Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atsil


atsil
tag

Hello!

Van 2 db sulinetes PQI 512MB 400MHz-es ramom és az lenne a kérdésem, hogy ha veszek egy ASUS A7N8X-E Deluxe alaplapot, akkor fognak e a memóriák duálba dolgozni ezzel az alaplappal. Kinek milyen tapasztalata van?
Azért gondoltam erre a modellre, mert már két ASUS alaplapom is volt és mind a kettővel meg voltam elégedve.

(#2) Lajbi válasza atsil (#1) üzenetére


Lajbi
csendes tag

Az asus szerint nem legalábbis nincs feltüntetve a támogatott ramok között, de attol még működhet.

Ha lehetőséged van rá rakasd össze a gépet és futtas memtesztet mielőtt hazaviszed én már csak így veszek alaplapot. sztem csak így lehet biztos az ember :))

egyébként nagyon tuti ez a lap :C

[Szerkesztve]

Codegen, egy ami mindent visz!

(#3) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Nekem ilyen lap 2db 256-os Pqi rammal megy hibátlanul dualban. Egyébbként van több topik is amelyik ezzel az alaplappal foglalkoik--->kereső.

(#4) _cirmos_


_cirmos_
őstag

1. én nem vennék asus-t soha többé (bár csak én fogtam ki valszín, de akkor se...)
2. 99% hogy mennek duálban, egy gyártótól van a két ram, ez egy jó alap
3. ha mégse megy az se egy nagy tragédia, a dual channel inkább reklám. néhány százalék pluszt ad a memória-kezelésnél, szvsz elég jelképes

(#5) atsil


atsil
tag

Köszi a válaszokat, megpróbálom teszteltetni az üzletben.
Lehet, hogy mégsem ASUS lesz, egyre több rosszat hallok róla.
Talán Epox.

(#6) Lajbi válasza atsil (#5) üzenetére


Lajbi
csendes tag

Nemtom mit hallaotál, de szerintem nem rosz lap. Most nem rábeszélni akarlak, de minden fajta alaplapban vannak hibáás példányok és itt a forumon ennek a lapnak nem nyitottak(tunk) olyan sok topicot, mint mondjuk az NF7 vagy NF7-S-nek.
Végy olyan lapot amilyet akarsz, de mindenképp teszteld le. :C
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=35&swhat=NF7&show=AND&ssep=&sid=[/L]

[Szerkesztve]

Codegen, egy ami mindent visz!

(#7) denes44


denes44
tag

Az úgy fog működni, ha Két 256-ost beteszek dualba, meg még egy 256-ost csak úgy simán mellé?

(#8) Szél válasza denes44 (#7) üzenetére


Szél
tag

Nem. 1-3 slotban 2db megy dualban. Viszont a 3db hasznosabb szvsz, a dual annyit nem ér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.