Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nightmare


Nightmare
senior tag

Helló népek!!!!A kérdés fenn áll,kéne rá választ kapnom;aki keni vágja a dolgokat!!!15000 e-ért adják!!!Rácsapjak???

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#2) Nightmare


Nightmare
senior tag

Na most ezt azért kérdem,mert van 420-as meg 410-es!!!Van különbség????

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#3) pjtr válasza Nightmare (#2) üzenetére


pjtr
aktív tag

szia

azt mondta eccer nekem a Mustárba 1 elhizott eladó srác, hogy ez ugyanolyan jó táp mint a Chieftec, merthogy ugyanaz a cég csinálja. Csak arra nem tudott választ adni, hogy miért nincs akkor örökélet gari a sirtek tápra(asszem 1-2 évet mondott). Ugyhogy átpattantam az akvába és ott vettem 1 Chieftec tápot, ami örök-garis

most ott 15000+fa: Chieftec ATX tápegység 420W, aktív PFC, dupla ventillátor -örök gari. Én inkább a helyedben ijesmit vennék.

[Szerkesztve]

(#4) Nightmare válasza pjtr (#3) üzenetére


Nightmare
senior tag

Na ja.Ezt én sem értem!!!Na sebaj.majd csak veszek vmit!!!

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#5) Sárpac válasza pjtr (#3) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ezért 15K!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6) L3zl13 válasza pjtr (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Mustárba a Chieftecre sem adnak örökéletet szerintem.

Egyébként meg mint már írták. Pont azért olcsóbb, mert nem Chieftec matrica van rajta, és a gyártó nem vállal örökélet garit.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Nightmare válasza Sárpac (#5) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tegnap azt olvastam,hogy a sirtec is ugyanolyan jó!!Na most akkor még sem???

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#8) pjtr válasza L3zl13 (#6) üzenetére


pjtr
aktív tag

ezért vettem az akvába.
sztem nagyon jó minőségű tápok ezek.
''Pont azért olcsóbb, mert nem Chieftec matrica van rajta, és a gyártó nem vállal örökélet garit.'' én nem hiszem, hogy 2-3e ft gond lenne, mert kb ennyi a különbség árban, az örök-gari azért jobban hangzik nem?

(#9) moonman válasza pjtr (#3) üzenetére


moonman
titán

egészen pontosan a sirtec gyártja a tápot a chieftec pedig ráragasztja a matricát :)

(#10) pjtr válasza Sárpac (#5) üzenetére


pjtr
aktív tag

most ezt sokkalod, vagy kevesled?

(#11) moonman


moonman
titán

tápon ne spóroljatok.

(#12) pjtr válasza moonman (#11) üzenetére


pjtr
aktív tag

igy van. mert most lehet sporolsz 5-10e ft, utána pedig ha szerencsétlen vagy, akkor a géped leviheted a kuka mellé. most persze lehet hogy megtámadnak majd sokan hogy a mercury tápja....stb már 2 éve hibátlanul működik, én erre azt mondanám hogy MÁZLI.
3 napja áramszünetünk volt az egész házban. a gépem nem kapcsolodott be utána, gondolhatjátok zabszemmel mentem haza, közben teljes leltárt végezve fejben, hogy mi szállhatott el. nem volt hajlandó addig bekapcsolni, amig le nem választottam a delejről.utána pattant 1-et ahogy ujra visszaraktam áram alá, és elindult :)
ha nem lett volna védelem a tápon, akkor mikor újra delej alá került a táp, lehet hogy lökött volna befele 1 f@szát, és a gépem most csak cipősdoboznak használnám :))
ezért nem szabad sporolni

(#13) moonman válasza pjtr (#12) üzenetére


moonman
titán

a megoldás: túlfeszvédős ups :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.