Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111025) Tibiajax válasza sh4d0w (#111017) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

néztem az ute-meccset.. ügyesek voltak a fiúk, spanyolok mozogtak egy kicsit, ebben tökéletes társ volt az magyar első osztályú csapat
és amikor már azt gondoltam, a szinvonal rendben van, mutatták szünetben ennek a honvéd csapatnak a meccsét: 'jajj, csak rúgjuk már ki onnan valahogy a kapu elől... de ne ők!.. gól, sajnos ők rúgták be'
na most, és ez egy luxemburgi bajnoki csapat volt. nem a malmö, nem egy dán vagy portugál klub, egy luxemburgi. és simán verték a magyar klubot ők is
ez gyerekek... nem is tudom. szavakat is nehéz erre találni

de nem is értem. nem értem egész egyszerűen az egészet... hogy miért nem tudnak focizni
hogy a krva annnyjukat, hogy a labda ugyanaz, ugyanazt kell kell csinálni,passzolgatni, járatni, menni fel, csel, lő, gól. hogy egy a barca, a liverpool vagy egy lyon vagy a besiktas miért tudja ezt megtenni azzal a szájbakúrt kbszott labdával, ezek a suttyók meg miért nem?? egy nevesincs, alig jegyzett amatőr luxemburgi akárkikkel szemben. kapják az igen jó fizetést. eleve az h pénzt kapnak érte, hogy focizzanak xdddd. ezek... és nem 160nettót, jóval többet. egész nap semmi dolguk, csak hogy gyakoroljanak egymagukban, aztán egymással. és még gy is erre képesek, hogy felmennek, futkároznak a labda után, becsúsznak, belefejelnek a labdába ha kell, ha nem, és ennyi a tudomány. nekem ez egész egyszerűen egy érthetetlen dolog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.