Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  40k-ból mit érdemes venni? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

Szóval 40 000-ből milyen alaplapot, procit, vidkarit lehet venni. (A 40-ben benne lesz még egy ház ára is, de az 8k fix). Főleg játékra kell.

(#2) Tamtam válasza ALI_G (#1) üzenetére


Tamtam
csendes tag

''Főleg játékra kell''

Akkor ugye ugy érted, h. 40 az alaplapra, 40 a procira, és 40 a vidkarira? ;]

(#3) jamez válasza ALI_G (#1) üzenetére


jamez
senior tag

Egy jó kis gépet összerakhatsz Doom 2-re vagy Duke Nukem-ra ennyiből. :D
és a 8k-s házban táp is van?

[Szerkesztve]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#4) ALI_G


ALI_G
veterán

van benne táp, van egér, bill, stb. csak alaplap, proci, vidkari kell
használt is ok

[Szerkesztve]

(#5) t-shirt válasza ALI_G (#4) üzenetére


t-shirt
veterán

ram nem kell?

valami használt AMD-s lap + proc és egy Ti200 talán kijön belőle,

lehet jobban járnál ha gyüjtenél még hozzá

(#6) Vadászmenyét válasza ALI_G (#4) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Egy kicsit gondoltd merg hogy 40 k az alaplapra, vidkarira, házra, procira? Nem kevés egy kicsit? VAgy fejenként 40 k?

(#7) jamez


jamez
senior tag

és az kellene tudni mivel szeretnél játszani. Mert ugye ez meghatározza a hardvert.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#8) Qorthral válasza ALI_G (#1) üzenetére


Qorthral
őstag

RAM nélkül egy 2000+ -os Palomino magos AMD , ehhez egy olcsó alaplap és mondjuk egy GefTi4200, persze mindez használtan elég jó választás lehet. 36-37-ből talán kihozható, házzal akkor 44-45.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#9) ALI_G válasza Qorthral (#8) üzenetére


ALI_G
veterán

köszönöm, ez egy értelmes hozzászólás volt, köszönöm. Kb. én is lyenre gondoltam.

(#10) Cathfaern válasza ALI_G (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

40k-ból játékra szerintem egy Ps2-t vegyél :) De most komolyan: használtat chippelve ennél olcsóbban is kapsz (újonnan chip-est meg olyan 50k körül), s akkor tényleg futni fog rendesen minden, nem fog akadni, nem fogsz driverekkel szórakozni, s nem kell azon bosszankodnod, hogy most vettél új gépet, s már nem fut minden rendesen...

(#11) Qorthral válasza ALI_G (#9) üzenetére


Qorthral
őstag

Ha itt a PH!-n körülnézel sztem ha szerencséd van 40 alatt os kijöhet a dolog.

Nem szeretem amikor egyesek elkezdik az embert oltani mert pl 40k-ból akar használható gépet. Megoldható. Ha nincs tippetek, ne oltsatok hogy milyen hülye a topicnyitó. Köszönöm.
Ennyi pénze van kész, nem fog 3,2-es p4et venni de mindannyian nagyon jó tudjuk hogy manapság már messze nem kell ilyen gép a legtöbb játékhoz.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#12) HERR Z


HERR Z
veterán

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=98305&arc=f[/L]
Winyó nélkól még olcsóbb s veszel hozzá egy Ti4200-at vagy valami radeont

(#13) Qorthral válasza HERR Z (#12) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez LOL, na az a cucc nagyon megéri 30ért !

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#14) Qorthral válasza Qorthral (#13) üzenetére


Qorthral
őstag

pontosabban nem erre gondoltam de ez se rossz vétel. Ez a HeYoW srác kissé követhetetlen a napi 5 új topicjával és 100+ hszével... :))

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#15) ALI_G


ALI_G
veterán

én is vmi TI4200 vagy R 8500LE-ben gondolkodtam, épp keresek is egy ilyen karit kevés szerencsével. Proc+lap itt PH-n van elég jó áron, ezekben gondolkozom. A duron szerintem sem rossz, pedig már milyen régi szegénykém. Nekem most egy Barton 2,5+ jár a gépben, csak kell egy másik otthonra is, hogy tudjak tanulni.

(#16) Router


Router
őstag

Játékra csak AMD!
De szerintem a vidkari lesza bökkenő az egész dologban, az lesz a legdrágább mulatság!!!

www.reballing.hu/forum

(#17) Router


Router
őstag

Processzor AMD Athlon XP 2300+ (Sempron,1583MHz,2x166,256K) Kb 12-13k
alaplapból én már csak abitot vennék:
Alaplap Abit VA-10 (Socket A, Via KM400) kb. 12-13k ez is, vagy ha van rá keret akkor egy-két ezressel drágább de nagyságrendekkel jobb: Abit NF7 (Socket A, nForce2)
AZ a baj hogy ha ezeket ennyiért megveszed újonnan akkor VGA-ra nem fog jutni de szerintem egy használt Ti4200-assal járnál a legjobban házat azt meg választasz amilyet csak akarsz!
remélem segítettem! :))

www.reballing.hu/forum

(#18) Kicker


Kicker
senior tag

szerintem keress vkit aki ebben az árban passzolja használt dolgait és egybe szerezd meg. a proci+lap+ramot mindenképp, a vidkari az külön is jó.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#19) ALI_G


ALI_G
veterán

Köszönöm a választ, ma meg lett véve minden (kivétel vidkari, de az tuti, h R 8500 LE lesz), és 2,5+ os sempron van benne, meg egy asrokkkkkk alaplap (sata, raid, fullos, ja és átalakítóval kezeli a 64 bites AMD-t !!! bár ott még nem tartok :D ) meg egy mercury házat, meg egy hűtőt is és belefért az árba.
Köszönöm mindenkinek a segítséget, tsá-tsá

(#20) gézu válasza ALI_G (#19) üzenetére


gézu
őstag

Biztos nem jön össze egy TI4200-esre való zsé?Sokkal jobb lenne...

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#21) HERR Z válasza ALI_G (#19) üzenetére


HERR Z
veterán

Húúúúú az az Asrock lap az nem semmi:)) K8 kártyát is kaptál hozzá?
Hogyé mérik azt a lapot?

(#22) ALI_G


ALI_G
veterán

az alaplap 12k vol, de a K8 átalakítót nem adtak hozzá, csak rendelésre lehet hozatni és 10k lesz az ára :)
Amúgy ezt a lapot még az eladó sem látta, ott mondta mikor néztük hogy anyád, ebbe még ddr2 is belemegy az átalakítóval...

(#23) Router


Router
őstag

Hány k a Ti4200

www.reballing.hu/forum

(#24) HERR Z válasza ALI_G (#22) üzenetére


HERR Z
veterán

:D Annyira azért nem durva, de tény és való hogy ha lesz léd akkor csak az átalakító+procit kell majd megvenned és nem kell átépíteni mindent

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  40k-ból mit érdemes venni? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.