Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) Dexar007 válasza Sickboy25 (#12349) üzenetére


Dexar007
veterán

2.) Izrael nem tudom mit a francot keres EB selejtezőn.

Give me your cum,bull!

(#12352) pohár válasza 7600 GS (#12335) üzenetére


pohár
félisten

nem is tudom mikor hánytam utoljára pia nélkül :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12353) Richard! válasza pohár (#12323) üzenetére


Richard!
addikt

mind a kettő elfogadott ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12354) szab.tam válasza Dexar007 (#12351) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezen már én is sokat gondolkodtam.
törökök még csak ok, hiszen egy részük a kontinensen van.
de izraelnek az ázsia bajnokságban kéne szerepelnie.
csak akkor mehetnének iránba, jemenbe selejtezőkre, azt meg nem nagyon akarnák ugyi, mert ott nem a bíró osztaná a pirosat, hanem a helyi orvlövészek.

tehát az, hogy sportilag ők európához tartoznak, az eleve a politika beleszólása...

***

átmentünk megmondó kapitányba. (gyk south park.) :DDD

***

egyébként az eset miatt cr-t is nyugodtan zártkapusra ítélhetnék.
legalább egy napra... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12355) Integra válasza Sickboy25 (#12343) üzenetére


Integra
titán

igazat adok én is nekik, pedig az edzéseim miatt rendesen zsidósítva vagyok :DDD rengeteg zsidó barátom van, de hozzá tartozik az igazsághoz, hogy nekik is a tökük tele az országuk vezetésével, az állandó háborúzással...tényleg elegük van. soha nem bántották a palesztínokat. ez csak a politikusok műve..

viszont az, hogy ez szerencsés e cr7 és a többiek oldaláról, ebben már nem vagyok annyira biztos. :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12356) joshua7 válasza Dexar007 (#12346) üzenetére


joshua7
veterán

Mától én is a rajongója vagyok. :R
;]

Semper Fi

(#12357) Integra válasza baluka26 (#12347) üzenetére


Integra
titán

az a nagy büdös probléma ezzel itten kérem szépen alázatosan, hogy eleve a politika szabja meg a sportot.. uefa, fifa... khm... :DDD :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12358) 7600 GS


7600 GS
addikt

Az kiderült már egyébként, hogy miért mackókirály véd Bogdán helyett?

(#12359) baluka26 válasza Sickboy25 (#12349) üzenetére


baluka26
veterán

Annyira nem lehet kikerülni, hogy ez kb. egyedi eset eddig...

Csak tudod, ezzel az a baj, hogy a sok agyhalott Ronaldo-buzeráns most egyből elkezdi majd ezt szajkózni, úgy, hogy közük nincs az egészhez.

Integra: Az nem politika, az mafia :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12360) 7600 GS válasza baluka26 (#12359) üzenetére


7600 GS
addikt

Mihez nincs közük?

(#12361) baluka26 válasza 7600 GS (#12360) üzenetére


baluka26
veterán

Nincs közük értsd: szart sem tudnak a valós helyzetről. A palesztin konfliktusról.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12362) Ijk válasza baluka26 (#12361) üzenetére


Ijk
nagyúr

Majd utánanéznek a kurucinfón. ;]
Én se sokat tudok róla. De tudod mit? Leszarom hogy ott mi van. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12363) Integra válasza baluka26 (#12359) üzenetére


Integra
titán

ugyanaz a kettő :) :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12364) baluka26 válasza Ijk (#12362) üzenetére


baluka26
veterán

Én is. És nem is szeretném, hogy focisták ezzel foglalkozzanak a pályán és határozza meg a viselkedésőket. És most erről van szó. Ettől én hányok.

Integra: Kis egyszerűsítéssel élve, ja.

