Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Úgy látom, eljött ez ideje egy ilyen topiknak is, tekintve, hogy elszaporodtak a különböző 3D tévék és sokasodnak a 3D BluRay filmek is (akár 50 GB helyet felemésztve mkv formátumban)

Kezdetnek szeretném veletek megosztani a saját küzdelmem (mein 3D kampf :DDD) részleteit, mert szükségem lenne a segítségetekre, ötleteitekre.

Adott egy Philips 46PFL9706 tévé, 3D funkcióval, illetve egy Philips BDP7500 BluRay lejátszó, 3D támogatással, plusz a hangnak egy 5.1-es rendszer, és egy rakás 3D MKV film.

A problémám a következő:
- a BluRay lejátszó nem tudja kezelni a legújabb videoformátumokat (tipikus asztali lejátszó-szindróma), és nem tudom frissíteni a kódeket rajta.
- a TV az USB bemenetről ezeket szépen lejátssza, viszont a DTS hangsávot nem tudja lekezelni, illetve, ami ennél is kellemetlenebb: nem tud váltani a hangsávok között (pedig 10-ből 9-szer szükségem lenne rá).

Ha megfelelő formátumot játszok le rajtuk, azt persze gyönyörűen viszik, eszméletlen és hibátlan élményt nyújt a Philips aktív 3D-je.

Tele lett a tököm a formátum-mizériával, és úgy döntöttem, kijátszom a rendszert: megoldom a lejátszást HDMI-n át PC-ről. Ehhez lecseréltem a régi fos laptopomat egy HP Pavilion dv6-ra. Van rajta HDMI, van hozzá USB-s 5.1 hangkártya, i5 proci, ATI videókártya. Eddig hibátlannak tűnik a terv, ugye?

És ekkor kiderült, hogy beszoptam. Az még hagyján, hogy a nagyfelbontású filmek laggoltak, mert azt sikerült orvosolnom a Media Player Classic-kal és a DirectX 11-gyel. Sőt, a TV szépen fel is ismeri a 3D formátumot, és át is vált 3D side-by-side módba.
A probléma: a 3D módban zavaróan el van csúszva 1 vagy 2 réteg, kicsit olyan, mintha nem lenne tökéletes a 3D kép. Ha így néznék egy filmet, valószínűleg behánynék 30 perc után.

Nem értem, mi lehet a baj: a gép tökéletesen éles képet ad, a TV is felismeri a formátumot, tehát a lejátszás problémáját megoldottam, csak a minőség nem megfelelő. Próbáltam az XBOX agyonárnyékolt, aranyozott HDMI kábelét is, az sem változtatott a minőségen.

Hol keressem a hibát? A gépnél, vagy a tévénél?
Az MKV fájl hibátlan, próbáltam olyat is, amit korábban a BluRay lejátszó hibátlanul vitt, az elmosódás ugyanúgy látszik. :O

[ Szerkesztve ]

(#2) Viktor26


Viktor26
tag

Na ez érdekes, erre én is kíváncsi lennék!

(#3) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Laptop helyett miért nem egy médialejátszót vettél?

(#4) Coyote2000 válasza kisgyerek85 (#3) üzenetére


Coyote2000
őstag

ez ugyan nem megoldás a problémámra, de térjünk ki erre is:

azért nem médialejátszót vettem, mert tudtommal idővel azon is elavulnak a kódekek - ez az egyik, a másik meg, hogy laptop esetén onnan futtathatom a filmet, ahova letöltöm. Bár lehet, hogy a médialejátszók már frankón streamelnek hálózatban... További ok, hogy tele vagyok már kütyükkel, van 5 távirányító, nem hiányzik még egy. A médialejátszó helyett meg nem dobhatok ki semmit, hiszen a DVD lemezeimet le kell játszanom valamivel.

Mi a garancia arra, hogy a médialejátszóval megfelelő formátumban érkezne a jel a tévére?
Ha kipróbálhatnék egyet, és működne, beruháznék rá persze.

