Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pardoc


pardoc
tag

Tud valaki márkákat/konkrét nyomtatókat javasolni. Az árfekvés inkább 30000.
Nyomtatókban nem vagyok otthon, de a cégnél HP termékek vannak, és azt tudom, hogy a HP/Compaq laptopok drágák és sz@rok. Nyomtatóikra is igaz?

(#2) Dworkyll válasza pardoc (#1) üzenetére


Dworkyll
tag

Öcsém, te aztán nem vagy semmi. Ugye elcserélsz nekem egy fehér A4-es lapot egy ugyanilyen BMW-re?

A HP/Compaq notebookok (laptopot évek óta nem gyárt senki) nem szarok, csak vannak olyan modellek, amiket a magadfajta ''olcsójánosok''kedvéért csinálnak egyáltalán (Presario/Pavillion). Meg van a business class, pl az Evo sorozat, ami teljesen rendben van. Ugyanez igaz persze a többi komoly bandára is (Fujitsu Amilo pl), olcsó húsnak híg a leve, de a magadfajtából sok van, ezért lehet eladni a Gericomot, meg a többi hulladékot.

Sajnos a nyomtatópiacot is elfertőztétek, ezért van low end nyomtató, amikor a mechanikát gyakorlatilag ingyen dobják utánad (patronárban magyarul), aztán meg veheted a kellékanyagot sokér. Ahelyett hogy vennél 1 normálist. Nálunk egyetlen (!!) nagy HP printer szolgál ki vagy 60 embert, ugyanez a vas a fénymásolónk és a faxunk. Teszi ezt évek óta, el tudod képzelni milyen terheléssel. Nem száz ropi volt, de nem is hatvanszor 30.

Vegyél rendes printert, vagy ügess el a Copy Generalba.

Komolyan.

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#3) Rez_Grof válasza pardoc (#1) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Hát ennyiért mondjuk egy gyengébb canon a4-es nyomit lehet venni,+ áfa. Ha sokszor kell ilyen méretű nyomtatás akkor ezt anyomtatót ajánlanám:
Canon i6500
[link]

Ez olyan 80-100K körül láttam még legutóbb bruttó árban.
HP semmi féleképpen nem ajánlanam, egy részt drága a kellék anyag, másrészt silány a gép minősége, és nyomtatási minősége meg se közelíti a Canont.

[Szerkesztve]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#4) Manitou válasza pardoc (#1) üzenetére


Manitou
addikt

Én 70-80 nál bruttóban sehol nem láttam még olcsóbban semmilyen A3-as nyomtatót. :(
Akciósan lehet venni kifutott szériákat 80 körül, de ezt se mindenhol.

(#5) Oreg_Nene válasza Dworkyll (#2) üzenetére


Oreg_Nene
tag

Helyes a válasz, szívemből szóltál :R Egyszerűen ennyiért nincs és nem is lesz ilyen paraméterekkel printer - Copy Generalban amúgy kb 1 éve kb 900 huf környékén nyomtattak ki egy A3-ast, ha sokat nyomtatsz jól jársz egy drágább nyomival

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#6) Dworkyll válasza Oreg_Nene (#5) üzenetére


Dworkyll
tag

Köszi ;)

Véletlenül ezen a piacon (IT) teszek veszek, és tele van már a hócipőm ezzel a mentalitással, hogy ''mennyit engedsz a feléből'', meg ''ki ad nekem egy új BMW-t egy használt Suzuki áráért''... :(

15 éve tart a nyomorult rendszerváltás, és úgy látom, sokaknak még annak mondatnak a felfogása is gondot okoz, hogy NINCS INGYEN EBÉD. A HP sem mind szar, és a Canon sem mind jó. Mindkettőből van ilyen is és olyan is. Vagy ócsó, vagy jó. A kettő együtt egyszerűen nem tartható fent hosszú távon. Pont.

