Hozzászólások

(#128012) DeathAdder válasza vond (#128009) üzenetére

DeathAdder
veterán

jah :D kb az ilyen győzelmei miatt utáltam meg a mu-t SAF alatt, erre így nyerünk mi is, de már tavaly is :DDD
az utóbbi időkben sima meccs egyedül a sziti elleni volt, a többit meg valahogy hoztuk, franc se tudja hogy.

Röhögtem annál a második gólnál, meg azon is ahogyan elvették az első kapott gólt (csak annyit tudnék felhozni mint enyhítő körülményt, hogy az azt megelőző szabad se volt semmi, csak amikor az isteni Zahahoz hozzáérnek minden bírónak azonnal sípolni kell), de lassan tényleg kezd már secunder szégyenérzetem lenni :DD

Január-februárban jönnek majd a szokásos a bukdácsolások, azon valahogy túl kell lenni, bármekkora faszmákkal, nem érdekel hogyan csak valahogy legyen meg az a tetves PL :DDD

Amúgy szerintem ami ennyire konzisztens az sosem tudható be simán csak máknak, ahogy SAF alatt sem, ahogy a Juve se mákból kerekedik mindig minimálisan az ellenfele fölé, ez egy olyasmi skill, amit nagyon kevesen tudnak.
Rengeteg elme, "bedobás, pontrúgás specialista", pszichológusok, elméleti fizikusok dolgoznak a csapaton, és rengeteg olyan edzésmódszer van, amikor gyakorolják/modellezik a hátrányban való futballt a mérkőzések hajrájában. Érdekes, hogy amíg a sziti valamiért ugyanazt a kicsit monoton lehengerlő fociját próbálja játszani hátrányban, szinte soha nem tud felállni az idő előrehaladtával (hacsak nem állnak fel kurvagyorsan még a félidő előtt), addig mi a 90. percben is haláli nyugalommal passzolgatunk, meg dobjuk be a labdát, és valahogy mindig jön az az 1-2 helyzet...

Másrészt szerintem mi így is "rotálunk", minimalista, energiakímélő játékkal mert sok posztra nincs B opciónk, és azóta is kezdtünk eredményesek lenni, és azóta kevés a sérült (kopp-kopp) hogy feladtuk a mindig látványos irtózatos totális futballt, amit most Lampard is csinál.
Tegnap is mi volt, a sziti otthonában uralták a mérkőzést az első fél órában, aztán kaptak két kontragólt, a végére meg teljesen elfogytak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.