baluka26 (#12917) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos... Könyökölhet, szabálytalankodhat, ellenfél bűnhődik... Megint visszajön az az idő, hogy a Madridnak mindent lehet...
Egyedül Pepének nem..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12921) baluka26


baluka26
veterán

Ez a Diego Lopez azért egy magabiztos csávó.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12922) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#12920) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem a Madridnak, hanem Ramos-nak, akkora respektet épített fel magának.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12923) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#12922) üzenetére


baluka26
veterán

ÉÉÉÉS milyen geci dörzsölt, csinált magának egy sárgát :)

Ez most komoly műesés volt amúgy.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12924) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Vége, és valszeg el is dőlt :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12925) pohár


pohár
félisten

de jó a fórum, ggrrr

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12926) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#12922) üzenetére


Enzolord
addikt

De, a Madridnak....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12927) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#12926) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor legyen úgy, ahogy szeretnéd... ;)

7600GS : Hát nem hiszem, hogy 3-0-ról szoros lenne... Ha nem jutnak tovább ultragáz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12928) 7600 GS válasza baluka26 (#12921) üzenetére


7600 GS
addikt

Én mondtam már, mikor idehozták. Hiba nélkül dolgozott ma.

Amúgy eléggé langyos meccs volt, félgőzön ment a csapat, néhol nagyon szép játékkal. Védelmünk szuper volt ma, a másik oldal viszont nagyon fospermet volt. Az első félidőben legalábbis biztos.

Talán el is dőlt a továbbjutás, de azért észen kell lenni a visszavágón. :U

(#12929) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#12927) üzenetére


Enzolord
addikt

:R
Még mindig van bennem Tüske a United ellen elcsalt meccs miatt...
Félre értés ne essék, nem a _Madrid, hanem az a szemét f*reg török bíró csalta el, de akkor is...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#12930) 7600 GS


7600 GS
addikt

9 meccs/9 gól az idei szezonban

(#12931) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Dortmund ellúzerkedte ezt a meccset,és lehet erre rá fognak fázni... :(

(#12932) Integra válasza Ps Vita (#12931) üzenetére


Integra
titán

pocsék játék volt, sahtar elleni parádé szükségeltetik a jövő héten, különben baj lesz........

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12933) Ps Vita válasza Integra (#12932) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem értem,hogy hagyhattak ki ennyi ziccert....Ja,de,mi is ugyanilyeneket hagytunk ki....

(#12934) baluka26 válasza 7600 GS (#12928) üzenetére


baluka26
veterán

Lesz így Casillasnak bérelt helye, ha felépül?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12935) Boxer001


Boxer001
veterán

Hmm, azt nem gondoltam volna, hogy a Malaga-Dortmund meccsen egy gól se születik. Még a végén kicumizik a Dortmund. Többet vártam tőlük. Aztán lehet otthon kifilézik őket, sose lehet tudni. :D

(#12936) Sickboy25 válasza Boxer001 (#12935) üzenetére


Sickboy25
addikt

Kicsit felborult a pálya... Elszórakozták a helyzeteket a sárgák, de otthon nem lesz kegyelem :DDD

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12937) venember83


venember83
nagyúr

-Apa,apa! Mi az a bajnoki cím?
-Nem tudom, fiam, Napoli drukker vagyok...

(#12938) 7600 GS válasza baluka26 (#12934) üzenetére


7600 GS
addikt

Ebben a szezonban már biztosan nem. Túl kevés van már ahhoz hátra az idényből. Fel kell magát újra építeni Ikernek. Idén már csak bajnokikra tenném be őt, a nagy meccseket egyértelműen Lopezre bíznám. Láthattuk, hogy bőven megvannak a képességei, meg hát őszintén, nem megdolgozott érte? Itt van élete klubjában, meg kell adni neki a továbbiakban a bizalmat. Én sajnálom a legjobban Ikert, hogy lesérült, de hát minden rosszban van valami jó, szoktam volt mondani. Van két bivaly jó kapusunk a jövőre nézve, van versenyhelyzet, ez pedig pozitívum.

Essien meg egyszerűen kell, és nem kölcsönbe. Már nem gyors, de egyszerűen élvezet nézni, hogy ésszel játszik, nem Khedira meg Di Maria módra. Ráadásul használható mind kp-n, mind pedig védekezésben (azért tegnap meglepődtem, milyen jól játszott a jobb szélen). Plusz tud támadni is, Arbeloa meg ugye nem. Szép volt amúgy a tengapi köténye, de nekem a kedvenc jelenetem tőle az ez, olyan szépet repül utána a kisgyerek. :D

Kb. mennyiért lehetne elhozni?

(#12939) baluka26 válasza 7600 GS (#12938) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem Essien max 10 misi.

Nem fiatal, lefelé megy már a tehetsége.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12940) cyberkind válasza baluka26 (#12939) üzenetére


cyberkind
félisten

Transfermarkt szerint 16 misi euróban !

Paranormal Cocktivity

(#12941) IreN!CuS válasza 7600 GS (#12938) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Vakon megmondtam hogy tuti Barcafóbiás linket tolsz be de akkor itt a párja [link]

baluka26 Tessék érezni a lényeget :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#12942) baluka26 válasza IreN!CuS (#12941) üzenetére


baluka26
veterán

Sokat nyert vele a törpicsek, kivitte. Ilyet meg aztán bárkiről lehet linkelni :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12943) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hmm... Csak most gondoltam bele. Lehet 3 spanyol csapat lesz az elődöntőben? Egy biztos, egy még necces, a Malaga viszont lutri, ha jó napot fognak ki, idegenben meglehet a továbbjutás. Az El-ben meg 3 angol. Pár éve még olyan fölényben voltak az angol csapatok...

(#12944) baluka26 válasza KisTücsök (#12943) üzenetére


baluka26
veterán

Akkor aszondták, hogy azért nem jó a Premierliga, mert ott vannak a csapatok, most azt mondják, azért nem jó, mert nincsenek ott. Ki érti ezt?! :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12945) Integra


Integra
titán

egervári mondja

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12946) Richard! válasza Integra (#12945) üzenetére


Richard!
addikt

ha ő mondja...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12947) KisTücsök válasza baluka26 (#12944) üzenetére


KisTücsök
addikt

;]

________

Áh. Csak most látom. A kézi egybe esik az EL meccsel. Most melyiket nézzem? Itt is, ott is lehet, hogy csak szenvedést látnék.

(#12948) baluka26 válasza KisTücsök (#12947) üzenetére


baluka26
veterán

Kézi nem korábban kezdődik?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12949) 7600 GS válasza IreN!CuS (#12941) üzenetére


7600 GS
addikt

Lol igen, hatalmas Barcafóbia volt tényleg. :DDD :DDD :DDD

(#12950) Dexar007


Dexar007
veterán

,,Close enough"

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.