Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hapcimano


hapcimano
csendes tag

Sziasztok!

A problema adott: Az LG GSA-4082B íróm 8xosan vegignyomja a szimulaciot, de csak 4esen irja, amikor eles a helyzet. Vajon miert?

Konfig:
Abit NF7 2.0 legujabb bios
AMD Sempron 2300+ (fsb 166@185mhz)
Enermax 300w
1x512 DDR400 Hynix ram
Samsung 120gb 7200rpm

Verbatim 8x DVD-R.re szeretnek irni, az IDE bus mastering funkcio be/kikapcsolasa nem valtoztat a helyzeten. Legfrissebb nForce driver van fenn, es a meghajto ATA33-ban mukodik (legmagasabb neki)


Barmi otlet? Koszi!

Balazs

(#2) hapcimano


hapcimano
csendes tag

Up!

(#3) arpeen2 válasza hapcimano (#2) üzenetére


arpeen2
senior tag

Első tippnek azt mondanám hogy az íród firmware-e nem a legfrissebb és nem támogatja a 8x Verbatim lemezt (mondván mikor kijött az íród még nemvolt ilyen lemez). Vagy a fw-t frissítsd a legújabbra vagy ha a legújabb van az íródon, akkor próbálj meg más 8x írható lemezt beszerezni akárcsak 1 darabot is és próbáld azt megírni 8x-an. Ezek megoldások bármelyike után okosabbak leszünk.

(#4) Balinov


Balinov
félisten

Nemírtad,milyen íróprogival próbáltad (valszeg többel is..) de egy frisebb néró tán megoldhatja a dolgot. Előző hsz-szel én is 1etértek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5) Somejko válasza hapcimano (#1) üzenetére


Somejko
aktív tag

Ez nálam is téma volt,hiába frissítettem a Firmware-t,b@szott 8x-an írni.
Asszem amit valóban 8x-an írt,az +os Fuji,meg +os primedisc volt.A többit nem komálta,hiába voltak márkásak(verbatim,tdk).Szokj hozzá.:((
Hali

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#6) hapcimano válasza Somejko (#5) üzenetére


hapcimano
csendes tag

Ajj-ajj. Hat a firmware a legfrisebb, altalaban mindig ezzel kezdem egy hardver beepitesenel. Szoval akkor nem szereti a verbatimot. Ez nagy kar, mert vettem belole 25 dbot :(

Csak Neroval probaltam, az viszont eleg friss, foleg az irohoz viszonyitva (1-2 honapos lehet) Mindegy, ettol fuggetlenul megprobalok masik dvdlemezt szerezni, es azon megprobalni, illetve ujabb nerot felrakni. Csak azt nem ertem, hogy a szimulalas miert mukodott 8xosan (effektiv), ha az iras kozvetlenul utana nem :O

Mindenesetre koszi mindenkinek a segitseget, ha lesz fejlemeny akkor irok.

Balazs

(#7) deedee válasza hapcimano (#6) üzenetére


deedee
őstag

és ne vegyél dvd+r 8*-os philips-et se,mert azt is csak 4*-esen hajlandó megírni.Nekem mondjuk bőven elég a 4*-es.... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.