Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Antonio


Antonio
senior tag

üdv...

kérlek titeket ha valaki tud, segítsen hamar ha lehet ...

szóval 1-2 órája még semmi baj nem volt most meg:

egyszerűen berakom az írott DVD lemezt (játék miegymás) amit 1-2 órája még símán olvasott, most meg kiírja hogy: hejezzen be egy lemezt a következő meghajtóba ... mintha nem lenne benne semm, kipróbáltam egy másik írott DVD-vel (spec csak ez a kettő van itthon) azt sem észleli nagyon idegesít a dolog és nem zudok mit kezdeni a dologgal :( :( , a CD-ket viszi!
mi lehet baj és hogyan lehet orvosolni? remélem valami egyszerű a baj és az elhárítása is!!!!!!,
csak azt nemértem hogy hip-hop* miért csinál ilyesmit ...
ja és kb 1 éves a gépem és eddig semmi ilyen baj nem volt

köszönöm a gyors segítséget!!!

* köze lehet ennek ahhoz hogy deamon toolst (virtuális meghajtó) használtam az elmúlt órákban, ?

[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#2) Flashy válasza Antonio (#1) üzenetére


Flashy
veterán

a játék nem találja a lemezt, vagy a windows?

(#3) Apophis válasza Antonio (#1) üzenetére


Apophis
őstag

Ilyen nekem is volt, megoldást pedig a DVD meghajtó kivétele-visszarakása jelentette, az ok érthetetlen. De várj meg jobbnak tűnő javaslatokat is, és csak utoljára próbáld az enyémet. :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#4) Antonio válasza Flashy (#2) üzenetére


Antonio
senior tag

a windows nem találja : dvd berak klikk a meghajtó ikonra :kírja hogy helyezzen be lemezt ... (ha megint ki-be rakom akkor se történik semmi max kírja megint)

(játék nem kéri mert még nincs instalálva sem)

[Szerkesztve]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#5) Antonio válasza Apophis (#3) üzenetére


Antonio
senior tag

hát mivel jobb ötlet eddig nem hangzott el? :o vagy ne legyek ennyire türelmetlen ?

lehet alkalmazom a te módszered : csak ki huzom meg bedugom a vezetéket?, (magyarül újra érzkeltetem a géppel hogy ''ne dvd meghajtót kaptál''? :)

de egy kicsit még várok, hátha valaki tudja mitől történnek ilyen ''furcsaságok'' :F

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#6) Antonio válasza Antonio (#5) üzenetére


Antonio
senior tag

megcsináltam

most már rendbe vannak a dolgok ...

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.