Uff-

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#7) pardoc válasza Dworkyll (#2) üzenetére


pardoc
tag

Na. Minősítetted magad öcsém. Feltettem egy kérdést, te meg fikázol. Érdemi választ em adsz, csak fikázol.
1. Én konkrétan EVO 1020-asról beszéltem, ami akkoriban mikor rendeltük nem volt ''olcsó hús''. Viszont annál szarabb volt. TFT, CPU, aksi,... ami lehetett elromlott bennük. Nekem úgy kezdte, hogy a szigetelés 1 hónap után belógott a start menübe. Pedig nem dobáltam. Volt akinek a nem mobil CPU megsütötte a vinyót is, zsinórban 3x 4 hónap alatt. És akkor arról még nem beszéltem hogy a tápok sem voltak jók 20%-ban (!).
De ott van a HP/(Compaq)NC8000, ami már sokkal jobb, de annyi pénzér jobbat is lehet. HAtározott benyomásom, hogy a HP laptopok helyett annyiért jobbat is lehet. Vagy olyan minőségűt sokkal olcsóbban. Erről ennyit.
2. Nyomtatóban - mint ahogy írtam is - abszolúte nem vagyok otthon, árban sem. Ezért kérdeztem. Ennyi van rá, mx 40k, de ha annyiért csak nagyon gyenge A3-st lehet akkor kérek szépen javaslatot A4-sre.
3. ''Fehér, új A4-es lapomat elcserélném hasonló állapotú BMW-re'' -ha már a viccről van szó.
4. Nem vagyok olcsójános, tény hogy kőgazdaganyuciapucipénzéből sem, hanem ha valamit veszek, utánajárok, és megfontolom, nem vagyok márkabuzi.
5. Képzeld nálunk meg egyetlen nagy lézer Canon printer/scanner/fénymásoló szolgál ki mindenkit, ami tudja az A3-ast, de nem az enyém, nem vágok fel vele.
6. Ahhoz, hogy mindenből olyanom legyen, ami ''rendes'', sajna a mostani fizum nem elég.
7. Uff

Rez_Grof, Manitou: Köszi a normális hangvételű választ.

(#8) pardoc válasza Dworkyll (#6) üzenetére


pardoc
tag

Na, akkor persze hogy a drágát akarod elsózni. Akkor jobban pörög a piac...
NEkem meg az ilyen hozzáállástól kell hánynom: ha jó, akkor drágán kell adni.
Egyébként ellenkezőre láttam már példát: drága és szar, pont az EVO1020

(#9) pardoc válasza Rez_Grof (#3) üzenetére


pardoc
tag

NEm tudod a Canon i6500 mennyibe kerül?

(#10) norbiphu válasza Dworkyll (#2) üzenetére


norbiphu
senior tag

te hány A4 - es BMW - t láttál életedben? :D
:P

egyébként meg lehet nem kéne ilyen stílusban beszélni pardoccal



[Szerkesztve]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#11) Alex91 válasza pardoc (#9) üzenetére


Alex91
félisten

http://www.ebolt.hu/category2196.html

Valogass! :D

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#12) pardoc válasza norbiphu (#10) üzenetére


pardoc
tag

Nu :) Nem A4-es BMWt, hanem új, fehér A4-es lapot új, fehér BMWre
Persze lehet Audival jobb :)

[Szerkesztve]

(#13) pardoc válasza Alex91 (#11) üzenetére


pardoc
tag

Hmmm. thx. Azt már látom, hogy A3-ast nem veszek.
De akkor melyik A4-es jó ár/teljesítmény arányt nézve. Mármint a patron és az alkatrész ára, strapabíróság is fontos a minőségen kívül...esetleg egy cikk?

(#14) Alex91 válasza pardoc (#13) üzenetére


Alex91
félisten

Canon PIXMA 4200

[link]

[Szerkesztve]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#15) Dworkyll válasza pardoc (#7) üzenetére


Dworkyll
tag

Hmm,

miért kérdezel (hülyeséget), ha nem tudsz olvasni? Már elsőre is mondtam ,de a kedvedért megismétlem (lassan írva):

Vegyél rendes printert, vagy ügess el a Copy Generalba

Az A4-es poént tényleg elszúrtam, tényleg Audival van, de te se vetted észre :DDD

A kérdésfölvetésed meg azért hülyeség, mert kb három honlapot kellett volna megnézzél, hogy tisztába gyere vele, hogy milyen árfekvésben vannak ezek a cumók. Arról meg ne beszéljünk, hogy továbbra is a lehetőségeidből és nem a piacból határozod meg az árat. Ez verte ki nálam a biztosítékot.

Továbbá. Nem írtad, hogy irodai nyomtatásra kell, szines doksikhoz, vagy fotókat akarsz nyomni. Nagyon nem mindegy.

