Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szil@'rd


szil@'rd
tag

help valaki h lehet meg tudni a bizt kodot ha elfelejtettem??:F

Do not power of while BIOS saving!!!! |

(#2) GodHeart válasza szil@'rd (#1) üzenetére


GodHeart
senior tag

úgytom, hogy norm módszer nemigen van rá. Viszont ha elviszed a telefont szoft frissítésre, ami mellesleg ingyenes, akor visszaáll az alap 12345-ös kódra. Ha meg azt kéred, hogy állítsák vissza a kódod, nah az akár egy 10es is lehet! Ez van... :(

(#3) szil@'rd válasza GodHeart (#2) üzenetére


szil@'rd
tag

hali hát ez nem jött be hova vigyem hol ingyenes a szoft friss.ahol én voltam ott 5000ért megcsinálták volna(voda service).

Do not power of while BIOS saving!!!! |

(#4) Szólista válasza szil@'rd (#3) üzenetére


Szólista
senior tag

Csak akkor ingyenes a szoftfrissités ha garanciális a telefon.A Nokia üzletekben is megcsinálják.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#5) Lala6 válasza GodHeart (#2) üzenetére


Lala6
őstag

Hát nem tudom, de anno a siemensnél nekem ingyen megcsinálták, nem is érdekelte őket, hogy garis-e, csak papír kellett, hogy az enyém a telefon(imei szerepeljen rajta, mindegy mellik papír...).
Próbáld meg a hivatalos nokia szervizt.

(#6) Blood84


Blood84
csendes tag

system tools-al formázd, nem fog kodot kérni, és vixaállitja

(#9) GodHeart


GodHeart
senior tag

én meg assszondom néked, töröltesd ezeket innen de izibe! Mielőtt egy moderátor meglátná...

Tudom újonc vagy segítő szándék stb stb, de vannak itt alapelvek is.

(#10) Tollas


Tollas
csendes tag

Mi a ******* bajod van? Nem tetszik valami? Miért baxol le?

* Mint látod hiányzik a hozzászólásod, valósziníűleg az egyik mod kollega kitörölte, mert ütközött az alapelvekbe. Továbbá kérlek próbálj forumtársaiddal megfelelő hangnemben beszélni - Loretto

(#11) tiv83us válasza Tollas (#10) üzenetére


tiv83us
veterán

Hangnembol vegyel vissza jo gyorsan.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) Tollas


Tollas
csendes tag

Rendicsek. Hangnemből jelentem visszavettem de szerintem az alábbiak egyikét sem sértettem +:

* minden olyan beavatkozás, mely hátrányosan változtatja meg a fórum megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerű használatát
* a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)
* ha a hozzászólás jogszabályba ütközik, jogszabálysértésre buzdít
* ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

* ''Wareztevékenység'', vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
o használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)
o használatára buzdítás,
o segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;
* flame: vagyis kerüld a pusztán vita kedvéért, erőteljes érzelmi töltettel ellátott, az észérveket nélkülöző, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé
* az aláírásod ne legyen hosszabb 3 sornál
* a _túlságosan_ off topicok: együtt örülünk, ha valaki apa lett, együtt szurkolunk az érettségizőkért, de ne nyiss külön topicot a bengáliai óriásdegukról. Vannak tematikus topicjaink (pl. Motoros topic, Digitális fényképeim) próbáld mondanivalód első körben azokban megosztani
* mértéktelen UP-olás: ne várd, hogy minden kérdésedre _azonnal_ választ tudjunk adni. Topiconként napi 2 UP megengedett!
* az Állásbörze témacsoportban tilos MLM-hez és piramisjátékhoz tagokat gyűjteni
* a fórum nem ingyenes felület vállalatok, vállalkozások számára. Médiaajánlatunk itt elérhető!
* tilos a következő termékek adásvétele: (lő)fegyver, kényszerítő eszköz, jövedéki termék (üzemanyag, alkohol, stb), vagy bármi más termék, melynek internetes árusítását jogszabály nem engedélyezi

Vagy ha igen, melyiket?!

(#13) GodHeart válasza Tollas (#12) üzenetére


GodHeart
senior tag

Leírom, de nemakarok senkivel sem roszba lenni hidd el, én csak segíteni szeretnék! :)

-- Ha a hozzászólás jogszabályba ütközik, jogszabálysértésre buzdít

-- Wareztevékenység'', vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra) használatára buzdítás, segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;


és félig ez is, csak mert 3 a magyar igazság :D A kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)

Nah és nelegyen harag pls! :))

[Szerkesztve]

(#14) borob


borob
tag

vá, ugyanez van nekem is... :((
vettem egy 3100-t egy hete és nemtom a biztonsági kódját, viszont így nemtom másik kártyát rakni bele... :(
vmi kábel + prog kombó?
esetleg nincs vmi ''hardware''-es teljes nullázás...? :U vagy vmi....
:F :O:O:O:O

(#15) Tollas válasza borob (#14) üzenetére


Tollas
csendes tag

Dobj e-mailt ide: ojjektum@citromail.hu és elmondom a probléma +oldását. SAJNOS A FÓRUMBA NEM ÍRHATOM LE MERT TÖRLIK A HOZZÁSZÓLÁSOMAT MERT WAREZTEVÉKENYSÉGNEK TITULÁLNAK 2 DB WEBCÍM MEGADÁSÁT DE SEBAJ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.