Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  3dmark 2001 kifagy (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bass


Bass
addikt

Vettem új alkatrészeket Soltek SL-KT600-RL alaplap,AMD 2500+ Barton 256mb samsung ram,tudom kicsit kevés de majd fizukor veszek még bele:)a többi maradt a régi (GF4 Ti 4200 siluro)modem dvd-rw,DVD-Rom,rack elindul a progi és hol itt hol ott kifagy(gondoltam lefuttatom hátha...)amúgy meg minden frankón,habár egyszer a csináltam egy udf dvd lemezt és amikor készen lett elkezdett sipolni a gép újraindítottam azt semmi gond nem volt mitöl lehet?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#2) MUŁĐER válasza Bass (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Futtass le egy memtest-et,hátha hibás a ram...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) Cane válasza Bass (#1) üzenetére


Cane
őstag

milyen időzítésekkel mennek a ramok és mekkora az fsb? vcore? vdimm?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) yossarian válasza Bass (#1) üzenetére


yossarian
aktív tag

a biztonság kedvéért egy prime-ot is elindítanék

(#5) Sidaries


Sidaries
őstag

Hány fokos? Szerintem rosszul van a hűtő és túlmelegszik.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#6) Bass


Bass
addikt

alapon 45 fokos ha jól mér terhelve 50 fok thermaltake volcanoo 9 coolmood va hűtő és 2500/percel megy,a proci meg a ramok is alapon vannak ahogy a bios állította be a proci 166mhz-n igaz hogy a command decode mode ultrára raktam mert az elözö abit kr7a-n úgy volt 1800+XP-vel,mi az a memtest külön progi vagy egy program része? (aida?,sandra?)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#7) Bass


Bass
addikt

hja mi az a prime?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#8) Sidaries válasza Bass (#6) üzenetére


Sidaries
őstag

Hmmm. Akkor mégsem. Talán hotcputester. A prime is egy procitesztelő progi

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#9) Alvin_ti4200 válasza Bass (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

memtest86 egy RAM-tesztelő progi, [L]http://www.memtest.org[/L], floppyról kell vele boot-olni.

(#10) Bass


Bass
addikt

nincs floppy a gépemben:)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#11) jamye válasza Bass (#10) üzenetére


jamye
csendes tag

Az nem gond, van letöthető ISO is. Kiírod egy újraírható CD-re és már megy is.
A Download (Pre-built & ISOs) menupont alatt találod.

(#12) Bass


Bass
addikt

Megvan a probléma,a Fast command(abitnál cpu decode mode volt a neve) ultrára állítottam az elsö indításnál mert a régi lapomban is úgy volt de itt sajna nem megy csak fast módban(normal,fast,ultra) szépen lefutott többször is a progi de ahogy visszarakom ultrára máris kifagy és ezt olvastam is valahol hogy nem garantálják a működését .
Amúgy ez mitöl függ hogy megy-e van nem? hja még egy kérdés 3 hömérsékleti értéket mutat a progi létezik az hogy a külsö és a proci belsö diódájának a hömérsékletét mutatja?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  3dmark 2001 kifagy (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.