Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  2500+ jó stepping (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

tudom, volt már 1000x, de kérem, hogy valaki mondja el, hogy melyik jó, vagy adjatok egy linket egy honlapról ahol fönt van, vagy a fórumtémáról. ugyanis én nem igen találtam, és szükségem lenne rá. előre thx:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) Mosqu!to válasza Kalandor (#2) üzenetére


Mosqu!to
addikt

esetleg még érdekelne, hogy a sorozatszámból mit lehet kiolvasni. régebben volt 1 topic, ahol egy sárga vigyorgós fejű illető írta le az athlon xp-knél, hogy pl első 2 betű mit jelent, stbstbstbstbstbstb. ilyet tud valaki bartonokhoz is?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Niquis válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Niquis
aktív tag

Erre gondolsz?

http://139.95.253.213/SRVS/CGI-BIN/WEBCGI.EXE/,/?St=63,E=0000000000114939456,K=272,Sxi=4,Case=obj(1224)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#5) Mosqu!to válasza Niquis (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

kicsit bővebben. mondom, volt régebben 1 topic, ahol a gyerek a procin szereplő sorozatszámban az összes betűről meg tudta mondani, h mit jelent. annak is örülnék, ha azt valaki belinkelné, de ez nem oldja meg a problémát, mert nekem 2500+/2600+ -hoz kell:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) Tommmy válasza Mosqu!to (#5) üzenetére


Tommmy
tag

Ott van minden a fent említett linkben! Rákattintassz, lemégy az aljára és ott a sorszám megfejtése!

(#8) Mosqu!to válasza Kalandor (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ok, kösz. egyik barátomnak lesz összerakva atom tuning gép, abit nf7-s, 2500+ barton, 2*256mb 400mhz samsung, Cooler Master Aero 7+ ;] sztem fog ez menni rendesen :P

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) Mosqu!to válasza Tommmy (#7) üzenetére


Mosqu!to
addikt

az xp-knél kb 3x ennyi betű/szám kombinációja alkotja a sorozatszámot. bartonnál csak ennyi van? nem hiszem :F

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10) Tommmy válasza Mosqu!to (#8) üzenetére


Tommmy
tag

Én a CoolerMaster helyett biztosan Vantec AeroFlow-ot vennék!
A Samsung memória helyett pedig Infineont! (tudniillik a Samsungok között sok a ''hamisítvány'', vagyis Noname Samsung)

(#11) Tommmy válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


Tommmy
tag

Figyelj a második hozzászólásra, és azok a sorozatszámok alapján végy procit!
Nekem AQXEA van és símán megy fesz.emelés nélkül 3200+-on!

(#12) Mosqu!to válasza Tommmy (#10) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én meg inf-el nem vagyok túl jóban, de a mostani samsungom meg megy 400mhz 2.0-3-3-5 -ön. de lehet rosszl írtam, mindenesetre csak értitek:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#13) Viktor77 válasza Mosqu!to (#8) üzenetére


Viktor77
titán

Tudod, az én 400mhz-es Infineonom simán megy 500-at, és ezek után képes vagy egy atom tuning gépbe Samsungot venni? Naaaa....

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#14) Mosqu!to válasza Viktor77 (#13) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nos, abból is ki lehet fogni jót. de nem biztos hogy mindegyik olyan jó. én több helyen láttam gyengén produkáló inf ramokat. samsungról viszont saját tapasztalat alapján is, és más tapasztalat alapján is azt vonom le, hogy tuningbarát, a hamisítványokat nem tekintve.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#16) Viktor77 válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


Viktor77
titán

Az nem elég hogy ez sima egyszerű, nem válogatott?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Tommmy válasza Kalandor (#15) üzenetére


Tommmy
tag

Ok! De a Vantec 6.000 a másik pedig 10.000 Huf! Ennyivel pedig nem jobb!

(#18) Mosqu!to válasza Kalandor (#15) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ok, inf lesz, kiv vagyok mit produkál. a hűtő már nem kérdés, hisz ott pihen az asztalán. szép nagy darab, én félnék hgoy letépi a foglalatot, ugyanis nem csöppnyi darab ;] de tetszetős!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#19) Tommmy válasza Mosqu!to (#18) üzenetére


Tommmy
tag

Arra figyelj a Ram vásárlásánál, hogy azonos szériaszámúak legyenek, azonos memória-chip elrendeződéssel és azonos nyákkiképzéssel! Ezen kívül mindenféleképpen egyoldalas legyen (habár lehet hogy ennek a gyártónak már nincs is kétoldalas memóriája)!
Így sok bosszúságtól óvhatod meg magad!

(#20) Viktor77 válasza Mosqu!to (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Nézz át az ''ASUS vs IC7'' topic-ba. Valami ilyesmi a neve, ott van az első 15-ben. Ott leírtam milyen szám van a ramjaimon. Na, olyat keress.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Mosqu!to válasza Viktor77 (#20) üzenetére


Mosqu!to
addikt

uff... ramot még sosem vizsgáltam, hogy hányas számú... ugye a ramokon(szal a tényleges memórián) nézzem a számot?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#22) Viktor77 válasza Mosqu!to (#21) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, a chip-eken.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#23) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

AQZEA 0334SPMW
AXDA25000KV4D
Y881807241930

nos ez a megvett proci sorozatszáma. a stepping tudom hogy jó:) a többi adat érdekelne, hogyha a többiből valaki valamit akkor ne tartsa magában, és mondja el azokról is az infókat.

a ram meg: HYB25D256809BT-5
nos errő is kéne az info:)
előre thx

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#24) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

uppp... monyuk nem olyan fontos, holnap úgyis eldől...:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#25) Gh0sT


Gh0sT
addikt

AQY.. steppinggel valaki mát találkozott? ''X''-esekről és ''Z''-sekről olvastam eddig csak.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#26) jagger válasza Gh0sT (#25) üzenetére


jagger
csendes tag

Nekem az van, tegnap vettem, de még nem tudok részleteket, mert még nem sikerült életre keltenem a gépet...ha tudok valamit jelentkezem

(#27) faster válasza Tommmy (#11) üzenetére


faster
nagyúr

Akkor neked szerencséd van. Nekem feszemelés nélkül csak 200*10-et bír az AQXEA procim.

(#28) UHHH válasza Tommmy (#11) üzenetére


UHHH
senior tag

Nekem is AQXEA van, es elegge mellefogtam, mert sokszor kikapcsol a francba, mikor pl 3200+ -on jaratnam,stb... Nem szarozik, kikapcsol! :(

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#29) nofene


nofene
aktív tag

Az én procim egy AQZEA és igen érdekes egy jószág alapfeszen 10x200 1,7volton: 10,5x200 1,8volton: 12x200 !!! Szal alapfeszen nem megy 11x200at de 1,8 volton 2400mhz-et simán feljebb nem próbáltam FalconRock II-vel. De sztem 1,85-ön vinné a 2500Mhz-et is.

(#30) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

kicsit off
A közeljövőben fogok procit venni,és vagy 2600+Tbred,vagy 2500+ Bartonra gondoltam.A Barton látom kurvajól húzható,viszont a Tbred gyárilag vagy 200Mhz-el többen megy.A TbB-t mennyire lehet húzni?
on

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  2500+ jó stepping (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.