(#5) 52a52a válasza Coyote2000 (#1) üzenetére


52a52a
tag

Kellene a pontos tipusa A BDP-nek mert ebből kétfajta verzió volt!!
Ne használj Windows medi player-t.
használd a Splash Pro -t azzal szépen megy.

[ Szerkesztve ]

(#6) Coyote2000 válasza 52a52a (#5) üzenetére


Coyote2000
őstag

köszi a tippet, kipróbálom a Splash Pro-t!

Azt már látom, hogy hatalmas különbség van lejátszó és lejátszó között, a BS Player ködös képet adott, a VLC Player tisztát, de szaggatott, az MPC szépen és szaggatásmentesen játszotta, de ott meg a 3D lett elmosódva... Talán a negyedik lejátszó végre teszi a dolgát, ahogy kell :DDD

Amúgy MKII-es BDP-m van. Ha tudod, hogyan lehet kódeket frissíteni rajta (online nincs újabb) akkor szólj! köszi

(#7) Coyote2000 válasza 52a52a (#5) üzenetére


Coyote2000
őstag

Adagoltam neki egy Splash Prot, és minden problémám megszűnt!!!!

Szasza for president :DDD

Tapasztalat:
- BS Player kuka,
- VLC Player kuka,
- Media Player Classic kuka
...és még sok más kuka, ha 3D-t akarsz nézni HD-ben. Egyedül a Splash Pro használja a GPU-t.

Másik tippként a PowerDvD-t említették, majd kipróbálom azt is.

köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#8) 52a52a válasza Coyote2000 (#6) üzenetére


52a52a
tag

Utána kérdezek mert az MKII-es BDP az jó kellene hogy legyen, sajnos ennek a gyártását is elvitték Kínába :O

[ Szerkesztve ]

(#9) t72killer válasza Coyote2000 (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Stereoscopic playert is érdemes lehet kipróbálni, bár az MPC-ra épül. A splash tud anaglif megjelenítést (akármilyen 3d forrásból?)

Ami lejátszókat említettél amúgy, tudtommal egyik sem "hivatalosan 3D-re való", a powerDVD kivételével, abban van hivatalos 3D support.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azt tudja esetleg valaki, hogy az mkv konténer elbír full-sbs (2*fullHD) tartalmat is? Mivel lenne érdemes meglévő 3D Bluray anyagot a lehető legkevesebb veszteséggel konvertálni? Ahogy nézem, a half-SBS (2*960*920) nagy népszerűségnek örvend, de így az ember elveszti a fele képinfót.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Bocsi, hogy ide írok ezzel kapcsolatban, de attól tartok a 3d szemüveg topicban nem kapnék választ rá. Szóval a kérdés annyi lenne, hogy a westendben kapott(a 3d film jegyárban lévő) szemüveggel lehet otthon bármit is kezdeni, vagy csak a moziban jó?
Előre is köszi a választ!

Üdv!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#12) Viktor26 válasza vj0c1 (#11) üzenetére


Viktor26
tag

Lehet, de csak a passzív 3D TV-kel működik. Ilyen pl. az LG Cinema 3D TV és monitor családja. Nekem monitorból van ilyen, az LG D2342 passzív 3D-s, a hozzá kapott polarizált szemüvegek pont olyanok, mint amilyeneket a moziban lehet venni a filmhez.

Azt rebesgetik, ez lesz a jövő, nekem spec nem jön be az otthoni passzív a felbontás csökkenés miatt, TV-nél lehet, hogy nem zavarna, de a monitor túl kicsi és közel van ahhoz, hogy én csíkosnak lássam a képet. Engem zavar, a páromat nem, de ő az aktív szemüvegeknél sem veszi észre a villódzást 60 Hz-en, nekem meg kiböki a szemem az is.

