Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A távmanagement nem csak az integrált vga-val működik?
    Milyen hűtőd van? Mostanában mintha inkább 25-30 dolcsiról indulnánank.

    Nekem is megjött a 2696v4, csak még nem volt időm kipróbálni a kínai ddr3as lapban, mert a supermicro x9-eseknél lejárt certtel szívok. Ápr 17én lejárt a stunnel tls proxy certje és nem nagyon lehet megkerülni, csak ipmi és kliens oldalon dátum visszaállítással. A javás iKVM x9 x10 x11-eseken meghalt tőle.

    Kettőt rendeltem, a nagyobbik máshova került. Már nem találom én se ennyiért.
    Szokásos kínai univerzális kerettel amivel mindenre felrakható.
    Lehet kellett volna még vennem a nagyobbikból. Szerintem teljesen vállahatóak, meg ugye a keret miatt nem kell ezernyi adapterrel meg csavarral szívni mint más nagyobb gyártóknál. (van egy cipősdoboznyi hűtőkhöz adott keretem meg szerelési anyagom és azt sem tudom melyik mihez való)

Új hozzászólás Aktív témák