Azt hittem a kézilabda nem oly mocskos, de a mostani BL sorsolásnál rá kellett jönnöm, hogy de.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12365) Sickboy25 válasza baluka26 (#12364) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nah az a kézilabda sorsolás is egy vicc... :(

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12366) Integra


Integra
titán

amúgy gyanítom cr7 izrael ellenes megmozdulása miatt nem lesz zártkapus meccsük.... az csak nekünk dukál :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12367) Sickboy25 válasza Integra (#12366) üzenetére


Sickboy25
addikt

Az biztos :) , de így sajnos a nagy visszatérés is várat magára az MU-ba :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12368) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#12365) üzenetére

Azért mert a Veszprém a Kielt kapta?

Més que un club!

(#12369) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#12368) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nem... Mennyi a valószínűsége, hogy a két leggyengébb csapat összekerül, úgy hogy közben a két spanyol is és mindeközben, hogy továbbvigyem mi meg a legerősebbet kapjuk? Dobd be a csapatokat egy-egy kalapba és kezd el kihúzni... Ezt soha nem ismétled meg... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#12370) baluka26 válasza Napfénysüti (#12368) üzenetére


baluka26
veterán

Két szar, két spanyol, két német, és a két favorit együtt? Túlságosan stimmelnek a párok.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12371) baluka26


baluka26
veterán

Egyébként az utóbbi időben mi történt a Balo-utálókkal? Gondolok itt 7600GS-re, aki szerinte a csávó nem a legjobbak közül való. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12372) 7600 GS válasza baluka26 (#12371) üzenetére


7600 GS
addikt

Lol, téged ez éltet.

És akkor hol voltak a hatalmas Balotelli imádók, amikor a kedvencük betlizett anglia legjobb legeslegjobb klubcsapatában? Kb. ugyanannyira lenne helyén való a kérdés, mint a tied ebben a pillanatban. Azért, mert volt 2 jó hónapja, nem fogom magam összecsinálni. Még bőven lesz/van mit bizonyítania. Majd ha annyit bizonyít, mint mondjuk Zlatan, akkor visszatérhetünk rá.

De tényleg, ez most egyébként honnan a francból jött elő egy szép hóeséses márciusi estén? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12373) baluka26 válasza 7600 GS (#12372) üzenetére


baluka26
veterán

De Varane-t két meccs után szétszopkodod. ;] ;]
Tegnap is olyat balfaszkodott két méteren, hogy öröm volt nézni. Így szépen betli is van a frankoknak.

Tegnap is rúgott kettőt, braziloknak is ő lőtte azt a kis gólt+bajnokságban is eszméletlen. Ragozzam még?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12374) 7600 GS válasza baluka26 (#12373) üzenetére


7600 GS
addikt

Jó lesz az másfél évnek is.

Ha arra gondolsz, amire én, akkor ajánlom nézd meg még egyszer. Monreal rúgta rá Varane lábára a lasztit, onnan ment mellé. Védekezésben meg nem igazán hibázott. ;)

(#12375) Ps Vita válasza 7600 GS (#12372) üzenetére


Ps Vita
őstag

Az általad jó vételnek tartott Modric negyed annyit se bizonyított,akkor most mi is van?

(#12376) 7600 GS válasza Ps Vita (#12375) üzenetére


7600 GS
addikt

Madridban még nem, viszont a Spursben meg a Horvát válogatottban igen.

(#12377) baluka26 válasza 7600 GS (#12374) üzenetére


baluka26
veterán

Nem hibázott? Ha kicsit hamarabb kilép a gyerekre akkor nem passzolja el neki köténybe a labdát.
Konkrétan egy olyan embert fogott, akit más is fogott mellette. Ne mondjál már faszságokat azért, mert szerelmes vagy.