(#13) vj0c1 válasza Viktor26 (#12) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Egyszerű TFT HD monitoron lehet vele nézni akármit is, PowerDVD 10-en például?

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#14) Viktor26 válasza vj0c1 (#13) üzenetére


Viktor26
tag

Nem, az LG passzív monitor/TV-i sem egyszerű kijelzők. A passzív tech lényege, hogy mindkét szemnek egyszerre megy ki a kép, nem felváltva, mint az aktív szemüveges 3D megoldásoknál. Ehhez, hogy ne egyszerre lássa a bal és a jobb szemed mindkét képet, itt is szét kell választani a két szemnek szánt képet. Ezt még mindig a szemüveg végzi, jelen esetben a passzív szemüveg polarizált lencséi. A polarizált lencsék csíkosak, ezt persze nem látni, de ha forgatod, egyszer csak nem engedi át a fényt. Ezek a lencsék végzik a nem kívánatos kép kitakarását, de ehhez speciális kijelző is kell.
Az LG és a többi passzív kijelző is - azt hiszem - tartalmaz egy plusz réteget, így amikor 3D-s adásra vált a jel, az 1080 soros kijelzőn a bal szemnek szánt anyag a páros, míg a jobb szemnek szánt anyag a páratlan sorokban jelenik meg, ezért is hívják váltott soros technológiának. Így a polarizált lencsék csak a páros, illetve a páratlan sor tartalmát engedik a megfelelő szemhez eljutni, és így áll össze a térhatású kép az agyban.

De majd a nálam okosabbak vagy megerősítenek ebben, vagy megcáfolják.
Nekem személy szerint viszont a 23 colos monitoron nem jön be a 3D. Ha elegendő távolságból nézem a képet, akkor nem rossz, de ahhoz túl kicsi nekem a monitor, ha közelebb megyek, már látom a csíkokat, a felbontás ugyanis gyakorlatilag feleződik a váltott soros megjelenítés miatt. De a család többi tagja akkor is hanyatt esik tőle, nekem a passzív technológia szgép esetében jobban bejön a villódzással és a néha tényleg zavaró szellemképpel együtt. Normál TV-hez kellő távolságból biztos jobb a passzív 3D. Legalábbis sokak szerint...

(#15) Coyote2000 válasza t72killer (#9) üzenetére


Coyote2000
őstag

megnézem mit tud - de úgy néz ki, hogy a siker titka a GPU használat volt (teljesítmény és minőség egyszerre), és a lejátszónak nem kell 3D kompatibilisnek lennie, hiszen az összemosást a TV végzi el. A lényeg, hogy a lejátszó tudjon adni egy borotvaéles side-by-side HD képet, röccenésmentesen, a többit a tévé intézi, meg a shutter szemüveg.

(#16) Coyote2000 válasza t72killer (#10) üzenetére


Coyote2000
őstag

MKV szerintem elbírja. A legdurvább amit eddig néztem (nem én konvertáltam) az 50 GB-os MKV volt, az Avatar 3D. Lélegzetelállítóan éles és gyönyörű 3D, de a 36 GB változathoz képest nem láttam különbséget.

Persze a 36 gigásat jobban szeretik a lejátszók, az 50 gigás már megizzasztja mindet.

Amúgy még eléggé fejlesztési fázisban van a 9706-os széria, szerintem a tévé sem lesz talán ilyen válogatós pár tucat szoftverfrissítés után.

(#17) t72killer válasza Coyote2000 (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem csodálom, hogy izzad a vas az 50GB-os cucc alatt, itt már talán a kábelsávszél is bejátszik.

A 36gb-os is 2xfullHD felbontású volt?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#18) Brekecs válasza Coyote2000 (#7) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nekem a Splash Pró nem jött be a kép jó volt csak a hang kihagyott néha, így most az Arcsoft TotalMedia Theatret használom 3 D-re ez tökéletes ! (Philips 46 pfl 9705 h)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#19) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azt hogy lehet kideríteni egy .mkv-ről, hogy milyen megoldást használ? (SBS, frame-sequenced, egyéb) nem feltétlen akarom a stereoscopic playerben végigzongorázni az összes lehetőséget..