Az ár/minőség arányról. Minden komoly gyártónak volt már szar szériája mindenből. Maxtor és IBM vinyók, pukkanós tápok, emléxünk ugye, stb. Te is kifogtál egyet. Van az úgy. Én meg történetesen egy notebookszervíz mellett dolgozok és látom miket hoznak oda, és miket vesznek maguknak ;)

És most egy pár szót a nyomtatókról. Az olcsókkal az a baj, hogy eldobhatókra tervezik, nulla szervizelési lehetőséggel. A magadfajták miatt, mert sír a szátok, ha ki kell fizetni valami megbízható motyót. Az egyetlen okosság, mert az azért kell bele, hogy nyomtasson egyáltalán a patronban van, úgymint nem fakuló, jól porlasztható tinta, értelmes célbajuttó megoldással. Ezért aztán drága is, mint a fene. (10 év alatt pont a tizedére faragták a cseppméretet, az se volt ingyen, de legalább a mostaniak gyorsak és nem áztatják el a papírt) De jönnek az indiánok, és újratöltik. Muhaha.

Látod te is, hogy Canonék is tudnak jót, ipari/irodai méretekben, de nagy a gyanúm, hogy az alsóház pon ugyanolyan lecsó, mint a HP. A szervízéről ne nagyon beszéljünk, mert az nincs neki, a HPnak meg van, igaz pont az előző bekezdés miatt épp ezen a fronton simán a hajunkra kenhetjük, mert az olcsó tintasugarasokat nem éri meg javítani. A HP legalább ott próbál meg korrekt lenni, hogy megsaccolja a nyomtatási egységköltséget. (ott láthatod, hogy miért kell lézert venni, akár otthonra is) És ezt olyan komolyan gondolja, hogyha akarod akkor nem nyomtatót veszel tőle, hanem nyomtatási kapacitást adott forint/lap áron. A többit, kelléket, papírt, szervízt intézi. Szerintem ez értelmes mondás, nyomtatóért még egy árva buznyákot nem adtam, és ez egyenlőre igy is marad, nyomtatásért viszont már fizettem.

Szerintem elég egyértelmű a helyzet, nézd meg hogy milyen megoldással: HP/Canon/Lexmark/Xerox nyomtató, vagy nyomtatószolgáltatás (pl. Copy General, vagy sarki Másolda) mennyire jön ki a lapköltség, és ebből válaszd a legolcsóbbat.


http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#16) Dworkyll válasza Alex91 (#14) üzenetére


Dworkyll
tag

Hát, ha fotót kell nyomtatni (franc se tudja mennyiért ;)) akkor nem rossz. De marketingből nincs hiány itt se: http://h20195.www2.hp.com/V2/pdf/5983-2816HUE.pdf

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#17) pardoc válasza Dworkyll (#15) üzenetére


pardoc
tag

A rendes printer kategóriát még nem ismerem. Igaziból normális printert szeretnék, de nem rendes printer típusút, hanem valami konkrét okosságot szeretnék tudni. Tehát gyártó/típus.
Az rendben van hogy kb 1 óra alatt találtam volna kb 200 honlapot ami ezzel foglalkozik, de nem biztos hogy ki tudom szűrni, h melyik mondja az okosat meg melyik marketing. Ezen kívül inkább elhiszem a személyes tapasztalatot. Főleg ha sokan mondják (természetesen nem a hülyeséget).
Ez az amit nem akarsz megérteni: naná, hogy a lehetőségeim határozzák meg, h mit veszek és nem a piac. Az a helyzet ha csak merdzsók lennének a piacon 10milla+ HUFért, tuti nem vennék. Nem engedné meg a helyzetem. Hidd el, a 40e is most nagy érvágás. Na jó, elmondom, bár nem akartam mert nem ide tartozik: nem nekem kell a nyomi, csak én járok utána. Barátnőm grafikus, neki kell a grafikái kinyomtatására, festmények, grafikák ilyesmik. Én ntényleg nem vennék addig nyomtatót, amig üzletszerűen nem használnám, és akkor lehet színes lézerre gyűjtenék. Csakhogy barátnőm most kezdi el a pályát, nincs neki több pénze, tőlem meg nem akar kérni. Tehát a helyzet határozza meg. /én magamnak meg néha neki is a céges lézeren szoktam nyomtatni, az úgy olcsó/ Nyomdába sem rohangálhatunk akármikor, nem vagyunk Bp-en, hanem Veszprémtől 20km-re egy kis faluban. Ráadásul nagyon nem éri meg még a színes A4 sem a nyomdában.

