Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  2600+ es a hutes (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) esteban


esteban
senior tag

Szoval a boltokban mar van 2600+ XP, de igazabol nem latok hozza valo hutot ... mindenhol csak 2400-ig ajanlott :(

iBook + RedBull :)

(#2) satie válasza esteban (#1) üzenetére


satie
csendes tag

GlacialTech 2310, 2320, 2400 mindegyike jó 2600+hoz. Áruk 2600, 3200 és 3600 Ft + Áfa.

(#3) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Kérdés : egy Titan D5TB képes-e egy ilyen procit megfelelően hűteni?

....What's up!....

(#4) satie válasza WaterLo (#3) üzenetére


satie
csendes tag

Csak 2000+ -ig jó, vagy TBird 1,4 GHz-ig.

(#5) satie válasza esteban (#1) üzenetére


satie
csendes tag

Még valami. Az első két hűtő 25 decibel zajszinttel bír. Csendesebb, mint a Titan D5TB. ( 29decibel.)

(#6) borsi válasza esteban (#1) üzenetére


borsi
tag

Üdv!

Spire FalconRock(ez halkabb elvileg)
Spire FridgeRock
+www.fanner.com
Van itt néhány Spire csoda. Nekem nagyon szimpik

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#7) esteban


esteban
senior tag

Nekem is az a bajom hogy mindenhol a CPU sebesseget irjak rea.
Nem hogy adnanak egy adatot mennyi wattnyi meleget tud elvinni .. mert ez a lenyeg. Ti a THOROUGHBRED kisebb hot termel mint a regi ...

iBook + RedBull :)

(#8) igi


igi
aktív tag

Bizony, bizony némelyik hűtőn 2 féle adat szerepel, általában 2100+(Palomino), ill. 2600+ (Tbred). Ilyen pl. a Spire WhisperRock is...

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#9) emvy


emvy
nagyúr

A Titannak is elégnek kell lennie, legalábbis fele fordulaton elég nekem az 1700 XP-re.

while (!sleep) sheep++;

(#10) Jym


Jym
tag

Régebbi hűtőkre azért van csak 2000+ meg hasonló írva, mert akkor még csak az volt, és a gyártó ritkán frissít a honlapján, mert az újabbakat próbálja eladni. A Titan D5TB egyébként 26db-es, nem 29-es!

Jym

(#11) launcser


launcser
senior tag

mind1 mivan ráirva..
nekem volt olyan hutom rá volt irva tb900ig
1000-esre tettem, kenytem ezüstöt rá, bezártam házat és 45 fok volt 20 fokos szoba mellett is :)
probálkozni kell..

tütüü

(#12) Jym


Jym
tag

Erről beszéltem. Megfelelő pasztázás után, ha elég levegőt szállít, lehűti a gyorsabb procikat is a 2000+ -ig ajánlott cooler.

Jym

(#13) maniac


maniac
senior tag

A kerdesem a kovetkezo lenne: Az AMD gyari hutese (2400+hoz) mennyire hangos illetve, hogy mennyire lehet szerintetek tuningolni vele? (de inkabb a hangja erdekelne mert az zavar este)
valaszokat elore is koszonom!

(#14) Mosqu!to válasza maniac (#13) üzenetére


Mosqu!to
addikt

felejtős.
imserősömnek van 2100+ -hoz gyári hűtése, ami 60-65 °C-on tartja a procit húzás nélkül, azaz a 2400+ -hoz sem lehet sokkal jobb. ja, és ha jól tom, akkor 3-4e ft-vel drágább a dobozos(ventis) proci mint az alap. ennyiből vegyél egy spire falconrock II-t, és pénzben ugyanott vagy, hűtésben jóval előrébb:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15) maniac válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


maniac
senior tag

SEX :)
udvozlom a batyad :)

(#16) zsoltee10 válasza maniac (#13) üzenetére


zsoltee10
addikt

egy haveromnak gyári hűtője van, és elég gáz. hangos. egy falconrock2 sokkal halkabb.

(#17) maniac válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


maniac
senior tag

Ja egyebkent a lenyeg most az hogy halk legyen a gep, teljesen halk (vizhutesre meg nincs penzem :( )

(#18) Alvin_ti4200 válasza maniac (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Silent Breeze II vagy V9@1800rpm.

(#19) Flashback


Flashback
addikt

A HW doctor szerint a procim (2600+) 50°C megy egy nagyobb spílézés után. Ez ugye nem baj?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20) Alvin_ti4200 válasza Flashback (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

60-ig nincs gáz.

(#21) haris válasza borsi (#6) üzenetére


haris
őstag

A Spire FridgeRock-ot nem javaslom senkinek.
Én év elején vettem egy 1800+-os konfigot ezzel a hűtővel.
Tapasztalatok:
1., Iszonyú hangos (28-36dbA ha jol tudom), ha TV-outon nézem a filmeket, rendesen fel kellett csavarnom a hangot a TV-n, hogy érthető legyen a szöveg. Elvileg hőszabályzott a fodulatszáma 3600-4200 között, de nekem sosem ment 4100 alatt, talán mert a procim rendszeresen 48-50°C, a házban 35°körül volt(tuning nem volt).
2., A felfogatomechanizmusa (hű de jol hangzik :)) )mondhatni botrányos.
Az csak elmegy, hogy a procifoglalatán 1-1 fülbe kapaszkodik, de a rugoja olyan erős, hogy nagyon kell vigyázni, nehogy lesarkazd a procit.
3., A hűtőteljesítménye sem túl fényes, annak tükrében hogy ilyen fordulat és zaj mellett 2 rendszer venti társaságában terhelve felment 56 fokig a proci.
Üdv Haris

(#22) haris válasza maniac (#17) üzenetére


haris
őstag

Silent BreezeII, vagy ha még olcsobb kell 2450Light (brutto 3000HUF)
Tegnap raktam fel, semmi hangja nincs.
A 2 rendszerhűtőm hangosabb volt, ezért kivettem őket, majd a vidkari(8500) találtatott hangosnak, az is ki. Így volt 58-59 a proci alapon, video kodolás közben 61-62.
Ezt sokallottam, ezért a rendszerhűtők vissza, de már ők is 5V-on mennek mától, így most síri csend van, a proci 54-55°.

(#23) haris válasza zsoltee10 (#16) üzenetére


haris
őstag

OFF
Köszi a doksit a vidkaridrol, megkaptam. Jövő héten neki is állok.

(#24) Manitou válasza esteban (#1) üzenetére


Manitou
addikt

Volcano 9 akár xyzx@2500MHz valós órajel(~3300+) ig is bírja,attól függetlenül,hogy 2800+-ig ajánlják.

(#25) faster válasza maniac (#13) üzenetére


faster
nagyúr

Nekem is gyári hűtésű procim van, Barton 2500+, 200*10-en 60 fokig megy fel, és nem a leghalkabb a hűtés rajta, de nem is olyan vészes ( egy WBK38-hoz képest felüdülés), de dobozos proci, volt hozzá AMD matrica is! :)

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  2600+ es a hutes (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.