Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FX4N


FX4N
csendes tag

Vettem egy 5.1-es hangfal szettet ( [link] ) amit telefonról szeretnék működtetni : / de a hangfal mind a 6 hangszórójának működtetéséért 3 kábelt kéne csatlakoztatni a telefonomra ami nem fog menni ezért nem tudom mit kéne tennem... Esetleg venni ilyen 3-mas átalakítót? mennyire romlana a hangzás illetve meg maradna-e a térhatása és ha nem akkor az nagy gond lenne-e. :F :F :F

(#2) zetecR válasza FX4N (#1) üzenetére


zetecR
addikt

A telefonodnak nem hiszem, hogy van 5.1-es kimenete.
Úgy viszont max a sztereó jelet tudod szétosztani az 5 hangfalra, ami nem lesz túlzottan nagy élmény.

Egyébként milyen telefonról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#3) #09634560 válasza zetecR (#2) üzenetére


#09634560
törölt tag

Még csak véletlen sincs neki,akármilyen telefon. Esetleg Pro logic IIx-et tudn alkotni,analóg kimenetről.De nem ezzel az erősitővel.És PC rendszerü házimozin meg pláne nem lesz térhatása.

(#4) #09634560 válasza FX4N (#1) üzenetére


#09634560
törölt tag

Rossz vétel volt erre a célra: Megoldhatatlan sztereó hangforrásról az SW 5.1 térhatása, telefonról pláne.Sztereó is csak Jack-rca-ról.Kösd PC-re arra való,semmi másra!.Talán ha van a telefonodnak digitális kimenete akkor egy i-pod dokkolós vagy Display port-os,esetleg USB-s(ha mikro usb-je van) erősitőt vehettél volna,és elérhetted volna a célod.Tanácsért pedig vétel előtt kellett volna fordulnod...

(#5) zetecR válasza #09634560 (#3) üzenetére


zetecR
addikt

Ja, nekem is a ProLogic II ugrott be utólag.

(#6) FX4N


FX4N
csendes tag

NOKIA 5130-om van és hát éppen ma vettem meg az elosztót ki is próbáltam a hangzással nincs is gond, de a térhatás akkor nem mükszik de mondjuk nem is film nézéshez használnám mert akkor gépről tolnám.Csak zene hallgatáshoz kell inkább...

köszi a hozzászólásokat :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.