Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  6 éves windows rekord! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Cefa


Cefa
senior tag

Elmentem az egyik ismerősömhöz aki gépet akart venni és már nem is tudom hogy miért de belenéztünk a régi gépébe és akkor mondom hogy jéé ezen még 95 van?

mire ismerősöm hát igen ezt még te telepítetted.
Én meg mondom vááááááááááááááááá. micsoda az 6 éve volt.
és rendszeresen használták a gépet a gyerekek jáccottak rajta szövegszerkesztés meg miegymás.


SZerintem csoda történt :))

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#2) Doviziozo


Doviziozo
aktív tag

vagy csak az aknakeresővel játszottak! :D

Forza Rossoneri!

(#3) zsiga667 válasza Cefa (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Ez kamu. Nem lehet igaz. Milyen 95 volt az? GNU Edition? :D

(#4) X-COM


X-COM
nagyúr

dehogyis, nálunk is megy (sajnos :( ) még 4-5 ilyen gép, 97/98as installok

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#5) Cefa válasza zsiga667 (#3) üzenetére


Cefa
senior tag

nem tudom de rengeteget telepítettem wint tudom milyen tré szóval én sem értem viszont az én telepítésem volt az biztos.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#6) Cefa válasza zsiga667 (#3) üzenetére


Cefa
senior tag

A gyerek nagy focis mindig avlami focij játékokkal nyúzta a gépet.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#7) zsiga667 válasza Cefa (#5) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát ez nagyon komoly... Lehet valami víruskereső kiszedte belőle az önpusztító scripteket? :DDD

(#8) guminyúl válasza zsiga667 (#3) üzenetére


guminyúl
tag

Párom gépén is Win95 van (már nem sokáig :) ), 1999 v. 2000-ben lett telepítve, Winamp, Hexen, meg pár egyéb hasonló jópárszor le-fel, le-fel, de még stabil a rendszer. Pentium-S 100Mhz :))

(#9) beeboy


beeboy
addikt

miért, ez nem csoda, ha nem szemeteled tele mindenféle progival akkor miért ne?
irodai környezetben simán elvannak

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#10) Polesz válasza Cefa (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Azt hittem az uptime 6 éves, de megnyugodtam ;]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#11) Cefa válasza zsiga667 (#7) üzenetére


Cefa
senior tag

lehet :))

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#12) Cefa válasza Polesz (#10) üzenetére


Cefa
senior tag

hály Fury maxx téren hogy állunk?

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#13) Newander


Newander
csendes tag

Szerintem semmi gond nincs a windowsal addig amig az ember kicsit nem turkál bele a registri-be, meg nem telepíti agyon minden hülyeséggel! Amúgy szerintem a W95 elég jó strapabíró volt!

''...a lélek halhatatlan, és a test elenyészte után is él, de ha a lelkem a testem nélkül létezik, meggyőződésem, hogy minden ruhám lötyögni fog rajtam!

(#14) Cefa válasza Newander (#13) üzenetére


Cefa
senior tag

ez igaz lehet.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#15) Petisz84


Petisz84
tag

Én inkább telepítek 3 havonta win-t, de nem bírom megállni h ne 'finomhangoljam'' a saját profilomra. A registry azért van h kiszedjeb belőle a felesleges dolgokat, beleírjam azt ami kimaradt! :DD

(#16) azzio válasza Newander (#13) üzenetére


azzio
aktív tag

És ráadásul gépe válogatja, hogy melyik vindóz éppen hogy akar működni. Amikor nagyon régen (98-99) volt egy már akkor őskövületnek számító gépem Intel VX chipsettel, Cyriy PR80+ procival, meg 540 MB-os vinyóval, a win95, vagyis inkább az alatta futó programok kb. olyan stabilak voltak, mint egy részeg féllábú strucc. Aztán telepítettem helyette win98-at, azzal minden tökéletesen működött. Utána 99-ben meglett az új gépem, BX-es ABIT BM6 + 366-os cerka, először win95 ment fel rá, és atomstabil volt vele, majd nem sokkal később, gondolván, hogy majd 98-cal mégjobb lesz, feltettem azt. Úgy kb. 1 hétig bírtam (ez még az első kiadású 98 volt). Úgyhogy utána addig win95-öm volt, amíg ki nem adták a 98SE-t (azzal megintcsak stabil volt). Szóval azér a maguk idejében, és egy olyan gépen, amivel hajlandók voltak rendesen együttműködni, elég használhatók voltak a 9x-es vindózok is...

