Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  20k körül hdd? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) duracell89


duracell89
senior tag

Éppen winyóvásárlás előtt állok, és a mostaniakkal nem nagyon vok tisztába'.
Most egy WD600BB. Ez eddig kira. Mostanában hogy ityeg a WD-nek?

Visszatérve az új winyóra:
-Milyen márkát? :F
-Melyik típust? :F
-Mekkorát? :F

SATA-t ne! A sz@r alaplapom miatt... :B

A válaszokat előre is kösssssz.
:C

(#2) duracell89


duracell89
senior tag

ja, és halk legyen :DD

(#3) Dufresne


Dufresne
addikt

Pl egy 80-as samsung 8mb-al [L]http://www.mistral.hu/uj/admin/leir/out2.phtml?termek=2008421&szam=1&user=1[/L]
Vagy mondjuk 80-as seagatet.

(#4) duracell89


duracell89
senior tag

jó lenne ez a samsung, de nagyobbra gondoltam
mondjuk 25-ig mehetünk az árban
ja és nem mondtam,h ez netto :DDD

(#5) duracell89


duracell89
senior tag

up

(#6) Allien válasza duracell89 (#5) üzenetére


Allien
veterán

Jelenleg a Maxtor 160 Giga, 8 mega chace-s wincsinek van a legjobb ár/kapacitás aránya, elvileg 24000 körül kapható. Bluefish, Alien, és Aqua computerben láttam listán, de kérdés, hogy melyiknek van ilyen. A többi, mint pl. a Mistral jelenleg drágábban árulja. Úgy néz ki, mintha hírtelen a 160 gigás árát levitték volna a 120 gigás árára.
Most más kérdés, hogy ki miért utálja a Maxtort, de árban a legjobb, és sebességben is ott van a toppon.
:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#7) T_bee válasza Allien (#6) üzenetére


T_bee
aktív tag

én a maxtrort nem javaslom, de ha fontos a nagy hely és az ár akkor marad ez
nem hírtelen, mert nem hír nélkül, hanem hirtelen :t

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#8) Allien válasza Allien (#6) üzenetére


Allien
veterán

Igazából rosszul írtam, mert a sima 2 M chace-snek jobb az aránya, de ugye a 8-s mégis csak jobbnak mondható, talán. :B
T_bee, mi is baj a Maxtorral??? :))

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9) T_bee válasza Allien (#8) üzenetére


T_bee
aktív tag

hát...végülis semmi ;] olcsó, nagy. csak az a fránya minőség és megbízhatóság nem akar nekik összejönni... ;]

''Az erőszak a gyengék végső menedéke'' /Isaac Asimov : Alapítvány/

(#10) duracell89


duracell89
senior tag

szerintem nem jó, ha a nagy kapacitás a minőség rovására megy
inkább veszek kisebbet,de jobbat
és mint már mondtam, az is számít, h mennyire hangos

(#11) ciao


ciao
senior tag

én 2 hónapja vettem Seegate 120Gb-ost 8 Mb-al 24500 bruttóért mobil rackben van sokat hurcolom, semmi bajom vele gyors nem melegszik nagyon pedig 7200-as, a hangját nem figyeltem nem zavart eddíg

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#12) Dufresne


Dufresne
addikt

Ha ennyid van rá, akkor valami seagatet.

(#13) Allien válasza T_bee (#9) üzenetére


Allien
veterán

Itt a PH!-n is olvastam, többen írták, hogy gond van vele, de valszeg nem az összessel, hanem esettleg egyes szériákkal. Kollégám most vett egy ilyet, és müxik, igaz, pár napos csak. A másik kollegám régebben, kb 1 éve vett egy 80 gigás maxtort, ami néhány nap alatt bekrepált, de kicserélték neki, és azóta nem panaszkodik rá. Úgyhogy, bizonytalan vagyok, mert én is vennék, de nem vagyok a pénztárcám ellensége. Igaz, ha bedöglik a wincsi, akkor nem spóroltam vele, mert mehetek megint cserélgettni. Csak az az ár, az nagyon baráti. Talán most a többi is kicsit enged belőle, és akkor megérheti esettleg a több garancia (samsung). :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  20k körül hdd? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.