Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  3. alaplap (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Elrood


Elrood
őstag

15. hónap alatt a 3. alaplapom megy tönkre. Itt valami nem stimmel.
1. Abit SA6, PS/2-s billentyűzet-t nem volt hajlandó használni és állandóan resetelt a bios. Pedig 3x cseréltem benne elemet de mindig előjött (8hónapig jó volt)
2. ABIT ST6, 1hónap alatt szimplán leégett. Semmi húzás vagy hasonló
3. Szintén ABIT ST6, ez is elfelejti a beállításokat. Win2k nemrég memória hibákatról írt. Szereztem egy teljesen jó SD-t és memtesttel megnéztem. Memtest nem tudott végig futni. Valami furcsa hibákat írt ki.

SA6 után cserélve lett a táp, tehát nem a táp buherál.
Most vajon szerencsétlen vagyok, vagy a számtech ipar összeesküdött ellenem

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#2) Mista Boller


Mista Boller
tag

Hmmm, en valami rendszert velek felfedezni az alaplapok markajaval kapcsolatban. Szemelyes tapasztalatom nincs az Abit-al, lehuzni nem akarom, megtettek mar masok elottem. Talan probalj ki mas gyartot...

Tout le monde est une nonne

(#3) Elrood


Elrood
őstag

Ha ez az ST6 is fogja magát és nem indul be akkor biztos gyártót váltok:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#4) Elrood


Elrood
őstag

Azon is gondolkoztam, hátha a (panel)ház elektromos rendszerével van baj, DE van egy acorp alaplapon(i440bx) cel333-s gépem, és az 3éven át tökéletesen ment és megy még ma is.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#5) boca111 válasza Elrood (#4) üzenetére


boca111
tag

Szia! Lehet, hogy nem is az alaplappal van a hiba, legalábbis a márkával, viszont a helyedben Én egy másik cégtől vásárolnék, mert az is elképzelhető, hogy nem ''friss'' az áru :))
Lásd M*stral topic :((

(#6) Elrood


Elrood
őstag

Ez nem mistraltól van, de érdekes:) Köv. alaplapomat más boltból fogom beszerezni az biztos:t

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#7) Sidaries válasza Elrood (#6) üzenetére


Sidaries
őstag

Most akkor biztosan jó a memória?

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#8) Bozz


Bozz
tag

Nekem is ST6 van. Eddig semmi gondom nem volt vele, de a haveromnak gyári hibás volt és ki kellett cseréltetni. Szóval lehet hogy nem nehét kifogni egy (vagy két :) ) hibás alaplapot :)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  3. alaplap (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.