Namost az EVO1020-nál nem egy volt rossz, hanem az összes.

Asus alaplapom van, mert szerintem megéri az árát. Seagate SATA-s, meg ATAs vinyóim, ugyanezért. AMD-m van, mert szerintem az intel nem éri meg az árát. Samsung monitorom van, mert az nem zavarja a szemem... nem sajnálok sokat kifizetni egy megbízható motyóért, de _szart nem veszek_.

Errefelé a színes A3-as 450-500HUFért van. Sokkallom. Baján tudok egy helyet ahol 200ért megcsinálják.

Na mind1.

(#18) T. Almeida válasza pardoc (#17) üzenetére


T. Almeida
senior tag

OFF:
A cégnél 5 darab EVO1020, és mindegyik selejtes..azt hittem, hogy csak mi fogtuk ki a szarokat...alaplapcserék, memóriacserék szinte mindegyiknél befigyeltek, 2-nél szar az LCD, ja és az összes kezd széthullani 2 év után (műanyag borítás rettenetes gagyi).

(#19) pardoc válasza T. Almeida (#18) üzenetére


pardoc
tag

Jaja. Nálunk 10-12 van, nem tudom pontosan, most 2.5 évesek kb, és a céges szabály, hogy egy laptop 4 évig. Most a főnök elkezdett azon agyalni, h hogyan kerülje ezt meg, mert most le akarja cserélni az összeset. Pedig ő aztán spórol. Komolyan mondom, az armada E500-asok gyorsabban bootolnak meg kapcsolják le magukat.

(#20) T. Almeida válasza pardoc (#19) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Mi pont az EVO-k miatt döntünk úgy, hogy áttérünk IBM laptopokra...mert már a hócipőnk tele volt, hogy állandóan sipákolnak a felhasználók, hogy így lassú, meg így meg úgy fagy, meg hogy most miért nem lehet bekapcsolni (akksi ki + be megoldja) stb.
Az IBM-ek szuperek! :)

(#21) pardoc válasza T. Almeida (#20) üzenetére


pardoc
tag

Jah nálunk Company policy, hogy csak HP. Minden informatikai cuccból. Most pl HP L1706-os TFTket vettünk, mindenkinek...hadd ne mondjam. Total LG feeling, a menüje gagyi. Csak VGA-s csatija van. Persze sokkal jobb mint a régi 19'' Compaq CRT-k, azokkal kiült az ember szeme.

(#22) T. Almeida válasza pardoc (#21) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Nálunk is csak HP cuccok voltak eddig...aztán addig csesztettük a főnököt, hogy próbáljuk már ki más cuccokat is...úgyhogy MOST először (10 év után) vettünk 10 db Samsumg Syncmaster TFT-t és 5 db ThinkPad-et...Most mogyorózom a főnököm Canon nyomtatókért.

Bocs az OFF-ért!

(#23) Dworkyll válasza pardoc (#17) üzenetére


Dworkyll
tag

Alakulsz már :DDD

Ez az amit nem akarsz megérteni: naná, hogy a lehetőségeim határozzák meg, h mit veszek és nem a piac.

Ez így rendben is van. Amit viszont én mondok, hogy nem a lehetőségeid határozzák meg az árat, bármennyire fájdalmas is, (és nem is a költségek!, bár van rá hatásuk) hanem a piac. Elméletileg.

Errefelé a színes A3-as 450-500HUFért van. Sokkallom. Baján tudok egy helyet ahol 200ért megcsinálják.

Legyél erős, elérhető árú nyomtatóval tutira nem lesz kisebb a lapköltséged, még akkor se, ha nem számolod bele a nyomtató amortizációját, csak a kellékköltséget. Ha a párod jó telített lapokat akar nyomtatni, normális papírra akkor meg végképp. Normális (foto) A4-es lap üresen 150-200 pénz. Van persze olcsóbb is, de nagyjából azt kapsz, amiért fizetsz.

