Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2400+ fsb help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Inside


Inside
tag

Hi. Megprobálkoztam a minap feljebb tolni a proci fsb-jét de nagyon nem akarodzik neki. A szorzó állitása simán ment 2266mhzig probáltam alap fesz-en. De ahogy állitok fsb-t (150 és 133 között probálkoztam 5ös lépésekbe) akkor az xp vagy kifagy vagy ujraindul gép Ez akkoris igaz ha alapórajelen probálom emelni az fsb-t. lap (a7n8x) fsb emelésekor kéne fesz-t emelni? (ha hülyeséget kérdeznék sory előre is :)))

Don't Worry Be Happy

(#2) Mosqu!to válasza Inside (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

milyen procihűtőd van?
szorzót tedd 11 re, és úgy emeldaz fsb-t kezd 150-nél.
ha így nem megy akkor 1.7-re tedd a cpu fesz-t.ha úgy sem megy, akkor vagy szar a proci hűtőd, vagy a procid nem bírja...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) Cane válasza Inside (#1) üzenetére


Cane
őstag

Milyen ramjaid vannak?
Mekkora feszkót kap a proci?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) Inside válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Inside
tag

falconrock 2 proci hőfoka nem lehet gáz max terhelésen 50fok körül van még huzva is olyan 56 előbb néztem.

Don't Worry Be Happy

(#5) Cane válasza Inside (#4) üzenetére


Cane
őstag

Mert nem is a procihűtővel lehet a baj.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6) Inside válasza Cane (#3) üzenetére


Inside
tag

2x256 pc2700 hynix 1,65 alapot kapja a proci ne mnyultam hozzá a vcore-hoz

Don't Worry Be Happy

(#7) Inside


Inside
tag

Elkell huznom nemsokára vagyok. Addig lehet irni tippeket :DD

Don't Worry Be Happy

(#8) Mosqu!to válasza Inside (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

szinkronban van a ram fsb-je a prociéval? lehet a ram nem bírja... ja és milyen időzítésekre van beállítva?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) Inside


Inside
tag

Re. Nah megprobáltam nagyobb vcore-al. Megprobáltam szinkronba asszinkronba. Egyikse ment. a ram gáz lenne ha nembirná mivel 333as és eleinte aszinkronba ment szal azzal nincs baj alap 166on . Probáltam agressive-n optimalon minden ratyi változaton :)))

Don't Worry Be Happy

(#10) Cane válasza Inside (#9) üzenetére


Cane
őstag

Nézzed meg az alaplap kézikönyvét hogy nincs-e rajta olyan jumper ami 133/166+ tudja váltani. (elvileg valahol a proci körül van)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#11) Inside válasza Cane (#10) üzenetére


Inside
tag

Megvan. De asszem ennek nem álok neki most.amugy kis jumpi ha jól veszem ki a rajzból legfelsön 200FSB és v legalsóra ezvan irva 333/266 (default)

Don't Worry Be Happy

(#12) Mosqu!to válasza Inside (#9) üzenetére


Mosqu!to
addikt

avval is érsz el jelentős telj. növekedést:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#13) Inside


Inside
tag

Sikerült feljebb állitanom az fsb-t! 1,675on megy 12x166on nemtom hogy csináltam :DDD Az lenne a kérdésem hogy a ram idözitések sázmitanak valamit? Mer most agressive-n van és aszem 7,3,3 most.

Don't Worry Be Happy

(#14) Mosqu!to válasza Inside (#13) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ez az időzítés szerintem tuti jó.. monyuk a 4. értékre is kiv lennék. nálam 5-3-3-2.0 -n megy:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#15) Dirtyz válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


Dirtyz
őstag

OFF
Neked epox lapod van?
ON

Védd a fákat, egyél hódot!

(#16) Inside válasza Mosqu!to (#14) üzenetére


Inside
tag

A 4. érték aszem 2.5

Don't Worry Be Happy

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2400+ fsb help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.