Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AttackR


AttackR
tag

Hi! Az a gondom hogy van egy falconrock2-es hűtőm meg egy 2400+ procim.68fok volt a proci terhelve nyitott háznál. A borda rendesen rajta van spire hűtőzsír van rajta vékonyan stb. Ezután fogtam és két 8 cm-es hűtővel hűtöm a zárt házat úgy hogy hogy az egyik elöl be, a másik hátul kifelé fújja a levegőt így terhelve max 60C. De ez nekem akkor sok még mindig. Mit kellene tennem, Mi lehet a hiba? Esetleg a 300W-os codegen tápom a kevés? Pls. help me:O

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#2) twollah válasza AttackR (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Ha a táp kevés lenne neki akkor el sem indulna a gép jobb esetben, rosszabb esetben elindulna a gép, de állandóan reszetelne.

(#3) neduddki válasza AttackR (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

fogd meg a huto talpat, hogy tenyleg eszmeletlen meleg-e? vagy csak az alaplap mer szokas szerint felre!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) jojojo válasza AttackR (#1) üzenetére


jojojo
senior tag

nincs huzva semmi?

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#5) AttackR


AttackR
tag

Még annyi lenne a kérdésem hogy ugyebár a 2400+-ot lehet 333mhz-es fsb nyomni, de ha csak unlockos. Na most azt olvastam hogy a legtöbb tb b magos procik unlockosak, nah most ez tb b magos a tokozása zöld meg azl1 hidak nincsennek átvágva. De nekem sajna nem megy 333mhz-es fsbvel pedig a bios szerint tudja a 333-at. Nah most miért nem megy?

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#6) AttackR


AttackR
tag

Nincs bizony! Semmi

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#7) jojojo


jojojo
senior tag

alaplap milyen tipus és bios mikori?

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#8) AttackR


AttackR
tag

Epox 8K3A + nélkül 10/31/02

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#9) jojojo válasza AttackR (#8) üzenetére


jojojo
senior tag

nem kerestél még hozzá bios frissitést? nem tudom van-e:F

a 8 cm venti az gondolom alul be fölül ki fuj igaz ?lehetne még közvetlen a procira fujatni 3-dik 8 centist oldallapba beépitve.

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#10) AttackR


AttackR
tag

11/01/02 bocs ez a bios verzió

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#11) AttackR


AttackR
tag

Szerintem biost fogok frissíteni hátha jobb lesz, azért thx.

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#12) boldi


boldi
csendes tag

Ha nem thoroughbred magos a procko, akkor bizony siman el tudom kepzelni a dolgot, mert mar a 2000-es xp-k is baromira melegedtek, viszonylag jo hutes mellett is. Termeszetesen azert lehetne tesztelni mas procihutovel es jobb hovezeto pasztaval. Es ugye tuti nem hagytad rajta a foliat a procihuton? ;-) (nem egy esetben fordult elo...)

(#13) Hatamoto válasza AttackR (#1) üzenetére


Hatamoto
tag

Üdv!

Van itt egy jó kis cikk az alsó kategóriás hűtőkről. Ha rákeresel a ''spire'' szóra a cikkekben megtalálod. Ott mintha azt írnák, hogy gyári pasztával a spire abszolút lúzer. A procihűtő feletti venti biztosan kifelé húzza a levegőt? Csak mert ha fordítva van, akkor az csak melegít. Nekem is 300W codegen tápom van, biztosan nem az a gond. Különben is, azt látnád a venti fordulatszámán a biosban, vagy a monitoring progival, ha adtak ilyet az epoxhoz. Egyébként javaslom a Thermaltake Volcano 11+ hűtőt! ;]
Ha viszont nem akarsz költeni, akkor ezüst pasztát a proci és a bordák közé! :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.