Nézd csak meg nyugodtan ismétlést. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12378) Ps Vita válasza 7600 GS (#12376) üzenetére


Ps Vita
őstag

És ez kit érdekel?Hogy mi volt egy éve...
Balo hihetetlen jó vétel volt,míg ez a horvátról nem mondható el

(#12379) baluka26 válasza Ps Vita (#12378) üzenetére


baluka26
veterán

Balo nem a Madridban játszik->komoly probléma.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12380) 7600 GS válasza baluka26 (#12377) üzenetére


7600 GS
addikt

Áhh, végülis nem Jallet szúrta el a felívelt labdánál. :D Mellesleg ez egy nagyon béna gól volt a spanyoloktól, a középhátvéd (akkor asszem pont Evra volt az) lemaradt Pedro-ról, aki egyébként gyengén találta el a labdát. Nem tetszett tegnap sehogysem ez a spanyol csapat, kéne egy vereség vagy valami hogy VDB változtasson a csapaton. Megnézted már egyébként, hogy Monreal rúgta rá Varane-ra a labdát?

Itt van egyébként az argentínos cikk.

[ Szerkesztve ]

(#12381) baluka26 válasza 7600 GS (#12380) üzenetére


baluka26
veterán

Hárman hibáztak ott, és Varane is köztük volt. Szerinted hibátlanul védekezett.
A másik kettő védőnek viszont nem akadt 100-as ziccere.

Szerintem Böszme az egyenlet ember a világon, akinél egy jelenlegi Mata nem fér be a csapatba. Meg mondjuk Cazorla, esetleg Isco, de képbe sem kerülnek.
Pedig ez a spanyol válogatott kb. gólképtelen.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12382) 7600 GS válasza baluka26 (#12381) üzenetére


7600 GS
addikt

De hogyha az ellenfél védője éri el előbb a labdát, az mitől százas ziccer? Ha elérte volna, de mellérúgja, akkor azt mondom oké, hibázott. De mivel nem érte el, így nehéz lett volna gólt szerezni belőle. Vagy nagy mázli kellett volna, hogy úgy pattanjon.

(#12383) baluka26 válasza 7600 GS (#12382) üzenetére


baluka26
veterán

Átrepült mindenki felett, nem tudta levenni. Nézd már meg könyörgöm.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12384) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#12373) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Balo k*rva jó vétel volt, de ide hogy jön Varane? Ő rá senkinek egy rossz szava sem lehet. Már most simán top 5 védő. Egyet hibázott a Francia válogatottban nagy dolog(ráadásul nem mondanám olyan kurva nagy hibának, lemaradt ennyi). Ilyen videót összerakni nem lehet mindenkiről. Nem 2 jó meccs, hanem amin pályán volt 1-2 kivételével mind.
Remélem csak azért szidod, mert 7600gs-t akarod idegesíteni és nem komoly...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12385) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#12384) üzenetére


7600 GS
addikt

Remélem csak azért szidod, mert 7600gs-t akarod idegesíteni és nem komoly...

Persze, de ez eddig nem volt nyilvánvaló? :D

(#12386) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#12384) üzenetére


baluka26
veterán

Kb 3 hónapja stabil kezdő a klubcsapatában. Had ne dobjak hátast már ezért a teljesítményért.
Ha nem fejel Barca ellen gólt valószínűleg nem kapják ennyire fel.

Majd egy-két világverseny, és egy-két szezon után, ha tudja ezt konstans hozni meghajolok előtte.

Azért az a top5 védő eléggé erős túlzás.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12387) 7600 GS válasza baluka26 (#12386) üzenetére


7600 GS
addikt

Azt is vedd figyelembe, hogy 19 éves, és stabil középhátvéd. Az egyik alapember szorította most ki jelenleg. Sokkal tisztábban és okosabban játszik, mint Pepe. Ráadásul nem úgy jött le nekem az eddigi meccsei alapján, hogy rutintalanabb lenne nála.

[ Szerkesztve ]

(#12388) baluka26 válasza 7600 GS (#12387) üzenetére


baluka26
veterán

Oké, Lukaku-tól szétesik valaki itt a topikban? Senki az ég világon, nincs szétszopkodva, közben elég jó helyen áll PL góllövői között, és '93-as ő is.

Moura-tól hülyét kapunk? Nem, mert a mocskos péesgében játszik. Pedig az az ember eszméletlen.

Oscar-tól szétesünk, hogy a brazil válogatott egyik legjobbja? Nem igazán.

