Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  A7n8x-x-hez milyen videokarit??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kirbly


Kirbly
aktív tag

A fent emlitett mobohoz mit ajanlotok? a procim 2200+ athlon xp, de 2400+-kent uzemeltetve. nagyon jol megy a gep a mostani gef2-vel is de ugye ez a kari mar kicsit idejetmult :)

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#2) HiperG


HiperG
addikt

Mennyit tudnál rászánni?

Amugy -X es Asust venni balga ötlet volt...na mind1

(#3) Kirbly


Kirbly
aktív tag

az lehet, de mar csak deluxe-ot lehet venni, nekem meg nem kell a a sok cucc, es ez a lap csak a dualt nem tudja, minden mast tud ami nekem kell :). es jol is megy... semmi gond vele :)

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#4) Kirbly


Kirbly
aktív tag

ja amugy max 30 ezret tudok raszanni :)

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#5) MaUser válasza Kirbly (#4) üzenetére


MaUser
addikt

Ennyiből nem nehéz választani: geforce 4 ti 4200.:)
A radeon 9600 pro drágább jóval a 9600 meg csak talán hl2 alatt lesz gyorsabb, egyébként jóval lassabb, meg drágább. A hl2 képeket elnézve az a kis különbéség a dx8 és 9-es renderelés közt nem is vészes.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#6) Kirbly


Kirbly
aktív tag

es ha van egy olyan lehetosegem h nagyker aron vasaroljak, akkor megeri e a radeon 9600 vagy szanjak ra meg egy kis penzmagot es inkabb pro-t vegyek?

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#7) Keitaro válasza Kirbly (#6) üzenetére


Keitaro
addikt

akkor inkább a kis pénzmag és Pro. +50% memória sebesség

(#8) MaUser válasza Kirbly (#6) üzenetére


MaUser
addikt

Hát radeon ügyekben nem vagyok nagyon otthon, úgyhogy inkább nézd meg az agusztus 27-ei cikket a témával kapcsolatban. Bár én a helyedben vennék 25.000-ért egy gef 4-et és tuningolnám amennyit lehet. Szvsz nem ér meg a radeon +15.000-et vagy többet. Sajnos annyival nem gyorsabb, dx9 alatt majd biztosan, de az még messze van és oda meg a brutal force-a kevés.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) HiperG válasza Kirbly (#6) üzenetére


HiperG
addikt

Inkább 9600 széria..
Mostmár télleg nyakunkon a dx9es gémek... és ezt meg kell támogatni valamivel :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  A7n8x-x-hez milyen videokarit??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.