Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  -536870397 hibaüzenet!!! de mit jelent?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ppal


ppal
csendes tag

1.Integrált hangkártyához (SIS 7012 audio device ) találtam drivert, és installáláskor kb. 20 %-nál hibaüzenet -536870397 ( súlyos keretben )!!
Lehet hogy integráltra csak az alaplap cd-n lévő jó??

2. Alaplapdrivert (ugyanez) .bin kiterjesztésű fájlként találtam. Ennek használatáról szeretnék megtudni , hogy hogy telepítsem...mivel?

(#2) moonman válasza ppal (#1) üzenetére


moonman
titán

valószínűleg nem kifejezetten hozzá valót találtál. használd a hozzá adott cd-n lévőt, audio driveren úgysem javítanak olyan sűrűn. (sis-el még fogsz szívni, részvétem)

(#3) ppal


ppal
csendes tag


Kösz :) Sajnos nincs hozzá cd a birtokomban..Miért? A SIS olyan, hogy szivatós?

(#4) moonman válasza ppal (#3) üzenetére


moonman
titán

lehetnek vele gondok. alaplap gyártó honlapja akkor a megoldás kulcsa.

(#5) ppal


ppal
csendes tag



Voltma az asus.com-on, és a letöltések menüben egy az egyben nem találtam alaplapdrivert, de IDE, audio és LAN lehetőségek voltak..Az alaplap p4s8x-x, lehetséges hogy neten nincs is egy az egyben alaplapdriver?

(#6) moonman válasza ppal (#5) üzenetére


moonman
titán

nem is kell egyben, hisz a cd-n is külön-külön lenne, csak írnak hozzá egy szép telepítőt, ami egyszerre felhúz mindent. ha audio driver kell akkor ''SoundMAX Audio Driver version 5.12.01.3665 WHQL for Windows 98/ME/2K/XP'' [L]http://www.asuscom.de/pub/ASUS/misc/audio/ad1888/WDM_3665.zip[/L]

(#7) ppal


ppal
csendes tag


Kicsomagoltam...install.exe-re nem reagál semmit..mi lehet? dupla klikk és semmi

(#8) moonman válasza ppal (#7) üzenetére


moonman
titán

hátulról csináld. eszközkezelőben menj az audio device-ra, tulajdonságok és illesztőprogram frissítése, majd tallózd be valamelyik inf fájlt.

(#9) ppal


ppal
csendes tag

nem lett jó
mert most is leáll a telepítés ugyanezzel a hibaüzenettel...-5...

(#10) moonman válasza ppal (#9) üzenetére


moonman
titán

akkor nálad fölborult a registry vagy valami belegányolt a rendszerbe. egy spyware írtást eressz rá. (csökkentett módban)

(#11) ppal


ppal
csendes tag

lehet hogy hülye kérdés..de csökkentett módban lehet netezni??

(#12) moonman válasza ppal (#11) üzenetére


moonman
titán

''csökkentett mód hálózattal'' módban igen

(#13) ppal


ppal
csendes tag

''immunize the system''...ez mit jelent itt? Spyware-ben vagyok

(#14) questions


questions
csendes tag


Csökkentett módban elindítottam a Spyware-t. A 10. másodpercben hibaüzenet:Sérült vagy nem elérhető fájl: WINTT/System32/CMD.exe
aztán ugyanez WINTT/..../browser.dll
Jah, és csökkentett mód hálózattal...a kapcsolatot sem ismerte föl.
Chkdsk már nem is érdekel, mert az is rossz lehet.
Ha system32-ből hiányol fájlokat akkor érik az újratelepítés?!
Még valami Win2000prof-ra rá lehet bootolni XP-t indításkor, vagy alőtte format ( amit szintén nem enged a gépem) ??

(#15) moonman válasza questions (#14) üzenetére


moonman
titán

a spyware-t indítottad el? :D

nem csökkentett mód hálózattal, hanem csökkentett mód! (legjobb lenne parancssorral)
ha rendszerfájlokat hiányol, akkor win2000 cd be, és start run ''sfc /scannow''

jobb a tiszta telepítés, tehát xp telepítő cd be, boot, format (persze előbb adatment!) install.


immunize: spybot-nál láttam, úgy tudom írásvédetté teszi a kritikus rendszerfájlokat, én nem csináltam.

(#16) questions


questions
csendes tag


sfc /scannow megvolt nem írt ki semmit..lehet valahol eredményt nézni??
Ha ez nem talál semmt, akkor biztos 100% hogy nincs hiba a rendszerfájlokban??

(#17) moonman válasza questions (#16) üzenetére


moonman
titán

csak valószínű. próbáld meg sima csökkentett módból vagy parancssoros csökk. módból csinálni, gondolom csak fogja azokat a fájlokat, ezért nem fér hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  -536870397 hibaüzenet!!! de mit jelent?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.