Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest
    félisten

    Kettőt rendeltem, a nagyobbik máshova került. Már nem találom én se ennyiért.
    Szokásos kínai univerzális kerettel amivel mindenre felrakható.
    Lehet kellett volna még vennem a nagyobbikból. Szerintem teljesen vállahatóak, meg ugye a keret miatt nem kell ezernyi adapterrel meg csavarral szívni mint más nagyobb gyártóknál. (van egy cipősdoboznyi hűtőkhöz adott keretem meg szerelési anyagom és azt sem tudom melyik mihez való)

    aha, látom kb duplája lett az is mostanra.
    Nekem egy venti nélküli van moddolva gyorskötözővel feltett nagy ventikkel [kép] [kép]
    Az LRDimmnek kell aktívabb hűtés, gondoltam azokra is fúj. Bár a felsőnél úgy is kellett okosítás. Igazából az elsőt rendeltem, de a harmadik fajtát küldre, ami felülről is hézagos lamellázott [link]

    Volt hogy másikról leszedett dupla kínai ventit tettem fel, nem volt nagyon rossz, de egyik kicsit lassabban forgott. [kép]

    Másik gépben 3d nyomtatott ram hűtő venti tartót tettem, ahol nincs ilyen sok venti. Előtte varázsoltam [kép] :D [kép]

    Meg adegree hűtőket [kép] [kép] [link]

    szerk: tettem még be képeket

Új hozzászólás Aktív témák