Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11451) 7600 GS


7600 GS
addikt

PSG :D

(#11452) baluka26 válasza 7600 GS (#11450) üzenetére


baluka26
veterán

Jövőre nem lesz már ott Modric.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11453) 7600 GS válasza baluka26 (#11452) üzenetére


7600 GS
addikt

OMG :DDD

(#11454) Tomi0703 válasza baluka26 (#11448) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem tudom, de szerintem egyértelmű, hogy a horvát volt a meccs embere.

(#11450) 7600 GS: Azért a Herceget nem illik bántani! Kell ő a csapatnak.

(#11455) Tibiajax válasza baluka26 (#11448) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Továbbra is a Real leggyengébb láncszemének tartom.

au, ezt nagyon rosszul látod..

(#11456) baluka26 válasza Tibiajax (#11455) üzenetére


baluka26
veterán

Azért mert neked kedvenced, attól még nem lesz hú, de hasznos.

Én sem szopkodom most Torrest, hogy továbbvitte Chelsea-t, mert tudom, hogy tíz meccsre jut egy ilyene.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11457) KisTücsök válasza baluka26 (#11456) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért hallottam egy tizit elbaszott, csak hogy mégse legyen minden olyan hűdejó. :U

(#11458) baluka26 válasza KisTücsök (#11457) üzenetére


baluka26
veterán

Továbblőtte a csapatot és jól játszott.

Amúgy azon gondolkodtam, hogy Azpiliszuéta ( ;] ) elég jó igazolás volt. Szerintem a legjobb vedősorunk a Azpi - Cahill - Luiz - Cole sor.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11459) Ps Vita válasza baluka26 (#11458) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ő mennyiért jött?
Nálunk is egy védő volt a legjobb ár/érték arányú igazolás,ugye Dante

(#11460) KisTücsök válasza baluka26 (#11458) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Azpiliszuéta ( ;] )"

Na ettől kész vagyok. :D

Ja, csak az előre játékban még egy kicsit javuljon. Iva már elég jó volt ott a szélen támadásoknál, ha Azpi is eléri azt a szintet, akkor szavunk nem lehet. Szerintem.

Amúgy az miért van, hogy csak egy meccsel játszottunk kevesebbet, mint pl a MU? A MU-nak mikor volt elmaradt meccse? Vagy mi már pótoltuk azt amelyik az FA kupa meccs miatt maradt el? Kicsit összezavarodtam.

7 misi.

[ Szerkesztve ]

(#11461) Tibiajax válasza baluka26 (#11456) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem a kedvencem, ebben is tévedsz látod
:)
ajánlom figyelmedbe a manchester elleni idegenbeli mérkőzését a madridnak, amikor is becserélték a kis horvátot és úgy, egy picikét megváltozott a madridiak játéka...

nem arról van szó, h kedvencem, egyszerűen csak szeretek olyat valakit nézni, ha már leülök focit nézni, aki tud is focizni. aki játsza a futballt
és őrá írsz olyat, h a leggyengébb lánccszem a reálban?.... :B aki így tud mozgatni egy komplett támadó csapatrészt?.. :)
de inkább nem is szaporítom a szót, csak nézd meg újra, csak hogy legyen mire emlékezni másra is, az idióta kiállításon kívül

[ Szerkesztve ]

(#11462) baluka26 válasza Tibiajax (#11461) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem ilyen ember Mata.
De azért ne említsük már egy lapon vele Modricot, aki két meccset leszámítva ügyetlenkedett/padot melegített. :N

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11463) 7600 GS válasza Tibiajax (#11461) üzenetére


7600 GS
addikt

Teljes mértékben egyetértek veled Tibi. :K

Ez a videó sok mindent elmond. Ahogy beszállt a meccsbe, egyből sokkal dinamikusabb lett az egész játékunk. A gólja meg pure class, de tényleg. Remélem, hogy az elkövetkezendő meccseken tényleg többet fogja játszatni JM, mert Alonso-val ketten ők a csapat eszei. Özil sem buta, de Modric komplettebb.

(#11464) bandus válasza 7600 GS (#11463) üzenetére


bandus
veterán

van 3 év fórja, az igaz. de szerintem özil még így is jobb játékos, én jobban szeretem őt a csapatban. már cask abban bízom, hogy modricnak nem tart annyi ideig, amíg levágatja a haját, mint anno ramosnak :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11465) giigz válasza 7600 GS (#11463) üzenetére


giigz
veterán

Nagyon jól játszott :K

(#11466) baluka26


baluka26
veterán

Az az érdekes, hogy a Spurs mennyire visszaesett Modric nélkül, nem is találnak magukra az irányítójuk nélkül.
Ja, mégis.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11467) KisTücsök válasza baluka26 (#11466) üzenetére


KisTücsök
addikt

lol

_____________

Olvastam olyat nemrég, hogy az anzsi vagy valamelyik hasonló orosz csapat kb 60 misit kínált Torresért. Mondjuk euróban, de amennyit jelenleg ér...

