Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) montaron


montaron
tag

Sziasztok! van egy problémám... próbáltam beizzitani a A7N8X soundstorm hangjait amit sztereo jackkel vezettem bele a 6 csatornás erősítőbe... nvidia mixer beállítom 5.1re (nem dolbyra -arra kéne?) majd hangszóróbeállítás a 4 környező hangszóróra simán kiadja a fehérzajt, de a subwoofer és a center meg se nyikkan... beraktam egy 5.1 es filmet, és ott is a szöveget nem hallottam mert a center süketel....
mit kellene átállítanom még? valami driver probléma? vagy az az alaplapi jack aljzat más és ha beledugok egy normál jacket nem jól érintkeznek?

segitsen valaki...köszönöm....

(#2) L3zl13 válasza montaron (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mármint egy darab sterero jack-kel küldted át az 5.1-et az erősítőre? :F
Vagy 3-mal?

Aki hülye, haljon meg!

(#3) ftc


ftc
nagyúr

Tegyél fel uj drivert és nézd át a kábelokat.

(#4) Dufresne


Dufresne
addikt

Ha soundstrom, akkor van 1 olyan kis fül valahol, hogy crossover freqency és azt be kell pipálni, utána a csúszkán állítgathatsz és úgy jó lesz elvileg. Legalbbis nekem is ez volt és jó lett:)

(#5) montaron


montaron
tag

gyártottam 3 pár sztereó jack kábelt, amik jól is sikerültek... a front meg a rear simán szól...

Az LFE crossover frequencyre gondoltál? ott van valami min meg max...

vagy szarjam le a nvidia mixert..... és realtek driver? most 4.27 es nvidia van fenn..



[Szerkesztve]

(#6) Dufresne válasza montaron (#5) üzenetére


Dufresne
addikt

Arra gondoltam igen.

(#7) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem lenne neked jobb spdifen keresztül áttolni a hangot a külső erősítőbe?

Aki hülye, haljon meg!

(#8) montaron válasza L3zl13 (#7) üzenetére


montaron
tag

negatív rég legyártott kábelek húzodnak a falon keresztük egyik szobából a másikba.... a szekrényt nincs kedvem elhúzni..:DDD

(#9) montaron


montaron
tag

még valaki tippek... begyűjtök sokfélét hátha több megoldással kell próbálkoznom...:))

(#10) montaron


montaron
tag

egyéb javaslatok?

(#11) montaron


montaron
tag

nos?

(#12) montaron


montaron
tag

más valaki?

(#13) Dufresne


Dufresne
addikt

Ezekszerint crossover freki nálad nem jött be?
Amikor nyomod a speaker wizardot, akkor normálisan megszólaltatja a mélyet és a centert?

(#14) DukeFX válasza montaron (#1) üzenetére


DukeFX
tag

Ha az alap (L-in, L-out, MIC) felszerelésed van, akkor a Line-Out-ba dugd az erősítő elülső hangfalaira hivatkozó kábelt, a hátsókat a Line-In-be a Center-Subwoofer-t a Mic-be. Beállításoknál állítsd 5.1-re oszt ennyi.

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.