(#17) Loretto


Loretto
veterán

vannak még csodák.akkor én most nekiállok megdönteni.1 hétnél vagyok:))

Soirée...

(#19) zsiga667 válasza Kalandor (#18) üzenetére


zsiga667
addikt

Anyám P1-es laptopján 1996 (!) óta van Win95, és még mindig megy... :) Most kérdeztem... Bár már nem nagyon használjuk.

(#20) Polesz válasza Cefa (#12) üzenetére


Polesz
addikt

Írtam másik topicba!

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#22) zsiga667 válasza Kalandor (#21) üzenetére


zsiga667
addikt

:D

(#23) Cefa válasza Polesz (#20) üzenetére


Cefa
senior tag

vááá melyikbe :O

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#24) Polesz válasza Cefa (#23) üzenetére


Polesz
addikt

Cefa, Cefa, Cefa :)

Ha adod telszámod újra akkor egyeztetek pesti haverral, mert úgy néz ki, hogy ''infulenziás'' leszek :(

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#25) Cefa válasza Polesz (#24) üzenetére


Cefa
senior tag

na itt van 06702354479
nehogymán infulenciás légy :)

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#26) Grass


Grass
aktív tag

Az én gépem 2-3hónapíg bírja hibák nélkül.utánna elkezd dünnyögni hogy a vírus fájlt nemlehet leírtani mer hibás lezs a windows, meg 40 másodpercig kapcsolódik be és ki stb. Tegnapmár muszáj volt újratennem. úgyhogy most megin királysá van.
6 év az szép. bár ahyg belegondolok nekünk is volt annyi.amikor még semmit se értettünk a gépekhez. és vettünk egy izmos (akkoriban csúőcs volt) pentium 133 mhz 16mb os gépet. a 3.1 es windows csak úgy süvített rajta.és 6ébiv volt asszem nekünk meg,mielött eladtuk, és nem formatáltuk. :C

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#27) tomcsi23 válasza zsiga667 (#19) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az én barátnőm asztali gépe is '96 óta nyomta folyamatosan. Egy hónapja kapott egy gyorsabb gépet (a másik még mindig menne, bár a vinyók már nem az igaziak).

Szal', 6 év az kispályás, nem? :))

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#28) Biaggio válasza Cefa (#1) üzenetére


Biaggio
őstag

Szerintem a Windowst általában két dolog fektet meg:
egy: cuccok fel-lemásolgatása, törölgetése, stb.
kettő: Internet

Irodai környezetben, vagy mint leírtad, némi játék és szövegszerkesztés mellett lazán elvan az a kis operációs rendszer:)

(#29) mobal


mobal
MODERÁTOR

nekem már április óta megy az oprendszerem! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#30) -:Renko:-


-:Renko:-
tag

A régi gépemen kábé 5 éves a win98se. Semmi baja sincs, pedig nem kíméltem volt rajta sok program meg minden. Már 3 éve csak tesómé ő meg nem telepít rá semmit se. Mondjuk az évek megtették a hatást rá 5 perc alatt áll le (jut el addig, hogy most már kikapcsolhatja a számítógépet).

ASUS P4T-E, P4 1.6Ghz, 2X 128 MB + 2X 256 MB Rambus, Maxtor 80, Samsung 80 GB, LG GSA 4040B, SB Audigy ES, Creative P580

(#31) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bocs, hogy ide írom a kérdést, de a windowsban hogyan lehet beállítani egy ablakhoz, hogy mindig látsszon, azaz legfelül legyen az ablakok közül, akkor is, ha inaktív???

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#32) I_Am válasza Cefa (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Gyere egyszer el hozzánk, idén novemberben lesz 7 éves édesanyámék gépén a win95.

szerk: most nézem mikori a totyik.:D Akkor csak kicsit idősebb a mienk.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#33) ddanger


ddanger
aktív tag

Ez nem semmi. Nekem van, hogy nem bírja ki a telepítés végéig. Volt már olyan, hogy a winamp install valamivel ütközött és már meg is halt a windowsban néhány dolog. Tehát egy indítást bírt ki, ha indőben nézzük kb. 5 percet üzemelhetett rendesen.

(#34) ddanger


ddanger
aktív tag

ja ........... és általában havonta valami miatt újra kell rakni mindent (arról nem is beszélve, hogy két rendszer van fent, és két gépem van)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  6 éves windows rekord! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.