Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9600pro vagy 9500? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) SLi


SLi
tag

sapphire 9500 128mb vagy club 3d 9600Pro-t érdemesebb inkább venni?
néztem tesztekbe hogy a 9600pro tunningolva elég ott van de amugy azért nem olyan sokkal marad le a 9500tól,persze 9500pro lenne a legjobb csak ugyebár sehol se lehet kapni már:))hogy akkor melyiket is érdemsebb megvenni.

(#2) Redreamer válasza SLi (#1) üzenetére


Redreamer
tag

Csá! Szerintem ha a tuti biztosra akarsz menni akkor veszel egy Radeon 9600Pro-t, de ha kockáztatsz akkor veszel egy sima 9500-asat és átalakítod 9700-assá!Ha ez sikerül akkor természetesen jobban jösszz ki árban mint 9600Pro-val. És ha 9500 asat veszel akkor vegyél a Pixel-ben mert azok általában átalakíthatót.
Szóval döntsd el bátor vagy e eléggé?

Az élet azért jó mert minden megtörténhet, és azért szar mert meg is történik!

(#3) erdoke


erdoke
titán

Sapphire 9500 128 MB általában nem átalakítható. Referencia-közeli gyártó. Néha nagyon közeli.:D
Gyorsabb a 9600Pro, és elég jól tuningolható.

A legjobb aláírás a héten

(#4) Protoss válasza SLi (#1) üzenetére


Protoss
senior tag

Hali!

itten van a tábla: [L]http://www.tomshardware.hu/graphic/03q2/030416/radeon_9600-03.html[/L]

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#5) Redreamer


Redreamer
tag

Ja, ezért mondom hogy a [L]http://www.pixel.hu[/L]-n vegyél Connect3D-t ha át akarsz alakítani, mert azok általában átalakíthatók! De ha tutira akarsz menni akkor 9600Pro és majd esetleg segítesz rajta egy kis tuninggal ;]

Az élet azért jó mert minden megtörténhet, és azért szar mert meg is történik!

(#6) iwu


iwu
addikt

hi! nekem a saphire sima omegával átalakult, 5500 pont 3dm2k3...de ez ugye nem garancia.ha ki tudod próbálni a boltban, és elmegy, úgy a 9500, ha már necces akkor mindenképp a 9600pro, nekem már wolt az is, és a tesztek programjain kivül semmi nem mutatott különbséget, megy az is mint atom!!! alapból is!
pápá

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#7) kalcika


kalcika
tag

GAMER magazin júliusi számában azt írják, hogy a 128MB-os 9500-ösök közül azok alakíthatóak át, amelyeken az eredeti 9700-es nyomtatott áramköre van, és tudomásuk szerint az összes CLUB3D és Sapphire kártya ilyen. :DDD

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#8) [lAyCsI] válasza SLi (#1) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hi,

Én is most veszek új VGA-t, és a PAM Comp.-nál még lehet ''előjegyezni'' 9500 PRO-t, bár 5 pénzzel drágább mint egy Connect 3D a Pixelben(sajnos ott már nincs és nem is lesz 9500Pro)

-= No way back from Here =-

(#9) SLi válasza [lAyCsI] (#8) üzenetére


SLi
tag

egy linket esetleg tudnál nyomni?
Connect 3d 9500 128 mb 39+áfa
Sapphire 9500 128mb 41 bruttó
Club 3D 9600Pro 52 bruttó

szóval ha lehet választani,melyiket is?
nem nagy árdifferencia,de 9600pro az tuti huzható,vmennnyit,connect 3d meg valósziűleg ha 9700 nyákon van átalakitható legalábbis soakak szerint,de ha nem ,akkor semmivel se ér többet mint a sapphire:))

(#10) Drizzt válasza kalcika (#7) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem mind, s a r9700 nyák arra nem garancia, hogy a +4 pipeline műkszik.

I am having fun staying poor.

(#11) [lAyCsI] válasza SLi (#9) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

http://www.pamcomputer.hu/
-bár itt nincs lótúró se...
sztem hívd fel őket, és kérdezz rá...

amúgy ez a kárte:
http://www.hightech.com.hk/html/9500pro.htm

üdv,

LaY

-= No way back from Here =-

(#12) SLi válasza [lAyCsI] (#11) üzenetére


SLi
tag

ez a pamcomputert nem a depo ról szedted?ott lehetett tőlük rendelni 9500prot,már nincs.
excaliburos kartyát vágom,láttam már,képen:((

(#13) SLi válasza Drizzt (#10) üzenetére


SLi
tag

azt vágom,connect3dről meg ugy hallotam hogy a legnagyobb az áthackelési százalékuk.

(#14) [lAyCsI] válasza SLi (#12) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Hát akkor sorry,
nekem hétfőn még sikerült egyet lekötni

-= No way back from Here =-

(#15) Enemy


Enemy
aktív tag

Nem akarok senkit sem félrevezetni de állítólag a pulsarnal van 1-2 db club a régi fajtából.........Tuti a hack...

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#16) GigabyteFan


GigabyteFan
aktív tag

Hali,

ha jó és minőségi ATI VGA zsugát akarsz akkor vegyél Gigabyte-ot ... nagyon tutik ...

üdv

Az AMD lehet, hogy olcsóbb és jobb... én azért mégis intelt használok...

(#17) M@trixfan válasza SLi (#9) üzenetére


M@trixfan
addikt

Connect 3D-ben tényleg nagy potenciál van. Az L alakú mem elrendezést meg tudod nézni a boltban. Még annyit tennék hozzá, hogy piros nyákon van. Nem tudom, hogy ez szolgál-e információval, de sosem lehet tudni.:F

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#18) SLi


SLi
tag

most épp azon vacilálok hogy Megveszek egy Club 3d 9500 128mb at, a blufishbe.(39)
Ha minden igaz akkor a club 3d nek 2 sériája van 9500 ből,a 64 megás és a 128 megás,és a 128 megásokon a ramok L alakban vannak.A Sapphirenál meg van egy rakás különböző változat pl : 3,3 3,6 3 n időzitésű ramok,régi szériákon piros nyák,szóval ott nagyobb a kavarás.

(#19) kalcika válasza GigabyteFan (#16) üzenetére


kalcika
tag

Hát a 9500-as Gigabyte-ot úgy tudom, nemigen lehet átalakítani...

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#20) SLi válasza kalcika (#19) üzenetére


SLi
tag

azokat át lehet alakitani,de csak Pro-vá,asszem.

(#21) zsoeszy


zsoeszy
csendes tag

Szasztok Valaki tudna nekem abban segíteni hogy , a Club 3d r9500 (sima) 128mb L alaku 3,6ns kártyát miért nem lehet 9700prová tenni ,valamit rosszul csináltam??
Megvan a RivaTuner20RC124 is a leírás is hogy hogyan kell, de mégsem csak annyit tudtam elérni hogy fut a 3dmark03 de kockás a kép szoval szar (de gyorsabb joval :)))) Na kb ennyi ha tud valaki segíteni az jo lenne.

TNX

(#22) sebela


sebela
aktív tag

Hi!Nekem is Sapphire 9500 128MB-om van.Sajna nem sikerült átalakítani, de 3 ns-os ramok vannak rajta (Infineon) szóval elég tuningbarátnak néz ki(nem próbáltam, mert a konfigom mellett értelmetlen).

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#23) SLi válasza sebela (#22) üzenetére


SLi
tag

kék nyákos sapphire volt?

(#24) sebela válasza SLi (#23) üzenetére


sebela
aktív tag

piros 9700NYÁK (ramok L alakban)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9600pro vagy 9500? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.