Érted?

Ezt teszi az, hogy jókor fejelt gólt a Barca ellen. Meg hogy a Real-ban játszik.

szerk: De még Götze sincs ennyire hájpolva, pedig azért, bakker..:)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12389) 7600 GS válasza baluka26 (#12388) üzenetére


7600 GS
addikt

Én mind a négy fiatalembert nagy tehetségnek tartom, láttam már őket jópárszor játszani. De szerintem ebben semmi különleges nincs, hogy Varane,Oscar,Moura kapja a legtöbb figyelmet.

(#12390) baluka26 válasza 7600 GS (#12389) üzenetére


baluka26
veterán

Moura, Oscar addig volt figyelem középpontjában, ameddig átigazolásról volt szó, azóta semmi.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12391) 7600 GS válasza baluka26 (#12390) üzenetére


7600 GS
addikt

Én minden héten olvasok róluk/látom őket, de nyilván nem fogunk rajta összeveszni.

(#12392) baluka26 válasza baluka26 (#12371) üzenetére


baluka26
veterán

Ha már szóba hoztam :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12393) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nekem nem kell új csatár, őt akarom.

Higuain helyett jöhet más, de Benz kell.

(#12394) Ijk válasza 7600 GS (#12393) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó lenne ha Higany, Kaká és Casillas eligazolnának, legalább "letisztulna" számomra a csapat. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#12395) 7600 GS válasza Ijk (#12394) üzenetére


7600 GS
addikt

(#12396) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#12388) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Te jobban elfogult vagy a Real ellen, mint én a Real mellett.

Azért van felkapva, mert kurva jó védő ilyen fiatalon. Nem csak mert Realos. Tavaly, hol volt felkapva? Pedig már akkor is mocsok jó volt csak közép-gyenge csapatok ellen játszott. Most meg berakták a világ legjobbjai ellen(Barca, MU, Dotmund, City) és hozta ugyanazt a klasszis teljesítményt. Ott tartunk, hogy Varane esetében vagyok a legnyugodtabba védelemben. Jobban szeretem, mint a Ramos-Pepe páros valamelyikét. Nem mondom, hogy jobb, mint Ramos, mert ő évek óta bizonyít, Varane meg csak másfél.

Oscart meg fényezi mindenki ne legyél már idióta. Mikor lőtte azt a a gólt a Juve ellen mindenki el volt szállva. Moura is retek jó, de csak most jött, majd ha villant a Barca ellen elismerik.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12397) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#12396) üzenetére


cyberkind
félisten

Ramos nagyon jó játékos, a JOBB SZÉLEN, nem középen, ezt nem értettem soha hogy miért középen játszott ! :F

Paranormal Cocktivity

(#12398) NyxNyxNyx válasza 7600 GS (#12393) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem kell új csatár egyáltalán. Úgy is elmegy az edző és így új lapot kezdve ismét szárnyalhat a Benzin-Higany páros, mint 2011-12-es szezonban. Bár tőlem jöhet Higuan a Spurs-be. :P

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#12399) baluka26 válasza NyxNyxNyx (#12396) üzenetére


baluka26
veterán

Pontosan azt mondod mint en. Egy nagyon jo vedorol beszelunk, akit a barca elleni meccse miatt magasztal mindenki az egekbe. Amugy en pl. Kos-ra se cserelnem meg most.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#12400) NyxNyxNyx válasza baluka26 (#12399) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A lényeg, hogy nem csak a Barca meccs miatt, hanem a MU, City, Dotmund trió ellen is jó volt. Megengeded, hogy egy jó játékost az egekbe emeljenek? Meg az, hogy a gólja miatt az is vicc. Akármiben fogadnék, hogy anélkül is elismernék ennyire. Nem a góljai határoznak meg egy védőt. Megnézted a videót, hogy hányszor mentette meg a csapat seggét? Legalább olyan hülyeségeket beszélsz, mint giigz Messi-ről...

De én befejeztem. Paranoiás vagy, ha a Real-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.