Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  704MB irása?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Azt kérdezném a guruktól , hogyan lehet 704 Mb-os mpeg file-t egy 700 MB-s lemezre megirni...?

prohardver vendég

(#2) guest válasza guest (#1) üzenetére


guest
veterán

Neroval tulirod.
Az Extra menu pont alatt van overburning test: ez kiirja, hogy mennyivel tudod tulirni. A File/Beallitasok/kulonleges beallitasok alatt pedig engedelyezned kell a tulirast.

prohardver vendég

(#3) karib válasza guest (#2) üzenetére


karib
addikt

Amúgy az írónak is támogatnia kell a túlírást. Általában megy, de lehet szerencsétlen az ember.

Department of Redundancy Department

(#4) LordX


LordX
veterán

Hm...

Ez az Overburn test nem csak a full CD-s Neroban van bent? Mert nekem ez a ''letölthető'' verzió van meg, abban nincs...

(#5) andorpapa válasza LordX (#4) üzenetére


andorpapa
őstag

Akkor feltétlenül irány a www.cracks.am !

Én mindig azt vallottam, hogy a jó program csak akkor jó, ha működik. Mivel nincs felesleges 10 rugóm szoftverekre, valamint itt Pécsen nem is kapható az, ami nekem kellene, így kénytelen vagyok a shareware+crack kombinációt alkalmazni.

Ja, és drága BSA. Nézzétek el nekem ezt, mivel egy csoró diák vagyok csak, akitől aztán semmi bírságot nem lehet begyűjteni, meg amúgyis: a felhasználók 90%-ának illegális a Windows-a.

De visszatérve a lényegre: valóban a szoftver és hardver együttes képességein múlik a túlírás.
És azt sem szabad elfelejteni, hogy megfelelő CD is kell hozzá! Az eddigi tapasztalataim szerint (Yamaha CRW2200E) nekem a TDK Reflex Ultra (eléggé megbízható, és nekem nem a túlírás a lényeg) a nyerő, átlag 8-9 megát rá tudok plusszba pörkölni, 20x sebességen, míg alacsonyabb sebesség esetén +10 mega is ráfér a lemezre!

Erről jut eszembe, érdemes alacsonyabb sebességen túlírni, mert akkor biztosabb a siker!

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#6) guest válasza andorpapa (#5) üzenetére


guest
veterán

apád faszát, csóró diák azt 20x cd íród van köcsög, megyünk!
BSA

prohardver vendég

(#7) Netmaster


Netmaster
tag

Nem valószínű, hogy 704 MB-s filehoz overburning kéne. A cd-k névleges kapacitása általában kicsivel nagyobb a szabványnál, pl. én írtam 74 perces TDK-ra 656 MB-t NEC NR-7700A-val (ami köztudottan nem tud overburningot).

Netmaster

(#8) andorpapa válasza Netmaster (#7) üzenetére


andorpapa
őstag

Ebben igazad van, tényleg nem feltétlenül szükséges a túlírás. Viszont sok szarabb CD max. 702 MByte-ot képes névlegesen fogadni, így ott már számít a dolog.

Kedves BSA! A CD írót szint csak legális dolgokra használom, meg a haveroknak másolok mindenfélét. A Yamaha CRW2200E pedig ma már tök olcsó, csak jó helyen kell megvenni.
Na meg hát szépen össze kell spórolni a zsebpénzedet! :)) :)) :))

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  704MB irása?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.