Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) berle


berle
csendes tag

Hi!
Csakk annyit szeretnék megtudni, hogy hogyan lehet szétszeni ezt az egeret.
Hülyén hangzik, de hát ez van. Csavar asszem nincs benne, talán pattintós, de csak az eleje jön le, a hátsó részt nem sikeröl leszedni...
Hátha valaki már látott/csinált ilyet :)


BERLE

(#2) Johnny


Johnny
senior tag

Szerintem szedd le a zsinórtól távolabbi ''tappancsokat'', az alatt lesznek a csavarok.

(#3) elttiL


elttiL
senior tag

Igen, az elöttem szólónál a pont... rsfw-35-ömön is így van...

(#4) berle


berle
csendes tag

áháá. féltem volna leszedni, de ha ott van, hát ott van. hurrá!


KÖSZI

(#5) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

ehez az egérhez kellene nekem driver de a hivatalos oldalon nem találtam hozzá:
Bővebben: link
valaki tudna segiteni mert anno flopyn volt hozzá de sajna dataerror-os lett a lemez:( előre is köszi.

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#6) Mania válasza Mr.Skyline (#5) üzenetére


Mania
senior tag

Az oldal alján ott volt a link,innen Bővebben: linkletöltheted (v.7.64)





[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#7) Mr.Skyline válasza Mania (#6) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

oksi, köszi, de vaksi vagyok!:DD

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#8) Aegis1


Aegis1
csendes tag

Sziasztok!

Az a gondom, hogy az A4Tech WOP-35ös egerem vezetéke érintkezési hibás lett. A kábelből ki is vágtam a hibás részt viszont elkövettem egy alapvető hibát: mielőtt kihúztam volna a kábelt az egérből, nem néztem meg hogy hova milyen színű kábel kerül :O :F .
Akinek ilyen típusú egere van meg tudná mondani hogy melyik számhoz milyen színű vezeték kerül? Nagyon hálás lennék :R [kép]

(#9) Aegis1 válasza Aegis1 (#8) üzenetére


Aegis1
csendes tag

up valaki? :F

[Szerkesztve]

(#10) Aegis1 válasza Aegis1 (#8) üzenetére


Aegis1
csendes tag

UP
nagyon fontos lenne :R :B

(#11) Loha válasza Aegis1 (#8) üzenetére


Loha
veterán

Szinekkel hadilábon állok :) , de:
1.) Sárga
2.) Fehér
3.) Zöld
4.) Fekete

Nekem ugyan ez volt a kábellel, és ugyan így kivágtam a rossz darabot, de nekem a csatlakozót nem kellett leszednem.

(#12) Aegis1 válasza Loha (#11) üzenetére


Aegis1
csendes tag

SIKERÜLT!!! Köszönöm a segítséget!!! :R :R a különbség csak annyi, hogy a sárga helyett piros kábel van :)

(#13) Loha válasza Aegis1 (#12) üzenetére


Loha
veterán

Akkor ezt most arra fogom, hogy az enyémben biztos sárga a kábel, a tiedben meg piros :DDD

Szerinted ha kiforrasztom az a ledet hátulról, ami csak azért van, hogy piros fénnyel dekorálja az egeret, attól még működni fog? :)

(#14) Aegis1 válasza Loha (#13) üzenetére


Aegis1
csendes tag

Szerintem igen. De mért akarod kiszedni? :)

(#15) Bubu79 válasza Loha (#13) üzenetére


Bubu79
addikt

Simán üzemel.
A fenti képen ( kibontott ) mintha egy SWOP35-öt láttam volna ( volt ilyen egérkém ) - de az is lehet, hogy a kettő kiköpött mása egymásnak belülről :DDD
az enyémben LED-et cseréltem és akkor úgy vettem észre, hogy a hasában lévő és a popójában lévő LED a meghajtó IC ugyanazon kimenetéről van ellátva feszültséggel - de persze a LED-eknek saját előtét ellenállásuk van.
Ha kiforrasztod a hátsót, akkor az alsó tovább üzemel a régi fényerővel ;)

Most nézem csak: az SWOP35-ömnek csak 3 gombja volt... :B

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16) Loha válasza Aegis1 (#14) üzenetére


Loha
veterán

Jó kis led, meg tök fölöslegesen világít :)

(#17) Loha válasza Bubu79 (#15) üzenetére


Loha
veterán

Tovább fog erősen világítani, tehát késöbb veszi vissza a fényerejét? :)
Lehet mindjárt kipróbálom, de addig nem tok kattingatni ;]

