Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark Vantage eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:22:51

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark Vantage listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#806) dokar válasza keIdor (#797) üzenetére


dokar
addikt

és ki akar igp-n 3dmarkozni? :D

extra - SEXRay

(#811) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topic takarítva, de egyszerűbb lett volna nem reagálni, hanem egyből a modkerbe írni!! :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#812) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Huh...Micsoda takarítás volt itt!

Próbálta már valaki notebookon (és ha igen, akkor milyen eredménnyel?) futtatni a 3DMark Vantage-t?

(#813) BITBOYS válasza Racecam (#811) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nevelni próbáltuk, sikertelenül :R
Remélem nincs harag ;)

juliabrilke: Valami izmosabb notin biztos szépen futhat :) Nekem X700 van benne, meg sem próbálom.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#814) keIdor


keIdor
titán

Ehh, kemény! :D

Szép órajelei vannak annak a GX2-nek!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#815) dokar válasza keIdor (#814) üzenetére


dokar
addikt

mintha láttam volna már ezt a hsz-t a gx2 topikban :D

extra - SEXRay

(#816) juliabrilke válasza keIdor (#814) üzenetére


juliabrilke
addikt

Hőfoknak "Around -95C".

1160Mhz a magnak. :Y Brutális! És még csak nem is sli!

Egyébként ez egy tuningcsapat lenne vagy csak magánkezdeményezés?

(#817) keIdor válasza juliabrilke (#816) üzenetére


keIdor
titán

Ez egy moderátor eredménye az XS-en, gondolom magáneredmény... egyébként a shader a durva, 2900MHz! :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#818) juliabrilke válasza BITBOYS (#813) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ismerős kérdezte, de egy 8400g-s gép lenne, de nem nagyon meri ráküldeni. :D
Azért kérdeztem, hogy ne érje meglepetés. Lehet, hogy a főoldalon le kellene előtte teszteltetni a gépét.

(#819) west


west
őstag

megjelent mar?ha nem mikor fog?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#820) keIdor válasza west (#819) üzenetére


keIdor
titán

Már 2 napja...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#821) danati


danati
senior tag

Minden felvan rakva a vista fent van az sp1 is de a 3dmark nem megy fel...
Indítom a telepítést de csak tölt a gép és nem történik semmi :((

(#822) west válasza keIdor (#820) üzenetére


west
őstag

köszi.
hány mb?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#823) dokar válasza west (#822) üzenetére


dokar
addikt

fél giga

extra - SEXRay

(#824) VinoRosso válasza keIdor (#814) üzenetére


VinoRosso
veterán

beszarás :Y és 'csak ' ennyi pöttyöt kaptak :Y

(#825) Tibiajax válasza keIdor (#814) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Szánalom szigete ez az egész..
Ilyen proci, ilyen órajelen, ilyen vga, ilyen órajelen, és 15k.. istenem.. vicc ez az egész
(vagy mennyin tolták? 1920x1080?)

[ Szerkesztve ]

(#826) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Tudnátok adni egy linket hol lehet a kódot megigényelni?

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#827) #96302336 válasza Beowulf_78 (#826) üzenetére


#96302336
törölt tag

A hivatalos oldalon: futuremark.com

(#828) Rover623 válasza TazLeacher (#764) üzenetére


Rover623
félisten

Többször írtál olyanokat a 3DMark06-os topicba, hogy "aki Vistát használ az megérdemli..."
Linket, lécci.
1. én nem használok (üzemszerűen) Vistát
2. egy alkalommal, nem is olyan régen, elmagyaráztam vkinek hogy miért kap Vista alatt kevesebb pontot.
3. egy esetben pedig, amikor vki panaszkodott hogy neki gyengébb eredményei vannak, de ez a Vista hibája, azt javasoltam neki, hogy akkor ne használjon Vistát.
Ebből azt a következtetést levonni, hogy én Vista ellenes vagyok, kicsit érdekes...:U
Ennek ellenére majdnem helytálló...;]
Amíg lehet XP-t kapni, senkinek sem fogom a Vistát javasolni.

primus inter pares

(#829) strebacom


strebacom
senior tag

Próbálta már valaki az új NV drivereket tényleg jobb mint a régebbiek?! :F

(#830) Tibiajax válasza Rover623 (#828) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Egyetértek. XP bőven kiforrott, gyors, egyszerü, szinte tökéletes támogatottsággal, Vista még csak egy gyönyörű kisgyerek. Ez az én véleményem..

(#832) DarthZolee


DarthZolee
csendes tag

Sziasztok, én is XP párti lennék csak sajna ezekkel a DX10-es dolgokkal próbálják ránkerőltetni a Vistát. Kár, hogy az XP SP3-as csomagjába nem rakták bele a DX 10-et. Persze akkor mégúgy sem venné senki a Vistát.

(#836) leviske válasza DarthZolee (#832) üzenetére


leviske
veterán

A Vista nem rossz, csak tudni kell kezelni. :) Ahoz pedig, hogy az SP3-ba integrálják a DX10-et... nem kevés munkára lett volna szükség...

