Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofi


nofi
őstag

a gond, h hiába formázom újra (samsung disk manager, windows, partition magic) 33gigásnak látja a BIOStól a windowsig minden...mi lehet a gond?

Xbox GT: nozsolt

(#2) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

csak nem rá lett jumperolva 30 Gbyte limitre?

--- Geri vagyok ---

(#3) AlBundy válasza nofi (#1) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Vagy csak ősrégi az alaplapod?

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#4) biga válasza nofi (#1) üzenetére


biga
senior tag

A Samsungoknak van egy 32GB-os beállítása. Nézd meg, hogy jól jumperelted-e.Szerintem ott lesz a gond.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#5) Uher válasza nofi (#1) üzenetére


Uher
aktív tag

Slave meghajhtóként nem kell jumper.

(#6) nofi


nofi
őstag

nincs rajta jumper...eddig jó volt mint 160as, format után nem hajlandó csak 33snak mutatkozni

Xbox GT: nozsolt

(#7) Carpediem válasza nofi (#1) üzenetére


Carpediem
tag

fdisk -nél nemlehet hogy nem támogatja a nagy meghajtók kezelését...?:)

M5

(#8) biga válasza Carpediem (#7) üzenetére


biga
senior tag

Feltehetőleg egy szemernyit is hozzáértő emberben fel sem merülne egy 160GB-os vinyó formázásához fdisk-et használni. Ellenkező esetben No Comment....

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#9) nofi


nofi
őstag

mondom, a hozzá ajánlott samsung disk managerrel formáztam...

Xbox GT: nozsolt

(#10) attilam válasza biga (#8) üzenetére


attilam
őstag

Egy hozzáértő ember valóban nem használ fdisk-et a vinyó formázására. Mivel az a program nem is arra való.:DDD

(#11) TommyGun válasza attilam (#10) üzenetére


TommyGun
őstag

:DDD milyen igaz :DD

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#12) TommyGun válasza nofi (#9) üzenetére


TommyGun
őstag

Az XP a lemezkezelőben mit mond rá ?

[Szerkesztve]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#13) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

Biosba ugye Autodetectre van állítva?

--- Geri vagyok ---

(#14) rukh


rukh
aktív tag

Hi!

Próbáld ki boot floppiról (W98) indítani a rendszert, majd add ki az fdisk /mbr parancsot, utána particionáld pl. Partition Magic-kel. Nekem egyszer így sikerült a rossz jumperolás miatt megbolondult Samsung 160GB-s vinyómat rendbe tenni.

Üdv, Rukh

[Szerkesztve]

Üdv mindenkinek, Rukh

(#15) WiNZO


WiNZO
tag

Service Pack felvan rakva?:))

WiNZO

(#16) Tas


Tas
tag

Sztem jumperelesi gond lehet. En is szivtam vele rendesen, aztan eszrevettem, hogy rossz abrat sasoltam...Nezd meg a vinyon a standard jumperelest

(#17) plömplöm


plömplöm
őstag

A vinyók saját menedzser szoftvereikben láttam már valami maxLBA nyomókát (ha jól emlékszem a nevére), ezt megnyomva be tudja állítani ''szoftveresen'' is pld 32GB-nak, innentől ennek hiszi szinte minden. Futtasd újra a samsung-szoftvert, hátha...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#18) nofi


nofi
őstag

hát köszönöm a hozzászólásokat; sajna nem sikerült, sztem visszaviszem mer még garanciális és már eccer szívtam ezzel a samsung vinyóval...

Xbox GT: nozsolt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.