Én nem azért nem veszek nyomtatót, mert nem ismerem őket, hanem mert ismerem ;)

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#24) pardoc


pardoc
tag

Én meg azért veszek, mer kő. :))

(#25) pardoc


pardoc
tag

Nu. Kezd kialakulni a dolog, de van még néhány nem tisztázott dolog.
1. Azt mondták, hogy a Canon patron (utángyártott) 3-ad annyi mint a HP. Ellenben azt is mondták, hogy 3x olyan gyorsan fogy. Én nem tom, de a specifikációkban nem ez szerepel.
2. Pl az Canon Pixma IP4000-hez (GCG márkát, a BCI-6x típusúak) tudok kb 500HUFért utángyártott patront, viszont az IP4200-as már CLI-8x-esekkel megy, ahhoz meg nem. És az már origiben is legalább 2500 egy. A 4200-as fele akkora, 1ples cseppet produkál, de kérdem én, ez egy A4es lapon annyira kardinális? Mármint észrevehető a különbség, megéri egyáltalán 9600x2400 dpiben nyomtatni A4-est?
3. Ha 4000 és társai: Az IP3000 és IP4000 között csak 2000 huf nettó a különbség, viszont, gyakorlatilag (ami nekem lényeges), hogy a 4000-es 2 fekete patronnal rendelkezik. Ez akkor jó, ha a fekete színesben használt patron sokkal szebb képet csinál. Ez mennyire igaz?

(#26) Rez_Grof válasza pardoc (#25) üzenetére


Rez_Grof
őstag

A Canonba ugyan annyi festék van mint a hp nyomtatókba. :DDD Csak ugye színekre bontva tehát ha kifogy sárga akkor nem dobod ki vele a cyant meg a magentát. Mellesleg nem is fogy belóle olyan villámgyorsan. Szsvsz olyan a Hp költségének 2/3-ból bőven fen tartod a Canon-t. A nyomtatási minősége meg mondjuk duplája, akármilyen dbi-ben.
IP4000-et már nem kapsz sehol, esetleg ahol elfekvő készletbe van.

Nálunk a egy IP4000 van meg egy IP4200-es gyakorlati különbéséget nem láttam a kéttő nyomtatási képessége között 600dpi-ben sima A4-en, fotopapíron lehet hogy van valami.

Azért rendelkezik 2-vel mert a kissebiket a szinkeveréshez használja, a nagyobbikat csak akkor használja hogy tiszta feketét kell neki nyomtatni.

Ps.: Ha ma bemegyek akkor megnézem neked hogy emnniy a feszték különbsége a canon-ok ill. a hp-k elterjedtebb patron fajtái között.

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#27) pardoc válasza Rez_Grof (#26) üzenetére


pardoc
tag

Köszi

(#28) Rez_Grof válasza pardoc (#27) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Na most néztem meg a patronokat, ezek a doboz eoldalán feltüntetett értékek, originál dobozoknál:
Hp56 fekete 19ml
Hp57 szines 17ml
Hp15 feket 25ml
Hp78 szines 19ml
Hp27 fekete 10ml
Hp28 szines 8ml
Ezeket használtam HP-ból eddig.

Canon
6-os sorozat:
Cyan,yellow,magenta,black = 13ml /db tehát összesen 52ml festéked van szines nyomtatásra.
8-as sorozat:
Cyan,yellow,magenta,black = 13ml /db
Sajna 3eBLK feketéből most nincs keszleten, de emlékeim szerint 19ml.

Mivel a canon ilyen szép átlátszó műanyagban van ezért bármikor megnézheted, hogy mennyi festéked van még. :)

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#29) Dworkyll válasza Rez_Grof (#26) üzenetére


Dworkyll
tag

A Canonba ugyan annyi festék van mint a hp nyomtatókba. Csak ugye színekre bontva tehát ha kifogy sárga akkor nem dobod ki vele a cyant meg a magentát. Mellesleg nem is fogy belóle olyan villámgyorsan.

Biztos van olyan HP is. Viszont :K550: HP Officejet Pro K550 színes nyomtató, 4 különálló HP 88 festékpatron (20 ml-es fekete, illetve 9-9 ml-es ciánkék, bíborvörös és sárga) És ez egy kifutó széria :DDD

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#30) Gee-Bee válasza Rez_Grof (#28) üzenetére


Gee-Bee
tag

kár a ml-t összehasonlítani, mert a festék nagyobb része (kb 80%) oldószer. Minél kisebb cseppekkel dolgozik, anál hígabb festéket használ általában.
Azt meg senki sem írja rá, hogy hány ml a valódi festék :((

Az eredeti kérdésre meg az a válasz, hogy keress egy használt HP Designjet 10ps-t hat külön festéktartálya van, és hat külön feje és kb 200 ft egy 90%-os A3-as lap nyomtatási költsége. Ha ügyes vagy 80-90 ből megkapod. De nem 40 ből.

