Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114022) Tibiajax válasza MdewC (#114016) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na jó..
szóval maradjunk annyiban, hogy krva szar meccs volt.. :D semleges szemmel nézve. telómat nyomogattam, ha épp nem az ajax meccsére kapcsoltam át, azt vettem észre
de hát mi is volt várható. a juve megtette a szokásos dolgát, megtalálta az egy gólját, utána rombolás és world class védekezés. ez ugye a Chi / Bonu-párossal adott, a többi meg csodásan csatlakozik a világ két legjobb védőjéhez. pogbáék meg lófaszt se tudtak kezdeni az olasz ultracsapattal, annyira látványosan megállt a tudományuk, ahogy már átlépték a félpályát. szevasz besztlíg, meg fontcsilliárdok... hagyjuk. juve bármelyik csapatot leveri a császári premier lígből, de láthattuk hogy a roma is simán partiban van, sőt a napoli is, de még lehet az inter is, ha odateszi magát. na mindegy
pogba annyira, de annyira szar, hogy már nekem fáj, pedig leszarom kb a béna unitedet. egy ratyi primadonna csak, egy futkorászó, áriázó, nyakigláb picsa. a juve beprogramozott kis terminátoraihoz képest a united csak egy cirkuszi társulat, buta zsoldosok. aki valamit ér az matic, meg a kapus. többi hulladék. rashford lenne még ügyes, de.. kevés. de a legnagyobb hulladék, a király jani, az nem a pályán keresendő a red devilsnél, hanem a kispadnál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.