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#20) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok!ez hazimozi szett jo vetel lenne Samsung HT-D6750W ?

(#21) bylow


bylow
aktív tag

Sziasztok!
Lehet nem jó helyen teszem fel kérdéseim, de megpróbálom!

Most vásároltam LG 42LW4500 3D tv-t. (passzív szemüveg)
Ezen nem minden 3d filmet lehet lejászani?
Gondolok itt arra, amikor 2 filmkocka van egymás mellett.

Másik: USB-n külső vinyóról adok neki filmet, mkv,-xvid, stb... és az a jelenség hogy a kép 1 picit be van néha lassulva, időnként fel pörög 1-1 pillanatra (gondolom mikor utol éri magát).
Ezt mi okozhatja?
gyenge a tv hardveres cucca? Vagy valami beállítás kérdése csak?
Mit lehet ellene tenni? Vagy mit kell állítni és hol?

:R

ByLow #

(#22) 52a52a válasza bylow (#21) üzenetére


52a52a
tag

Ha két filmkocka van egymás mellett, akkor át kell állítani 3D-re és a Side-by_side módot kell kiválasztani.
Ha akad a film, az a tv sw-es hibája, frissítés segíthet rajta.

[ Szerkesztve ]

(#23) Coyote2000 válasza bylow (#21) üzenetére


Coyote2000
őstag

Az akadozás utalhat gyenge hardverre (kevés memória, lassú processzor vagy adatátvitel) is, javaslom, hogy próbáld ki az én módszeremet: nézd a filmet BluRay lejátszón vagy számítógépen át HDMI kábellel. Ez leveszi a képfeldolgozás terhét a tévéről.

(#24) bylow


bylow
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

Következő amatőr kérdésem : letöltött 3D film ISO fáljba van, ezt akkor USB-n keresztül a tv hardverével nem is tudom lejátszani mert nem lát a mappában semmit. ilyenkor mi a teendő?

ByLow #

(#25) Coyote2000 válasza bylow (#24) üzenetére


Coyote2000
őstag

Az ISO nem videóformátum, hanem dvd-kép (image) fájl! Ezt ki kell írni lemezre, VAGY cd-emulátorral beolvasni (pl. Daemon Tools)

(#26) bylow válasza Coyote2000 (#25) üzenetére


bylow
aktív tag

Igen ezt tudom!
Csak az az érdekes hogy Daemon tools-ba befűzöm az ISO-t, Pover dvd 11-el szeretném lejátszani mert annak ugye kéne vinni, de azt ira ki hogy nem megfelelő formátumú a disc. (m2ts egyépként a fájl az izon belül az 1ik mappába amit találtam)
Továbra is ??????????????? :O

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#27) Coyote2000 válasza bylow (#26) üzenetére


Coyote2000
őstag

Lemezről nem úgy kell lejátszani, hogy fájlokat keresel, hanem automatikus lejátszással vagy lemezről lejátszással amit a mediaplayer és a powerdvd is szépen lekezel. Sajnos nem ismerős a formátum amit írtál.
2 lehetőség van:
- nem jól nyitottad meg
- hibás ISOt szedtél le

(#28) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Sziasztok! Melyik a legjobb 3D technológi? Jelenleg csak SBS filmeket tudok nézni, mert a média playerem csak ezt tudja lejátszani.
A Blu-ray lemezeknek van valamiféle indító fájluk, amivel be tudom hozni a film menüjét?
PS3-al szeretném lejátszani, media server segítségével.

