Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  23kwh/ember/nap? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) O_L_I


O_L_I
őstag

Na szóval! Reggel arra ébredtem hogy vajon mennyi energiát is fogysztunk el 1 nagy alatt.
Úgyhogy nekiálltam kiszámolni. Kiváncsi vagyok a véleményetekre hogy vajon jól számoltam-e, mer szerintem érdekes. Tehát ugye norbi szerint kb 2000 kalóriányi kaját kell 1 nap elfogyasztani, ez átszámítva 8368200 Joule energia, de az étellel elfogyasztott étel tudomásom szerint csak 10%-a.
Az összes energia fogyasztásunknak (a többi az O2) tehát még egy nullát hozzáadva és ezt átszámítva 23kWh jön ki kb 850Ft. Várom az észrevételeket

(#2) divot válasza O_L_I (#1) üzenetére


divot
veterán

Az is nagy kérdés, hogy mennyi energiát fog elfogyasztani az a moderátor, aki a billentyűzete segítségével rövidesen bezárja ezt a totyikot. :DDD

(#3) sharpapa válasza O_L_I (#1) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Túl sok szabadidőd van.... ;]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#4) L_ajos


L_ajos
őstag

A nap topicja :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5) Ptech válasza O_L_I (#1) üzenetére


Ptech
őstag

szvsz Norbi monnyon le, és egye a saját műanyagkajáit, ne másokra tukmálja rá.
Neked meg nincs 1001 más dolgod? ;]

(#6) Archer válasza O_L_I (#1) üzenetére


Archer
őstag

23kWh LOL :C Csak érdekesség képpen azt is kiszámolhatnád, hogy mondjuk a gépedhez vagy egy 100W-os villanykörtéhez képest mennyit fogyasztasz. :DDD

[Szerkesztve]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#7) Ptech


Ptech
őstag

Ez a topic még mindig nem lett zárva? Hihetetlen. De úgy látszik a totyiknyitónál meg kiment a biztosíték, mert nem írja a fogyasztását. Vagy csak átállt az old-school biológiai módszerre? ;] :DDD

(#8) Old Death


Old Death
senior tag

ha megvan a napi energia mennyiség akkor kérném a tömegem alapján módosítani a fénysebességet is...
vagy inkább az alaprezgésem frekvenciájára lennék kiváncsi
Köszönöm! :)

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#9) finest válasza Old Death (#8) üzenetére


finest
őstag

Napi 850HUF mindenkinek! Akár egy újabb választási ígéret is lehetne.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#10) Ptech válasza O_L_I (#1) üzenetére


Ptech
őstag

Reggel arra ébredtem hogy vajon mennyi energiát is fogysztunk el 1 nagy alatt.

Sz@r lehet erre ébredni, nekem biztos nem tetszene...:gg


A finest párt választási ígéretei: Halhatatlanság, Ingyen sör + 850huf kajapénz/kopf/nap :DD

[Szerkesztve]

(#11) szatocs


szatocs
őstag

Vagány topic :C

=== Szatocs ===

(#12) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Kurvára nem értem miért kell rögtön leugatni :((

Maradjunk annyiba, volt már szánalmasabb kezdés is újoncok közt, legalább nem akar robbantani, gyilkolni,szervkereskedni.

Ez az én véleményem...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#13) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

/Szerk/ bocs 2x ment el... :B

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#14) RIV


RIV
tag

Azért Te sem vagy egy tiszta fialás. Voltak már rémálmaim és nagyon szar ébredésem is. De egy ilyen reggelem lenne bizti fejbe lőném magam. Éh gyomorra elég húzós lehet.
De le a kalapom. Ennyire pihentagyú topicot még nem olvastam. :C

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik.

(#15) Grafiqs válasza divot (#2) üzenetére


Grafiqs
őstag

Marha sokat, főleg, hogy az egerét is használta. :)


Topikot zártam.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  23kwh/ember/nap? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.