(#11468) 7600 GS válasza baluka26 (#11466) üzenetére


7600 GS
addikt

Jaj tényleg, igazad van, és a Spurs nem is igazolt a nyáron minőségi erősítéseket. Hmm, tényleg van valami abban amit mondasz.

venember mennyiért adnátok Vidal-t?

[ Szerkesztve ]

(#11469) baluka26 válasza 7600 GS (#11468) üzenetére


baluka26
veterán

Ki az a nagyon jó, akit hoztak?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11470) Tibiajax válasza 7600 GS (#11463) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi...

külön vidót csináltak róla, amit leírtam??..
jó, akkor csak nem a levegőbe pofáztam..
:D

(#11471) 7600 GS válasza baluka26 (#11469) üzenetére


7600 GS
addikt

Dembelé, Sigurdsson, Holtby (ő lehet hogy télen jött, nem vagyok benne biztos). Róluk tudok, de majd Mike kijavít, úgyis ő az ügyeletes Spurs-drukker itt. Ráadásul Bale is sokkal meghatározóbb szerepet tölt be, mint tavaly, plusz új menedzserük is van.

Tibi: Jaja, általában szoktak. Ajánlom neked ezt a csatornát, mert ide szoktak ilyen "player vs team" videókat feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#11472) baluka26 válasza 7600 GS (#11471) üzenetére


baluka26
veterán

Holtby télen.

Ezek közül csak Dembelé volt olyan játékos, aki előtte már bizonyított. Sigurdsson is max ígéretként érkezett.
De ahogy ti itt leírjátok Modricot, a csúcsszupert, nagyon meg kellett volna éreznie a csapatnak. Mint ahogy az RMA is meg fogja érezni CR távozását, vagy ahogy a Spurs megérzi majd egy tényleg 30-40 milliós játékos (Béla) távozását.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11473) 7600 GS válasza baluka26 (#11472) üzenetére


7600 GS
addikt

A Madrid játéka meg is érzi, ha Modric játszik. Pozitív irányban. Agilis, jól lő, lát a pályán. Jövőre főleg hozzá kell igazítani a formációt, taktikát. Ráadásul most az előszezont is itt fogja már eltölteni.

(#11474) baluka26 válasza 7600 GS (#11473) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, eddig idén 3 meccsen.
Lószart sem számít egy előszezon kb.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11475) 7600 GS válasza baluka26 (#11474) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem csak azokat a meccseket kell nézni, amikor gólt szerez. A Tottenhamben sem szerzett sokat.

Az előszezon pedig egy fontos része az alapozásnak, a felkészülésnek a következő szezonra. Ezért is örülök annak, hogy nyáron az Audi-kupa keretében lesz majd Real-Bayern meccs.

A magyar-román meccs akkor a Puskásban lesz megtartva?

[ Szerkesztve ]

(#11476) baluka26 válasza 7600 GS (#11475) üzenetére


baluka26
veterán

Azokat a meccseket nézem, ahol a közepesnél legalább egy fokkal jobban játszott.

Ja.
Csak a Chelsea háza tájáról is jól látszik Matán és Oscaron, hogy mennyire fontos az előszezon :D

Egyébként csak itthon van ennyire szopkodva. Spanyolországban a nyár legszarabb igazolása lett. mint ahogy tudjuk. Pedig Song azért kemény ellenfél ezen a területen :D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11477) 7600 GS válasza baluka26 (#11476) üzenetére


7600 GS
addikt

Mata-nak ott volt az EB. A Barca pl. tavaly szépen elbaltázta az előszezont, meg is látszódott rajtuk rendesen.

Persze, hogy megszavazták annak, mert az nem esett le nekik, hogy az ő elsődleges feladata nem a góllövés, a Tottenham-ben sem az volt. Fél év után egyébként is teljesen marhaság egy ilyen szavazás.

(#11478) 7600 GS


7600 GS
addikt

Délután lesz valami jó PL meccs?

(#11479) giigz válasza 7600 GS (#11478) üzenetére


giigz
veterán

Tottenham - Fulham, Chelsea - West Ham, Wigan - Newcastle, szerintem mindegyik jó lesz :)

(#11480) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Mindkét félnek igaza van sztem,Modric simán nem a leggyengébb láncszem,de eddig egyértelmű csalódás a hasonló árú igazolásokkal szemben(Martinez,Hazard ,Oscar,Ibra),ők sokkal jobban megérték a magas árúkat.

(#11481) 7600 GS


7600 GS
addikt

Válaszok

...