Gondolom te se dolgoznál egy olyan terméken, amit már kiakarsz vezetni a piacról. :)

Mind1... aki nem tud Vantage-ot futtatni, az nem hagy ki semmit. :) A 06 sokkal több rendszeren futtatható és amellett előremutatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#837) Napster1979


Napster1979
csendes tag

I'm Forever

(#838) Thrawn válasza Napster1979 (#837) üzenetére


Thrawn
félisten

The end...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#839) DarthZolee válasza leviske (#836) üzenetére


DarthZolee
csendes tag

Persze ez így van. 6 év nyugalmas XP után én is átkényszerűltem a Vistára. Alapjába véve nincs vele bajom már megszoktam. Viszont a javára kell írni azt is, hogy jobban használja a 2 magos procikat mint az XP. Még a 3D Mark 05, 06 alatt is sokkal jobb a cpu-ra kapott pontom mint az XP-n.

(#840) DarthZolee


DarthZolee
csendes tag

Mindenesetre a Vantage megint megmutatta, hogy ki kell nyitni a pénztárcát valami bivalyerős VGA megvásárlására, ami a gyártóknak a malmára halytja újfent a vizet. Jól ki van ez találva. :((

(#841) DarthZolee


DarthZolee
csendes tag

Szerintetek Ati 3870-est érdemesebb beszerezni vagy Nvidia 8800GT-t? Mind a kettőnek elég jól alakúl az ára.

(#842) (Kolombusz) válasza DarthZolee (#841) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

8800GT-t. Volt teszt is a PH--n, hogy melyik a jobb.

(#843) leviske válasza DarthZolee (#840) üzenetére


leviske
veterán

A Vantage inkább azt mutatta meg, hogy az nV mennyire pofátlanul szól bele az összes komolyabban vga-t használó program fejlesztésébe.

Egyszerűen elképeztő, hogy volt pofájuk így kiadni a 3Dmarkot, mondván, hogy átlépnek az új generációba... a DX10-be.

Érdekes, hogy akkor kitudták használni a friss fejlesztéseket, mikor az nV-volt előnyben ezek terén... csak most nem lehet, mikor az AMD van előnyben a ficsörök terén. :(

Többet vártam a Vantage-tól. Ez egyszerűen ratyi és nem azért mondom, mert ATi fan vagyok, hanem mert használhatatlan. Azért senki ne magyarázza már be nekem, hogy a 88GTS 320/640 legyűri a HD29XT-t és a HD3870-et. ÉS azt se, hogy a X2 és GX2 közt jogosan van 2000 pont különbség. :(

(#841) DarthZolee: szerintem várd meg a HD4800-asokat és aztán dönts. (Májusban jönnek) A HD3870 a 88GT-től -játéktól függően- 10-20%-al lemarad. :(

[ Szerkesztve ]

(#844) DarthZolee


DarthZolee
csendes tag

Az tény, hogy lassan minden Nvidiára készül. Megpróbálják az Atit kiszorítani a piacról. Nekem is volt pár Ati kártyám már meg persze Nvidia is, de emlékszem még azora az időkre amikor az Nvidia azt se tudta mit kezdjen egy 9600 XT-vel mert az 5000-es szériája hatalmas bukás volt. A 9600 XT-m bőben verte az Nvidia 5700-ét, nem is beszélve egy 9800 XT-ről ami bőven megelőzte a korát.

(#845) keIdor válasza strebacom (#829) üzenetére


keIdor
titán

Minimálisan. (175.12)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#846) DarthZolee


DarthZolee
csendes tag

Nehéz a választás az Nvidia és az Ati között. Mindkettő jó és minimális árkülönbség van köztük. Az biztos, hogy prociba az Intel a nyerő a 4500-öm kicsit túlhajva egészen szépen muzsikál. A Vantage-ba is bőven 5000 pont felett teljesít. De az MSI 8600 GT-m mindenféleképpen megérett egy cserére. Bár eddig a DX 10 játékokat is elég szépen bírta.

(#847) Geresics válasza Rover623 (#828) üzenetére


Geresics
addikt

OFF:
Én a hétvége óta használok Vistát, 3. telepítésre sikerült olyannak, amilyennek kell lennie (20GB kevés volt, kellett a 40 neki :Y ), majd még eldöntöm, hogy veszek-e eredetit... :B
Viszont azt hallottam valakitől, hogy aki vesz eredeti Vista-t, az letölthet a Microsoft-tól jogtiszta XP-t, erről tudtok valamit? Mert akkor tuti veszek! :))

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#848) joi29


joi29
őstag

-Hali volna egy kérdésem ha már a DX10-röl és a Vistárol folyik a vita,
ezt mire véljem?
-Már mint kamu vagy átverés :DDD , vagy csak egy szimpla emulátoros verzió? :U

[ Szerkesztve ]

(#849) Vistaboy válasza joi29 (#848) üzenetére


Vistaboy
veterán

XP alatt NEM LESZ DX10!

Tucatszor le lett írva, az MS nem fogja a DX10-et beletenni az XP-be, mert akkor senki sem venne Vistát. A lényeg az hogy addig, amíg az MS nem akarja a DX10-et XP alá megírni, addig nem is lesz. Persze ez nem jelenti azt hogy nem lesznek ilyen-olyan próbálkozások.

De azért azt nem szabad elfelejteni, hogy pl. a Halo 3-at is csak azért tudták működésre bírni XP alatt, mert alapjában véve DX9-es program. A full DX10-es programokat, mint amilyen a Vantage, nem lehet XP alatt elindítani, mert nem csak egy egyszerű trükk van benne, amivel Vista alatt akar elindulni.

Na, de térjünk vissza a Vantage-hoz... :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#850) rumkola válasza Vistaboy (#849) üzenetére


rumkola
veterán

Win NT-nél is ugyanez volt a helyzet. Aztán hirtelen egyszercsak meglehetett csinálni... :D

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark Vantage eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.