Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9500pro -> 9700/9700pro - hogy? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) KZT válasza Alex_IS (#49) üzenetére


KZT
tag

Sok sikert! :)

(#52) Macccy válasza KZT (#48) üzenetére


Macccy
senior tag

Na, hogy megmondtam ?! ;];]

(#53) KZT válasza erdoke (#50) üzenetére


KZT
tag

Ezt nem is tudtam(3.3ns ramok).Nekem 2.86-os volt.
Viszont erről a ''Bios nagyobb feszt ad és akkor gyorsabban megy'' témáról már hallottam.

Jól sejtem,hogy a Magicomba vetted a karid,és valami gond volt vele,azért lesz a csere?
Honnan vagy ilyen biztos abban,hogy 2.8-as ramok lesznek a kártyán?

(#54) KZT válasza Macccy (#52) üzenetére


KZT
tag

Ok!
Térdreborulok és belátom!:DD

(#55) erdoke válasza KZT (#53) üzenetére


erdoke
titán

Dende mondta, miközben a karit sasolták.:)

A legjobb aláírás a héten

(#56) KZT válasza erdoke (#55) üzenetére


KZT
tag

Tuningszagot érzek a levegőben! :D

(#57) KZT válasza erdoke (#55) üzenetére


KZT
tag

Tuningszagot érzek a levegőben! :D

(#58) erdoke válasza KZT (#57) üzenetére


erdoke
titán

Majd ha lejár a gari. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#59) Macccy válasza KZT (#54) üzenetére


Macccy
senior tag

Azt azért nem kell! Állj fel szolga!! :)........................
.... sniff sniff sniff ........... Húha! Én égett r300 szagot érzek a levegőben ....... ALEX_IiiiiiiS !!!!!! :DDD

(#60) kzoltann válasza Alex_IS (#49) üzenetére


kzoltann
aktív tag

alex_is milyen mezei lama vagy te??? milyen faluban élsz? :DDD

(#61) KZT válasza Macccy (#59) üzenetére


KZT
tag

Az csak a korbács szaga! :DD :DD

(#62) MGergo válasza hcol7 (#1) üzenetére


MGergo
csendes tag

A 9700-es NYÁK-on a memoria chipek 2-2 formában vannak, a 9500-ösön meg egymás mellett mind. Egyébként buktad, metr tudtommal PRO-t nem lehet átalakítani, max egy kicsit az orajelet tudod huzni (ez eleg valoszinu, hogy bejon).

(#63) MGergo válasza aurum (#30) üzenetére


MGergo
csendes tag

Te marha, ez alapba PRO!

(#64) Alex_IS


Alex_IS
csendes tag

Szevasztok! Jelenleg 300/300 Mhz-n megy a kártya. 3dmark2001 se: 12600 pötty.
A RivaTuner nem jött be:( (Vagy csak én vagyok láma hozzá!) Egyébként a mostani állapottal meg vagyok elégedve. Ja A ramos 3.1-esek!

Abit NF7-S(v2.0), 2500+ Barton, 2x256 DDR400 Twinmos, Sapphire 9500, 2x Maxtor DM+9 SATA 80 GB.

(#65) KZT válasza Alex_IS (#64) üzenetére


KZT
tag

Feljebb nem megy?

(#66) kzoltann válasza Alex_IS (#64) üzenetére


kzoltann
aktív tag

miért nézel ilyen hulyesegeket mint a 3dmark? :DDD

(#67) Macccy válasza Alex_IS (#64) üzenetére


Macccy
senior tag

Gratula a RAM -okhoz! Jó vétel volt! Kár a pipeline -ekért! Bár mostanában nagyon sok olyan esetet hallottam, hogy emberke megvette a 9500 -at (vagy pro-t) és nem volt hibátlan a hack után! :(

(#68) Alex_IS


Alex_IS
csendes tag

A Hőmérsékletre nagyon jó! 350-ig mertem húzni, meg a ramot 315-ig. Itt még elindultak a játékok. (Lehet mehetne tovább is!) Kérdés: az abit nf7-s-en lehet húzni az agp port-ot. Ezzel mit lehet kezdeni? És meddig lehet nyomni?

Abit NF7-S(v2.0), 2500+ Barton, 2x256 DDR400 Twinmos, Sapphire 9500, 2x Maxtor DM+9 SATA 80 GB.

(#69) MasOyama válasza Macccy (#42) üzenetére


MasOyama
őstag

:) Viccelsz? A 9700 pro minimum 30-40%-kkal gyorsabb a te kártyádnál. Ha megfeszülsz, akkor se hozol ki a te kártyádból annyit. Vagy azt mondod, hogy te pl: 3dmark 2003-ban kapsz 4700 pontot? Mert nekem 360/320-on is max 4300 pont sikerült, akkor a te 317/297-en jároatot kártyád többet teljesít? Rádaásul nekem 3 ns ramjaim vannak, neked 3.3. :)

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#70) zetecR válasza Alex_IS (#68) üzenetére


zetecR
addikt

Nem az a lényeg, hogy ''még elinduljanak a játékok'', hanem, hogy órákon keresztül is hibátlan legyen a kép.

Ettől függetlneül szerintem ezek teljesen ''átlagos'' értékek, saját hűtővel nekem is 350x300-at ment a hackelt 9500-ös, bár 3.6-os ramok vannak rajta.

Zalmannal passzívan 360-ig felmegy a core, hűtve 380-an is jó, csak kicsi venti volt kéznél. A memóriát picit feljebb még tudom vinni, 305-ön még szép, de olyan nagy jeletősége 1-2 plusz MHz-nek úgy sincs. Ahogy nézegettem, forrasztgatással elég drasztikus fesz emelés mellett megy +5-5 MHz-et, annyit nem ér az egész.

Majd ha kevés lesz a kártya, eladom és jöhet az aktuális Best Buy :).

(#71) hcol7


hcol7
senior tag

csako

hallod, mizahogy tori a kepet ?
mert nekem lehet hogy a 9500pro m tori a kepet. semmi tuning, gyari beallitasokon megy, megis neha elofordul hogy nem folyamatos a szkrollozas hanem mintha 2-3 reszre 'torne' a kep. fu, nemtom leirni. de senem szaggatas, senem akadas, haenm olyan mintha torne. nemtom. segitsetek:)
ha ezt hivjak toresnek, akkor az mitjelent? pixel pipeline hiba? ha igen, akkor gariban kicserelhetem a kartyat?

(#72) Alex_IS


Alex_IS
csendes tag

Próbálkozz másik driverrrel, ha még mindig ''töri'' a képet, akkor próbáld meg másik gépben. Magyarul tudd meg hogy egyátalán a videókártya-e a hibás! Ha tényleg az a bűnös, akkor jöhet a garancia!

Abit NF7-S(v2.0), 2500+ Barton, 2x256 DDR400 Twinmos, Sapphire 9500, 2x Maxtor DM+9 SATA 80 GB.

(#73) .rewerse. válasza hcol7 (#71) üzenetére


.rewerse.
tag

az csak a v-sync lesz.. az nem hiba, hanem egy beallitas csupan.. nem varja meg, hogy
szinkronba keruljon a viszintes es a horizontalis frissites.. ezert tunik, ugy mintha ''torne'' :)
ha zavar be lehet kapcsolni a disp. cont. panelban.. de 1-2 framevel kevesebb lesz minden..
:)

may da Force be with ya!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9500pro -> 9700/9700pro - hogy? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.