(#29) sonaj0203 válasza bylow (#26) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Szia a 3d-hez nem értek annyira, de a m2ts fájl formátum szerintem a full hd kamerák által használt formátum lehet az én kamerám pl. mts kiterjesztést használ. Valószínűleg a a video lejátszód nem ismeri ezt a formátumot. Át kéne alakítani más formátumúvá, azt nem tudom mivé, mivel és hogyan. :F Én pinnacle 15-tel szerkesztem a videóimat, de fogalmam sincs a 3d-s videókkal hogyan mit kéne tenni.

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#30) KatonaT


KatonaT
aktív tag

PowerDVD 4ever :)

(#31) t72killer válasza hdcsaba87 (#28) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Tudtommal a framepacked 1080p 2*24Hz-en, aktív shutteres megjelenítéssel. Létezik még szemenkénti 1080i60-as felvételi/lejátszási technika is, de sajnos ezt a bluray filmeknél nem használják:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#32) hdcsaba87 válasza t72killer (#31) üzenetére


hdcsaba87
aktív tag

Melyik film ami ilyen technológiával készült?
Vagy estleg a lejátszónak kell ezt tudnia?

(#33) t72killer válasza hdcsaba87 (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha jól tudom, minden 3D blu-ray film ilyen ( 2*24Hz, framepacked). Az újabb asztali lejátszók, a powerDVD 11, és még 1-2 lejátszóprogi ismeri és normálisan kezeli a formátumot. A stereoscopic playert szokták még ajánlani? bár nem tomm? tud-e kezelni BD lemezeket/ISO-kat.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) Coyote2000 válasza KatonaT (#30) üzenetére


Coyote2000
őstag

ennyi? :DDD

PowerDVD-ben lehet kisebbre állítani a feliratokat? Mert az összes lejátszó fos, kivéve a SplashPro-t és a PowerDVD-t, de a SplashPro nem kezeli az SRT feliratokat, a PowerDVD meg fél képernyőt elfoglaló betűmérettel mutatja...

(#35) zeno113


zeno113
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki abban segíteni hogy side by side 3d mkv filmet csak aktív szemüveges
3d tv-n tudok nézni vagy passzív szemüvegessel is?Az az igazság hogy nem is találok
csak sbs kódolású 3d mkv filmet a neten.Ha nem lehet akkor mi a megoldás.
Az lg cinema 3d led tv tetszenek a legjobban.Ilyet is szándékoznék venni.
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#36) zeno113


zeno113
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki abban segíteni hogy honnan tudnék beszerezni vagy letőlteni 3d mkv
filmeket?

Köszönöm!

(#37) bylow válasza zeno113 (#35) üzenetére


bylow
aktív tag

Nem vagyok még én sem toppon ezekbe a dolgokba, de amit tudok azt megosztom veled :DD
Én 1 hete vettem 42LW4500 tipusú LG masinát, és tudja a side by side 3d mkv filmet, és ugye az LG-hez passzív szemcsi van(most akció 5 év gari+7db szemcsivel)
Az aktívot én nem is ajánlom, mi próbálgattuk a Med...markt-ba őket, szval: aktív az vibrál+elemes+nehezebb, és szerintem jobban is fárassza a szemet.

1re jobban megvagyok elégedve ezzel a tipussal, bár olyan filmrt még nem sikerült letöltenem ami olyan frankón 3D-s lett volna mint azok a tesztfilmek amik futnak az üzletekben. (vagy lehet csak én vagyok még béna hozzá, valamit lehet nem jó állítok be, még nekem is újj az egéssz és kevés időm vólt még vele foglalkozni)

ja''''' és Torrent !!!???

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#38) KatonaT válasza Coyote2000 (#34) üzenetére


KatonaT
aktív tag

NA azt nem lehet vagy még nem jöttem rá hogy :S
Nem is nagyon nézegettem

(#39) Coyote2000 válasza KatonaT (#38) üzenetére


Coyote2000
őstag

nagy kár érte :( pedig csak azt használnám, ha kisebbre tudnám állítani.