�%-12345X

(#31) Rover623 válasza pardoc (#7) üzenetére


Rover623
félisten

Lehet hogy Dworkyll erősen fogalmazott, de engem is (finoman szólva) kiröhögne a jónép egy autókereskedésben, ha odaállítanék hogy ''150 ló körüli, felsőközepes, full extrás szedán kéne nekem...max. 3 milláért''...aztán azzal takaróznék hogy ''most ennyi a keret, de ezek az igényeim!''...;]
Annyira hülye nem lehet vki, hogy mielőtt kérdez, legalább 1-2 árcédulát meg ne nézzen a témában...:U

primus inter pares

(#32) pardoc válasza Rover623 (#31) üzenetére


pardoc
tag

ÁFA nélkül, nagyker áron lesz a beszerzés. Ez mondjuk olyan 30%-kal kevesebb.
Természetesen - ahogy látszik is - az igényeimből engedek, ha túlságosan elnéztem a dolgot. Mint ahogy már nem is A3as, hanem A4es nyomi kell.
De még mindig nem értem minek kell fikázni. Minek nézegessem az árlistákat, ha nem tudom melyik márka a jó, és mit kell nézni???
Pl láttunk asszem Tecsóban 52000HUFért A3-as nyomit. Nyilván ott nem veszek, meg nyilván -30% én olcsóbban szerzem meg, ezért gondoltam hogy 40 körül is kijön. De mind1.
Akkor arra kérném a hozzászólókat, hogy segítséget adjanak, ne az észt osszák.

(#33) pardoc válasza Gee-Bee (#30) üzenetére


pardoc
tag

Nekem még mindig csak 40e HUFom van rá. Használtat nem akarok. De azért kössz.

(#34) pardoc


pardoc
tag

Ha összejön, akkor egy Canon Pixma IP4000 lesz, mert:
Nem sokkal tud kevesebbet, mint pl a 4200-es.
500 HUFért tudok hozzá patront.
Ez meg kijön vagy 30e-ből.
A felbontása elég jó nekem.
A sebssége meg nem számít.
Van esetleg valakinek negatív tapasztalata vele?

(#35) pardoc


pardoc
tag

Ja és köszi mindenkinek a segítséget.

(#36) MuFFo válasza pardoc (#35) üzenetére


MuFFo
tag

Üdv! Az IP4000-es jó nyomtató, de számíts arra hogy a fej X (nem tudom pontosan) oldal után megnyekken és akkor tetemes költség az új. Ez az ára az olcsó patronnak, mivel nincs egybeépítve a fejjel mint a HP-nél. Azért én szétnéznék az ebay-on, hátha akad valami...

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#37) pardoc válasza MuFFo (#36) üzenetére


pardoc
tag

Hmmmm...tetemes költség alatt mit értesz? :F

(#38) Dworkyll válasza pardoc (#37) üzenetére


Dworkyll
tag

http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=195336

Hihetetlen mire képes manapság a technika :DDD Egy szörcs és tessék: 18 ropi.

http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=95741

[Szerkesztve]

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#39) Dworkyll


Dworkyll
tag

Ja és az észosztásról

Azt mondják, ha jó fej vagy, az éhezőnek nem halat adsz, hanem hálót.

http://ekonyvolvaso.blog.hu

(#40) Rover623 válasza Dworkyll (#39) üzenetére


Rover623
félisten

:C

primus inter pares

(#41) pardoc válasza Dworkyll (#39) üzenetére


pardoc
tag

Nincs időm halászni, azért kértem halat. :U

(#42) MuFFo válasza pardoc (#37) üzenetére


MuFFo
tag

A tetemes költség kb.15000 Ft...

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#43) pardoc válasza MuFFo (#42) üzenetére


pardoc
tag

Ok, kössz megvan. Még mindig jobb 10e HUF-ot fogni garnitúránként, asszem. Ha 5 után tönkre is megy, még mindig beljebb vagyok. :DD

(#44) Dworkyll válasza pardoc (#41) üzenetére


Dworkyll
tag

Csak azért szuttyogok itt, mert Murphy személyes ellenségem. És ezt is ő mondta:

Arra sosincs időnk, hogy valamit jól csináljunk, de arra mindig van, hogy újracsináljuk. ;)

http://ekonyvolvaso.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.