Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyni90


Cyni90
újonc

Sziasztok! Elnézést kérek, ha nem jó helyen nyitottam ezt a topikot, vagy esetleg van már ilyen, de nem találtam semmit erről a témáról.

Van 2db teljesen ugyanaz a Hi-Fi és mindkettőnek teljesen ugyanaz a hangfalpárja. Az egyik Hi-Fi már elég beteges, mivel nem egy mai darabról van szó (SONY LBT-A290). Egy ideig jack elosztóval használtam számítógépre kötve őket, de így nem kaptam az elvárt teljesítményt, mivel feleződik. A hibásat eltenném alkatrésznek és csak a jót szeretném használni, de úgy, hogy egyszerre rákötni a 2 pár hangfalt, így nem feleződne a teljesítmény. A Hi-Fi-n csak sztereo L-R aljzat van, nem 4 csatornás.

A kérdésem pedig a következő: Hogyan kivitelezhetem az összekötést, hogy ne legyen baja se a hangfalaknak, se a Hi-Fi-nek? 6-16 Ohm-ig kezeli a hangfalakat, a 2 pár pedig 6 Ohm 60W és teljesen egyformák.
Kérésre képet is csatolok, ha valaki látni szeretné, mi a tervem. :)

Segítségeteket előre is köszönöm! :)

ASUS ROG STRIX B450-E GAMING, AMD Ryzen 9 3900X (12/24 x 3.8~4.7GHz), Corsair Vengence RGB PRO 32GB (2x16GB) DDR4 3000MHz CL15, EVGA GeForce GTX 970 SC 4GB GDDR5 256bit, Samsung 970 EVO Plus 250GB + 970 PRO 1TB M.2, WD 1TB HDD, Zalman Z3 Plus, Thermaltake Toughpower Grand RGB 650W Gold Full Modular

(#2) Intruder2k5 válasza Cyni90 (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Próbáld meg itt feltenni a kérdésed: Hi-Fi-ről általánosságban

Ezt a témát zárom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.