Aztán ott van még a kis Luka ügye, akinek szintén helyet kellene szorítani a csapatban. Az alaptaktikánkban (kontra mindhalálig) nincs sem helye, sem szerepe. Ez tiszta. Ha Angelito egészséges és az A-taktikával futunk ki, akkor egyértelmű a dolog. Ha azonban belefutunk egy manchesteri visszavágón látott taktikába, akkor muszáj beáldozni a Herceget és Modricot játszatni. Azt a Modricot, akinek a posztja NEM ALONSO HELYÉN VAN. Ezt tegnap is bizonyította. Ilyen mozgáskultúrával, ilyen játékintelligenciával és ilyen lövőtechnikával TILOS 40-50-60 méterre száműzni Lukát az ellenfél kapujától. Tegnap ő passzolta a legtöbbet (79) és tette mindezt 95%-os pontosság mellett. 4 kulcspasszt adott, ami ha lenne a fociban kanadai táblázat, bőven kidomborítaná Modric igazi erősségeit. 11 hosszú indításából vagy keresztlabdájából 11 volt pontos. Egyetlenegyszer lendült lövésre a lába, az eredményt láthattuk. Azt hiszem nincs több kérdés. Bár a whoscored.com 10-esre értékelte Pipita tegnapi teljesítményét (WTF?), nálam Modric a meccs embere.

[ Szerkesztve ]

(#11482) Boxer001


Boxer001
veterán

Hupsz, a Norwich kapusa leballag, piros. :D
Előbb meg az egyik rá akarta lőni kapura, erre olyan jól eltalálta, hogy a labdát jobbra bikázta, istenem. :D

(#11483) baluka26


baluka26
veterán

NextGen:
Chelsea - Juve 4-1. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11484) Tibiajax válasza 7600 GS (#11481) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a madrid leggyengébb láncszeme, ez nem is kérdés

(#11485) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a fene egye meg, h egyik se adja az észak-londoni derbit

(#11486) bandus válasza Tibiajax (#11484) üzenetére


bandus
veterán

ez szerintem rossz kijelentés, egy olyan játékosról, akinek a képességei, és az, amiben jó, nem teszik lehetővé a játékot. lássuk be, ha alapvetően a kontrákra játszik a csapat, abban a felállásban nincsen helye modricnak. de az, hogy a taktika miatt nem fér be, nem teszi őt gyenge láncszemmé. szerintem sokkal, de sokkal nagyobb problémája a csapatnak, hogy nincsen egy rendes, igazi csatárunk, már nagyon nagyon régóta. bár szvsz a kiemelkedő csatárok úgy összességében megfogyatkoztak manapság.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11487) Tibiajax válasza bandus (#11486) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de baluka megmondta
:K

(#11488) KisTücsök válasza baluka26 (#11483) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nagyon megy nekik. Kár, hogy erről a "mini BL-ről" nem sokat olvasni,

(#11489) baluka26 válasza bandus (#11486) üzenetére


baluka26
veterán

Kicsi (nagy) sarkítással:
Lehetek én a világ legjobb úszója, ha vizilabdázni kell.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11490) Integra válasza Tibiajax (#11485) üzenetére


Integra
titán

na ne már... hát ilyen is van még? :DDD

omfg, milan meccset nézem... :( :D

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11491) baluka26 válasza Tibiajax (#11485) üzenetére


baluka26
veterán

Arsenal - Spurs van?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11492) Tibiajax válasza Integra (#11490) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

meguntam a milan-meccset..

Baluka igen. csak most fulham név alatt játszanak az ágyúsok
:D

[ Szerkesztve ]

(#11493) Richard! válasza baluka26 (#11491) üzenetére


Richard!
addikt

spurs-west ham

benéztem én is :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#11494) Integra válasza Tibiajax (#11492) üzenetére


Integra
titán

nemtom mit nézzek, mert a tegnapi hamburg ordenáré nagy lebőgéstől olyan ideges lettem, hogy nem bírom nézni a mai bundesliga meccseket sem, még most is forrok, ha rágondolok, az ideg szétvág... :((( :DDD
4. vagy 5. helyre jöhettünk volna fel, mert az eintracht éppen x-et játszik... na nem is folytatom, csak csúnyát írnék :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11495) Integra válasza Integra (#11494) üzenetére


Integra
titán

és b+ vezet a stuttgart, érted?????????? vezet!!!!!
így a 4. helyet buktuk a vereséggel.... szétvág az ideg

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11496) baluka26 válasza Tibiajax (#11492) üzenetére


baluka26
veterán

Fulham nem Észak-London.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11497) Csuty94 válasza baluka26 (#11496) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Arsenal van észak Londonban nem? És a Chelsea a dél ugye?

[ Szerkesztve ]

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#11498) baluka26 válasza Csuty94 (#11497) üzenetére


baluka26
veterán

Arsenal észak. Chelsea - Fulham inkább nyugat.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11499) Boxer001


Boxer001
veterán

Az igen Baaaa...szépen mellé vágtad.

(#11500) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Na takarodj... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.