Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  a Celeron a ludas? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pitik


Pitik
csendes tag

Hahoo! Szerintem erdekes gonddal kuszkodom. :)
Megmagyarazza ezt nekem valaki, esetleg tanaccsal segit is? Szoval: amiota Intel Celeron 2,4 MHz-es gepem van, a HP Laser Jet 5L nyomtatommal es az ArtiScan szkeneremmel csak gondok vannak, mert a Win XP nem kezeli ezeket rendesen. Egy oldal szkenelese pl. 20 percig tart normal minosegben, kozben a gep iszonyatosan lelassul, a nyomatas pedig hibas. Valaki ezt azzal magyarazta nekem, hogy ez azert van, mert a proci Celeron... Igen, de egy particiora tettem Win 98-at es az alatt ugyanez a gep tokeletesen kezeli a nyomtatot es a szkenert is. Am szeretnem a nyomtatot es szkennert a Win. XP alatt is hasznalni, ehhez kernek tanacsokat a megoldasra. Probaltam USB atalakitot beszerezni, hogy USB-vel csatlakozzon a szkenner, illetve a nyomtato es ne Paralel-el, de nem talalok olyan atalakitot, amelyiknel a Paralel ANYA legyen. ... csak APA Paralellel szolgalnanak mindenhol. Tud valaki segiteni? Koszi elore is!

(#2) kételkedem válasza Pitik (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

A kérdésed bőven elfért volna az azonnali kérdéseknél. :U

Ha mind a két eszköz drivereit megfelelően telepíted az xp-re is, akkor ott is rendesen fognak majd menni. A CPU-nak nem sok köze van ahhoz, hogy 20 perc alatt olvas be a scanner egy oldalt.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3) Bordoi válasza Pitik (#1) üzenetére


Bordoi
őstag

Használd a linkelt topikot.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  a Celeron a ludas? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.