Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 2lock


2lock
csendes tag

Tetszik nekem az Abit kr7a-133 alaplapom chipset hűtője (via266A), és leszerelném, hogy rátegyem a videokártyára, mert ami azon van az visít.
Nagyon fontos az alaplapi chipset hűtől. Sok gyártő van, ahol a chipsettre csak sima hűtőbordát raknak. Levehetem-e vagy sem ez itt a kérdés. (valószínűleg úgy is leszedem, de kíváncsi vagyok)

(#2) 2lock


2lock
csendes tag

A ''nagyon fontos az alaplapi chipset hűtő'' mondatom az kérdőmondat.

(#3) atty


atty
tag

Gondolom nem véletlenül rakták rá :)) !!

atty

(#4) esteban


esteban
senior tag

Huto mindhogy kell, de hogy van e rajta venti vagy sem az mas kerdes :) ...
Sok esetben a ventilator csak design !!! Lasd.: Hercules VGA-k pl. :D .. szoval ha jo a legmozgas a hazban akkor tegy ra egy meretesebb vasat, pl. PI borda es jo lesz.

En a VGA-n csereltem le a zajos ventit egy PI hutore ...

iBook + RedBull :)

(#5) emvy


emvy
nagyúr

Hagyd csak rajta a chipseten a hűtőjét, szerezz valahonnan egy kisebb proci bordát, és pakold rá a videora.

while (!sleep) sheep++;

(#6) emvy


emvy
nagyúr

Hagyd csak rajta a chipseten a hűtőjét, szerezz valahonnan egy kisebb proci bordát, és pakold rá a videora.

while (!sleep) sheep++;

(#7) xuldar válasza 2lock (#2) üzenetére


xuldar
őstag

Hát, ha még szeretnéd egy ideig használni az alaplapodat, akkor minimum pótolni kell a hűtőt. Különben mehet a konyhába tojássütőnek, mert másra nemigen tudod majd használni :DD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#8) 2lock


2lock
csendes tag

A frász se gondolta, hogy így le fogtok beszélni róla, de nem bánom hallgatok rátok és rajtahagyom. (pedig nagyon leszedtem volna mert alig van hangja, és jobban is mozgatja a levegőt mint a vga kis ventije).
Kösz mindenkinek.

(#9) utax válasza 2lock (#8) üzenetére


utax
aktív tag

akkor ne hallgass ránk, szedd le !
DE! készíts róla fényképet, mi is szeretnénk nevetni ! :))

Use the force, Dude !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.