Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberdoom


cyberdoom
tag

Sziasztok. Ha felhúzom a 2.8GHZ HT P4 Cpumat 3.2 vagy 3.5Ghz re baromira meleg szerintem. Egész pontosan biosban mérve már 58-60fok. 3DMark vagy játék után 65-70fok. Alaplap: Asus P4C800 deluxe, hűtő amivel próbáltam: Coolink Tank1 -erre nagyon fos, a másik Coolermaster Aero 4 (nem lite).
Tank1 el siralmas Aero4el 60fok körüli ahogy írtam. ''Vizezni-jegezni'' nem akarok !
Csak léghűtést! Elvileg a Jet4 (areo4 újabb modellje) 3.5Ghz felett is hűt de azt meg nem kapni sehol. Szívesen venném azok hozzásolásait akik ilyen vagy ehhez hasonló hőmérsékleten használják a procijukat, hogy mivel hűtik. Köszi

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#2) Viktor77 válasza cyberdoom (#1) üzenetére


Viktor77
titán

A Zalman 6500-ösöket és a 7000-seket próbáltad már? Szerintem bejönnének. Nézz körül a Zalman oldalán.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Bálintosz válasza cyberdoom (#1) üzenetére


Bálintosz
senior tag

A megoldés a P4 Zalman CNPS-7000CU. Nagyon jól hűt!

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#4) Viktor77 válasza Bálintosz (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Egy kérdés: ha a ház oldala nincs kivágva ahol kell akkor is jó? Mert úgy láttam hogy akkor nem kintről fújja a levegőt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) cyberdoom


cyberdoom
tag

5500 réz szar. ezek jobbak ? egy pill. mindjárt megnézem a honlapjukat

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#6) cyberdoom


cyberdoom
tag

zalmann 7000 - ''Up to 3.06Hz or higher'' ez azt jelenti hogy 3.5ghz is jó ???
vagy kitudja ?! :)

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#7) erdoke válasza cyberdoom (#5) üzenetére


erdoke
titán

Nekem ugyanilyen procim van CNPS7000-Cu alatt. A max. eddig, amit kitekertem belőle, 3468 MHz volt (RAM szinkron CL2,5). Általában 3,08-on használom (FSB220, RAM szinkron CL2), így 23-24 fokos szobában 44-45 fokos idle, terhelve nálam is felszalad 58-60-ig. 3,3-3,4 GHz-nél csak 2-5 fokkal magasabb a terhelt érték, igaz, akkor odatekerek a házventiknek (van belőlük 7 db + a tápban), és a procihűtőnek is.
Szerintem ez elég rá, bár sokat számít a ház jó szellőzése is, az enyém egy XaserIII.
Ha még jobbat akarsz, hozass magadnak az új Swiftechből, amikor már lesz hozzá 478-as leszorító. Arra egy 9 centis Zalman venti, és király. :)

A legjobb aláírás a héten

(#8) cyberdoom


cyberdoom
tag

köszönöm a hozzászólásokat. kipróbálom a 7000et akkor én is. amúgy nekem chieftec dragon serverem van. szelőzéssel nincs gond mert nincs rajta a ház belső oldala.

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#10) erdoke válasza cyberdoom (#8) üzenetére


erdoke
titán

Hát az nem a legjobb, szerintem jobban jársz egy ventis oldalfallal és +4 házventivel. Egyébként tesztek szerint a midi Chieftecek szellőzése jobb valamivel, mint a szervereké, persze azoké se rossz.:)

A legjobb aláírás a héten

(#11) erdoke


erdoke
titán

OFF
Nocsak, téged visszaengedtek? Csak Ace helyett King lettél. Az se rossz...:D

A legjobb aláírás a héten

(#12) cyberdoom


cyberdoom
tag

dragon serverbe 2 fújó és 2szívó venti van, 8cm ventikből. szerintem nem rossz.
+ még az enermax táp is nyomja alulról a cpura. chieftec tápot kidobtam belőle...

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#13) erdoke válasza cyberdoom (#12) üzenetére


erdoke
titán

Miért, mi baj volt a CT táppal? Kicsi volt v. rossz?
Nekem nem sok választásom volt: megtartom a CT tápomat v. táppal együtt veszem a TT házat. De a TT tápok tök uazok, int a CT. :)

A legjobb aláírás a héten

(#14) Mosqu!to válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ehhez minek kivágás?
szerintem te kevered a Zalman CNPS5700D-Cu -val, aminek szintén nem kell kivágás, csak a hátsó venti felé kell irányítani.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15) cyberdoom válasza erdoke (#13) üzenetére


cyberdoom
tag

nem volt rossz a táp egyáltalán, csak kicsi volt a teljesítménye nekem. Ugye 360W táp volt, ez meg kevésnek bizonyult 8 hddhez 2 cdhez 1 radeon9700hez meg 4 redszerventihez stb.stb.
550W Enermaxom van most

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#16) Drizzt válasza cyberdoom (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És ha nincs húzva, akkor hány fok? Vagy ilyen állapotban be se kapcsoltad? :DDD

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.