(#40) zeno113 válasza bylow (#37) üzenetére


zeno113
csendes tag

Szia!
Köszönöm!
Így is sokat segítettél.Én is kipróbáltam mindkét formátumot egy nagy áruházban.
Hát az aktív tényleg nagyon vibrál és fárasztó és kényelmetlen a szemüvege.
Az lg passzív tv teljesen magával ragadott pedig csak demo ment rajta.Bár azt írták a neten
hogy az lg cinema 3d nem ad teljesen full hd képet.Nekem mégis jobbnak tűnt.
Én még lehet hogy várok vele mert van egy 3 éves samsung lcd-m amit elég
drágán vettem a mai árakhoz képest de jövőre mindenképp benevezek egy
lg cinema 3d-re.

Üdv.
zeno113

(#41) 52a52a válasza zeno113 (#40) üzenetére


52a52a
tag

A 3D-ben ne is várj full HD-s tartalmat mivel egyszerre két képnek kell lennie :)

(#42) t72killer válasza 52a52a (#41) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Aktív shutterrel mehet a fullHD3D, de az lg tudtommal a passzív polarizált technológiát preferálja.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#43) bylow


bylow
aktív tag

Nos, ujabb kérdés!
Splas Pro EX nevű lejátszó programot telepítettem a notimra, ez frankón el is indítja és játsza az mkv fájlokat, csak az a bökkenő hogy a monitor felső egyharmadába hatalmas pixel kockák kezdenek villogni, ami ugye kitakarja a képernyő 1 részét. (élvezhetetlen).
Ezzel mt lehet kezdeni?
Ja, és még a win7 is aggódik valami szín beállítások miatt (a jobb alsó sarokból jön fel 1 kis szöveg buborék), valami csökkentett szin beállítást ír.
HDMI-n kitolom a tv-re, és ott is ugyanúgy ott vannak a nagy pixelek :W

ByLow #

(#44) Coyote2000 válasza bylow (#43) üzenetére


Coyote2000
őstag

ez tuti nem a Splash Pro hibája.

Driver vagy hardware gond lehet esetleg.

(#45) 52a52a válasza t72killer (#42) üzenetére


52a52a
tag

Meg a Philips is (7000-es széria)

(#46) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Valaki tudja esetleg, hogy lehet a powerDVD 11-et rávenni, hogy magenta-zöld anaglif képet produkáljon? Alapbeállításban csak kék-vöröset láttam:(

Stereoscopic playerben is próbáltam a lejátszást, de nem kezeli a blu-ray ISO-t:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#47) VateRicsi válasza zeno113 (#40) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Szia!

LG LW5500-on nézem az SBS és Half SBS filmeket tökéletes minőségben passzív szemüveggel, vibrálásmentesen. Lehet hogy nem full hd, de ezt nem lehet észrevenni, a 3D miatt annyira más a kép, hogy nem is figyelem a pixeleket. Egyszerűen lenyűgöző egy jó film minősége, csak az a baj hogy nagyon kevés az ilyen. Ami 5-6 GB alatt van, azzal nem is érdemes foglalkozni. Viszont a 3D-s játékokat is átalakítja élvezhető minőségben anélkül hogy fárasztaná a villogás az ember szemét. Csakis a passzív 3D-t ajánlom.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#48) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Tudja valaki, hogy meg lehet-e szerezni (megvenni, letölteni) valahonnan az Avatar 3D-t bluray minőségben magyarul? A Panasonic cuccokhoz ingyen adják, máshol hivatalosan nem árulják ennyit tudok, de valakinek csak megvan...

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#49) Brekecs válasza VateRicsi (#48) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Persze hogy meg van ! miért ne lenne meg ! :K akár 3 D-ben is ! :D

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#50) VateRicsi válasza Brekecs (#49) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Nem értem a választ. Légy szíves írd meg érthetőbben!

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.