[Szerkesztve]

(#18) Aegis1 válasza Loha (#17) üzenetére


Aegis1
csendes tag

áh szerintem nem :))

(#19) Aegis1 válasza Bubu79 (#15) üzenetére


Aegis1
csendes tag

ez egy WOP-35ös S nélkül :) a 2 között csupán annyi a különbség, hogy a WOP-35ösnek 2 görgője van, és a jobb és bal oldalán 1-1 gomb, ami alapból a böngészést segíti (vissza, előre). Persze ehhez is van driver lemez, azt ha felrakod, akkor egy progi segítségével át lehet állítani a gombok funkcióját, de szerintem nem érdemes :) . Egyébként nagyon jó ez a WOP-35ös, nekem már 4-5 éve megvan, és semmi gond nem volt vele (csak most volt a vezetékkel). :)

[Szerkesztve]

(#20) Loha válasza Aegis1 (#19) üzenetére


Loha
veterán

Nekem is már jó ideje megvan, kb. 3év után volt gond a vezetékkel, addig semmi.
Gyártási dátuma szerint egyidős a tieddel :) Szóval senki ne mondja, hogy nem tartós egér :)

(#21) Aegis1 válasza Loha (#20) üzenetére


Aegis1
csendes tag

jé most veszem észre hogy rajta van a gyártási dátum is :D

ezekszerint az A4Tech egereknek csak a vezetékhibájuk van semmi más

A4Tech 4ever! ;) :R

(#22) BlindG válasza Aegis1 (#21) üzenetére


BlindG
csendes tag

hopsz :)

[Szerkesztve]

(#23) Loha válasza Aegis1 (#21) üzenetére


Loha
veterán

Abban a vezetékhibában nekem eléggé benne volt a kezem :) szóval én nem nevezném hibának, meg az sem róható fel, hogy egy olcsó egeret nem 5 évre terveznek :)

(#24) Aegis1 válasza Loha (#23) üzenetére


Aegis1
csendes tag

mennyiért is vetted?
enyém 4500,- volt akkor, most már 2500,-ér is láttam (Mistral)

[Szerkesztve]

(#25) Bubu79 válasza Aegis1 (#19) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazából az enyém is üzemel még, csak nem tudtam ellenállni egy NB-50-es Wireless opticalnak, ezért lecseréltem :)
Jó kis egér - előtte egy A4Tech görgőset használtam, amivel túl sok gondom nem volt, hetente egyszer megmostam a golyóját ( :DDD ) - de inkább csak megszokásból.
Az előtt három golyós Geniust vágtam falhoz ( nehezen tanulok ;] ). Azok igencsak igényelték a törődést :U

Loha #17: a fényerő nem fog változni, mert ugyanazon az előtét ellenálláson keresztül kapja ez után is a naftát, mint eddig. A LED-ek az előtét ellenállásukkal sorba vannak kötve és ezek a sorok vannak párhuzamosan. ( Rajzolnék, de Paint analfabéta vagyok :D )
Egyszerűen arról van szó, hogy az IC kimenete ( ami hajtja a LED-eket ) kissebb terhelésnek lesz kitéve, mivel már csak egy LED-et kell ellátnia. :)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26) Aegis1 válasza Bubu79 (#25) üzenetére


Aegis1
csendes tag

nemsemmi egér az se :Y hát hiába...A4Tech azis :R

A Genius egerek meg no comment...nekem is volt egy, de nem bírta sokáig. Iskolában is olyanok voltak, de szinte hetente kellett őket cserélni. :F

(#27) Bubu79 válasza Aegis1 (#26) üzenetére


Bubu79
addikt

Már két ( vagy három :F ) hónapja koptatom és eddig tuti :R
A másiknak csak annyi bűne volt, hogy a macska rá tudott ülni a farkára... :DDD
Az egérpad farkára meg hadd üljön ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#28) Aegis1 válasza Bubu79 (#27) üzenetére


Aegis1
csendes tag

najah...én megtanítottam, hogy odakint a helye, szal' nekem nincs ilyen problémám :DD

(#29) Loha válasza Aegis1 (#24) üzenetére


Loha
veterán

4k körül volt asszem. Egy haverom most vett nem olyan rég 2k környékén.

(#30) Loha válasza Bubu79 (#25) üzenetére


Loha
veterán

Ok mostmár értem :)

(#31) Bubu79 válasza Loha (#30) üzenetére


Bubu79
addikt

Bocs, most, hogy visszaolvastam az első hsz-em tényleg félreérthető volt :B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.